Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Rezerwy i młodzież
Kolejny bardzo dobry mecz James'a. Myślę, że już w kolejnym sezonie SAF da mu kilka szans na pokazanie się. Może ujrzymy go już w meczach towarzyskich pierwszej drużyny przed sezonem 2009/2010, albo w CC. Chłopak udowadnia ostatnio, że ma talent i może warto by było na niego postawić kosztem Gibsona, który ostatnio nie gra nic nadzwyczajnego.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-04-2009 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #107
Re: Rezerwy i młodzież
Nasze rezerwy skończyły sezon zwycięstwem 2:0 nad mistrzami ligi rezerw - Sunderlandem. Niestety nie oglądałem meczu, więc wiele powiedzieć nie mogę. Ale bramki zarzucę...

1:0 Martin - http://www.dailymotion.pl/Enn_Enn/video/15408413
2:0 James - http://www.dailymotion.pl/Enn_Enn/video/15408502

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-05-2009 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #108
Re: Rezerwy i młodzież
Przy pierwszej bramce bardzo ładnie pokazał się Tosic, ładnie zszedł do środka mijają po drodze kilku rywali...
Jeśli zaś chodzi o drugą bramkę, to James znów dał nam powody do zachwycenia. Piękna bramka Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
03-05-2009 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #109
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:A Manchester United wonderkid has been caught up in a guns and drugs bust.

Budding star Ravel Morrison, 16, a midfielder in Sir Alex Ferguson's under-18 team, was in a car stopped by police.

Officers are believed to have found guns and drugs in the vehicle before arresting three people.

It will infuriate strict United boss Sir Alex, especially as Morrison, who has also played for England under-16s, has been compared to Ronaldo and Theo Walcott.

Morrison was in a car in Whalley Range, Manchester when it was stopped at 5pm on Friday.

A Greater Manchester Police spokesman said: "Three occupants of the vehicle were detained.

They are being questioned about offences under the Firearms Act and the Misuse of Drugs Act."

The spokesman refused to say whether Morrison was one of the three arrested.

Manchester United boy star gun bust

Jeśli to prawda, to ładnie sobie nagrabił. Ciekawe czy SAF da mu jeszcze drugą szansę?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-05-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #110
Re: Rezerwy i młodzież
O dzizas :? Jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników w naszej akademii...Oby tylko wszystko skończyło się dobrze, a Ravel zmądrzał i jednak w 100% poswięcił się piłce. Bo grać potrafi jak mało kto w jego wieku.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-05-2009 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Teenagers Matthew James, Scott Wootton and Oliver Gill all signed professional contracts with United on Wednesday 1 July.

The trio impressed last term in the Reserves and Academy sides, with James, in particular, catching the eye with an impressive goal haul.

The Bacup-born 17-year-old (pictured) scored six times for the U18s in just 14 appearances. He also found the net four times for Ole Gunnar Solskjaer’s second-string, including three spectacular efforts from distance.

Scott Wootton’s contract comes on the back of his first full season at United. The 17-year-old defender arrived from Liverpool last summer and has been a model of reliability and consistency at the heart of the Academy defence.

Alongside him for much of the season was Oliver Gill. Gill, 18 and a commanding presence on the pitch, can play in the middle or on the left side of defence. His height also makes him a threat at attacking set-pieces.

2008/09 in review
Matthew James
Academy - Apps: 14, Goals: 6
Reserves - Apps: 22, Goals: 4

Scott Wootton
Academy - Apps: 27, Goals: 2
Reserves - Apps: 4, Goals: 0

Oliver Gill
Academy - Apps: 18, Goals 0
Reserves - Apps: 13, Goals 0

Cieszy, zwłaszcza Matty.
Oliver to syn Davida prawda? bo baaardzo podobny Big Grin
fotka.uk

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
02-07-2009 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Rezerwy i młodzież
dsw_MUszyna napisał(a):Oliver to syn Davida prawda? bo baaardzo podobny Big Grin

Na to wygląda

Cytat:Gill has two sons, Adam and Oliver and a daughter, Jessica, 13. Oliver is eighteen years old and has recently signed a professional contract with Manchester United F.C.

Szczerze mówiąc to nawet o tym nie wiedziałem Smile

Manchester United
02-07-2009 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Rezerwy i młodzież
To znaczy ja przypuszczałem że to syn, a to zdjęcie tylko mnie utwierdziło.
Swoją drogą jestem ciekaw czy ojciec tylko wkręcił synalka do akademii, czy chłopak ma naprawdę talent (o tym drugim może świadczyć profesjonalny kontrakt). Może niech Michał się wypowie Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
02-07-2009 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #114
Re: Rezerwy i młodzież
Jeśli młody Gill zrobi karierę w PL (nie mówiąc już o United), to będzie to prawdziwy cud. Chłopak grywa solidnie, ale nic ponad to. Nigdy się nie wyróżniał, a jak już to...babolami. Z obrońców grających w akademii, a mamy ich dosyć mało i nie najwyższych lotów(to właśnie dzięki błędom obrońców odpadliśmy z Youth Cup), największe nadzieję wiązałbym z Joe Dudgeonem. Mam nadzieję, że i on otrzyma profesjonalną umowę.

Co do Jamesa - liczę na jego debiut w przyszłym sezonie w pierwszym zespole. Nawiasem mówić wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć go w akcji będą mogli to zrobić - zbliżają się bowiem ME u-19, a jeden z grupowych meczów Angoli trasmitować będzie Eurosport ;p

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-07-2009 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Rezerwy i młodzież
Może Sir Alex włączy już Jamesa na turnee w Azji? Takie mecze mogą być szansą dla drugiego garnituru i młodych zawodników.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-07-2009 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Z obrońców grających w akademii, a mamy ich dosyć mało i nie najwyższych lotów(to właśnie dzięki błędom obrońców odpadliśmy z Youth Cup), największe nadzieję wiązałbym z Joe Dudgeonem. Mam nadzieję, że i on otrzyma profesjonalną umowę.

W nadchodzącym sezonie w defensywie powinno być lepiej, gdyż pozyskaliśmy z Charlton Athletic 15-letniego Seana McGinty'ego. Ten młody Irlandczyk jest reprezentantem kadry narodowej do lat 17, a w ubiegłym sezonie występował w drużynie młodzieżowej do lat 18 i w rezerwach Charltonu. Za ten transfer władze United nieoficjalnie zapłaciły 500 tys. funtów. Sean i jego rodzice z chęcią przystali na propozycję gry w Man Utd. A więc tylko czekać aż się chłopak rozwinie, choć trzeba przyznać, że jak na 15 lat jest już nieźle wyrośnięty Wink

[Obrazek: mvnm1g.jpg]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-07-2009 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #117
Re: Rezerwy i młodzież
Ponoć mamy kupić kolejnego Włocha:

Cytat:Manchester United jest o krok od pozyskania Alberto Massacciego. Włoch jest obecnie zawodnikiem Empoli.

Massacci jest prawym obrońcą, urodził się 27 maja 1993 w Sienie. Przeszedł już podstawowe testy medyczne, a w weekend przyleci do Manchesteru by podpisać kontrakt i wraz z nowymi kolegami rozpocząć przygotowania do nadchodzącego sezonu.

W wywiadzie z Gazzetta dello Sport, Massacci opowiedział o rozmowie z sir Aleksem Fergusonem.

- Kiedy sir Alex Ferguson zadzwonił, nie mogłem uwierzyć. Rozmawialiśmy przez godzinę po angielsku. Wydaje się być skromną osobą. Nikt w klubie nie chce mnie też obciążać dużą odpowiedzialnością.

- Taka szansa zdarza się raz w życiu, musisz ją wykorzystać. To nie jest łatwa decyzja, opuścić dom, znajomych, rodzinę jako 16-latek, ale nie chcę nigdy żałować tego, że nie skorzystałem z takiej okazji.

Massacci został zauważony przez szefa włoskich skautów Manchesteru, Davida Williamsa na turnieju w Pordeonie rok temu, kiedy został (Massacci) graczem turnieju. Cytując samego zawodnika, nie jest łatwo w tak młodym wieku opuszczać kraj, ale podobną drogą podążali wcześniej Rossi, Macheda, Petrucci. Wszyscy oni udowodnili, że jest to wykonalne, a dwóch ostatnich z pewnością pomoże w aklimatyzacji nowemu koledze.

Manchester United wcześniej pozyskał innego młodego obrońcę - Seana McGinty'ego z Charlton. Pozostałe miejsca w akademii zostaną zajęte przez własnych wychowanków klubu - Toma Thorpe, Zekiego Fryersa, oraz starszych Reece'go Browna i Scotta Woottona.

Ten przynajmniej, jak wynika z artykułu, potrafi mówić po angielsku Big Grin

Ruch ciekawy o tyle, że na prawej obronie mamy niewiele (3 lata) starszego Rafaela. No ale wiadomo, że szkółka musi co roku się rozwijać - nigdy nie wiadomo co z tych graczy będzie w przyszłości.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
04-07-2009 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #118
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Oficjalna strona Manchesteru United poinformowała, że Lee Martin od nowego sezonu będzie piłkarzem Ipswich Town. Kwoty transferu nie ujawniono, ale wcześniej mówiło się o 1,5 miliona funtów.
Bardzo dobrze się zapowiadał, jednak w pewny momencie coś zastopowało jego rozwój... Ipswich to dla niego odpowiednie miejsce.
Powodzenia Lee Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-07-2009 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Rezerwy i młodzież
Wygląda, że jak co rok zaczęło się przedsezonowe czyszczenie rezerw, z tych zawodników, którzy są za starzy na grę u Ole a za słabi na główny skład, to pewnie nie pierwszy z nich, jeszcze czyjaś głowa poleci.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
06-07-2009 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #120
Re: Rezerwy i młodzież
Miałeś racje Kula Wink

Cytat:Jak donosi "The Mirror", Richard Eckersley odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu, czym zaskoczył działaczy Manchesteru United. W kolejce po 20-letniego piłkarza stanął beniaminek Premier League - Burnley.
"The Mirror" kilka dni temu podał informację, że Eckersley przejdzie na roczne wypożyczenie do Queens Park Rangers, by zebrać cenne doświadczenie. Dzisiejsze wydanie dziennika donosi jednak, że młody defensor odrzucił opcję wypożyczenia i ma zamiar rozmawiać z trenerem Burnley, Owenem Coylem na temat transferu na Turf Moor.

Jeśli to prawda to moim zdaniem bardzo dobry ruch dla Richarda. Gary Neville, Wes Brown, Rafael da Silva i ewentualnie O'Shea oraz Owen Hargreaves - nie miał szans na grę w pierwszym składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-07-2009 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości