Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #136
Re: Rezerwy i młodzież
Za godzinę finał ME u-19 na eurosporcie. Warto popatrzeć szczególnie dlatego, że wystąpi dwóch naszych. Szkoda, że nie ma kontuzjowanego Jamesa...

* 1 Steele
* 2 Trippier
* 3 Mattock
* 4 Gosling
* 5 Walker
* 7 Welbeck
* 8 Drinkwater
* 10 Delfouneso
* 11 Lansbury
* 16 Bennett
* 18 Briggs

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-08-2009 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #137
Re: Rezerwy i młodzież
Ja oglądałem pierwszą połowę tego spotkania. Bramka po stałym fragmencie gry, z początku meczu, ustawiła Ukrainie grę. Anglicy starali się atakować i wyglądało to nawet nieźle, jednak brakowało kropki nad "i". Jeśli chodzi o naszych graczy, to Welbeck nie pokazał praktycznie nic, zaś Drinkwater zaprezentował parę ciekawych zagrań, nie sądziłem, że posiada aż taki potencjał.

Warto dodać, że w pierwszej części gry arbiter nie uznał prawidłowej bramki Delfouneso, kto wie jak wtedy potoczyłaby się gra? Na relacje drugiej części trzeba czekać na post Michała Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-08-2009 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #138
Re: Rezerwy i młodzież
Anglicy kolejny raz zagrali z osamotnionym Welbeckiem na szpicy i delikatnie mówiąc najlepiej to nie wyglądało. Druga linia była sałbiuteńka, Gosling, Lansbury, czy Drinkwater nie potrafili dłużej przetrzymać piłki w drugiej linii. Pewnie jestem nieobiektywny, ale jak dla mnie Anglikom brakowało po prostu Jamesa Tongue. Wracając jednak do Welbecka. Obolały Danny był zupełnie niewidoczny w pierwszej części, w drugiej był tylko trochę bardziej aktywny. Tradycyjnie jednak nie dotrwał do końca spotkania.

Osobiście Drinkwatera nie cenię wysoko. Jest szybki, ale jak dla mnie strasznie chaotyczny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-08-2009 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #139
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.thefa.com/England/MensUnder2 ... ights.aspx

Polecam. Skrót meczu angielskiej młodzieżówki U20 z Serbią. Wśród Angoli, którzy przygotowują się do MŚ u-20, nie zabrakło zawodników United. Cleverley oraz Brandy, który zastąpił kontuzjowanego Welbecka, strzelili razem 4 bramki i prawie wszystkie niezłej urody Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-08-2009 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #140
Re: Rezerwy i młodzież
Wygraliśmy w finale Lancashire Senior Cup z Boltonem 1:0. Trafienie w ostatnich minutach meczu zaliczył Kiko Macheda, który uczciwie trzeba przyznać był dzisiaj słabiutki. Gol całkiem podobny do ostatniej bramki Rooney'a. Z rzutu wolnego dośrodkował Eikrem, Kiko trafił z główki w poprzeczkę i po chwili sam dobił.

Ogólnie mecz trochę nudnawy. Próbowaliśmy coś kombinować, nieźle graliśmy do 16-stki, ale sytuacji wiele nie stworzyliśmy. Bolton to świetnie przygotowana fizycznie drużyna, a do tego całkiem dobrze zorganizowana.

Dobrze grał Welbeck, ale i tym razem nie dokończył zawodów. Tak samo zresztą jak całkiem nieźle grający Tosić, ale Serb musiał być zmieniony z uwagi na kontuzję kostki.

ps warto zaznaczyć, że nie grał dzisiaj De Laet. Czyżby był szyzkowany na środę ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2009 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #141
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Manchester United świetnie rozpoczął rozgrywki Premier Reserve League North, pokonując na wyjeździe 3:1 drużynę Bolton Wanderers. Gole dla zespołu prowadzonego przez Ole Gunnara Solskjaera strzelili Craig Cathcart, Zoran Tosić oraz Sam Hewson, a honorową bramkę dla "Kłusaków" zdobył Michael O’Halloran.

Man Utd: Amos - W. Brown (Eikrem 58'), Chester, Cathcart, De Laet, Gray, Gibson (Hewson 58'), James, Tosic (Stewart 58'), Wellbeck, King.

Na oficjalnej stronie United jest skrót tego spotkania. Przy wyniku po prawej stronie jest okienko, wystarczy chwilkę poczekać i się załączy Wink
Kurde no była okazja by oglądać ten mecz, leciał na justinie, gdybym tylko wcześniej przeczytał rozkład meczy na wczorajszy wieczór... Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2009 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #142
Re: Rezerwy i młodzież
Szukałem wczoraj na justinie i nic nie było...

Podobno świetna partia Kinga(to może być jego sezon. Szczerze powiedziawszy zawsze bardziej mi podobał się jego styl niż Machedy) i dobry mecz Tosica.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-08-2009 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #143
Re: Rezerwy i młodzież
Mnie dziwi fakt czemu Brown nie grał do końca tylko nie całą godzinę . On musi grać , grać , grać i jeszcze raz grać aby nie odwalał takich numerów jak ostatnio w lidze gdy była przyjemność oglądania jego.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-08-2009 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #144
Re: Rezerwy i młodzież
Hmm... wczoraj na rojadirecta jak chciałem załączyć mecz Liverpoolu, w II połowie to podany był jakiś kanał do justina, przy meczu rezerw United....



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2009 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #145
Re: Rezerwy i młodzież
Terminarz rezerw:

24 Sierpnia – Bolton Wanderers 1-3 Man Utd (Craig Cathcart, Zoran Tosić oraz Sam Hewson)
27 Sierpnia – Man Utd - Bury
3 Września – Man Utd - Wigan Athletic
17 Września – Liverpool - Man Utd
24 Września – Man Utd - Manchester City
1 Października – Man Utd - Sunderland
6 Października – Everton - Man Utd
12 Października – Oldham Athletic - Man Utd
22 Października – Man Utd - Blackburn Rovers
3 Listopada – Manchester City - Man Utd
12 Listopada – Man Utd - Burnley
24 Listopada – Hull City - Man Utd
3 Grudnia – Man Utd - Bolton Wanderers
14 Grudnia – Bolton Wanderers - Man Utd
14 Stycznia – Man Utd - Liverpool
19 Stycznia – Sunderland - Man Utd
18 Lutego – Man Utd - Everton
22 Lutego – Blackburn Rovers - Man Utd
11 Marca – Man Utd - Manchester City
3 Marca – Burnley - Man Utd
30 Marca – Wigan Athletic - Man Utd
8 Kwietnia – Man Utd - Hull City


Mecze rozgrywane są o godzinie 20:00



Mój Blog: Pod presją czasu
26-08-2009 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #146
Re: Rezerwy i młodzież
Man Utd 5-0 Bury

Strzelcy: 2xMacheda, Sam Hewson, Cameron Stewart, Scott Muffatt.

Skład: Zieler - Gray (Moffatt), Cathcart (Chester), De Leat, Dudgeon - Stewart, Norwood, Evans (James), Hewson, Eikrem - Macheda

Dzisiaj udałem się na mecz rezerw United z Bury na Moss Lane. Było 302 kibiców na stadionie. Mecz bez historii, drużyna Bury oddała ledwie 2 strzały na bramkę Zielera.

Co ciekawe, zdziwiłem się niesamowicie, gdy Ole się wkurwiał niesamowicie na Kiko. Najlepsza była sytuacja, gdy młody Włoch 'ucierpial' w starciu z zawodnikiem Bury i zaczął utykać, a Ole zaczął pokazywać, że symulował i zaczął się z niego naśmiewać Big Grin

Bardzo zaimponowali mi w tym meczu Stewart, De Leat i Moffatt. Szczególnie młody skrzydłowy wyróżniał się w tym meczu swoją szybkością oraz dobrymi dośrodkowaniami. De Leat był przywódcą obrony a Muffatt strzelił bramkę z końcówce meczu świetnie wprowadzając się na boisko Wink

A no i ulubieniec michała, James, pokazał się z niezłej strony. Porusza się po boisku identycznie jak Carrick ;D

PS. Mam autograf Ole na koszulce United <3
27-08-2009 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #147
Re: Rezerwy i młodzież
Świetna sprawa być na meczu rezerw. Chyba nie ma tak doskonałej okazji, aby być blisko (przyszłych/byłych) gwiazd United jak właśnie przybycie na tego typu spotkanie.(autografy,krótkie pogawędki etc.)

Oglądałem niestety ledwie 30 ostatnich minut, więc wiele powiedzieć nie mogę. Stewart był groźny - ciekaw jestem jak będzie sprawował się w tym sezonie. Dostał właśnie powołanie do Anglii u-19, więc wszystko przed nim. Nieźle sobie radził wspomniany MOffat, który wrócił bodaj po ponad rocznej przerwie. Chyba nie trzeba wspominać, że Kiko był dzisiaj świetny i dziw bierze, że nie skończył tego meczu z hattrickiem na koncie.

Zdążyłem oglądnąć cały występ Jamesa i tym razem nie zachwycił. Był wprawdzie bliski strzelenia bramki, ale zanotował ze 2 niecelne przerzuty, co mu się często nie zdarza Tongue

Ogólnie Bury to żałosna drużyna, więc nie mogło być inaczej. Czekamy na następny mecz. Na weekendize chyba akademia, która tydzień temu przegrała 1:3.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-08-2009 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #148
Re: Rezerwy i młodzież
Matthew James oraz Fabien Brandy zostali powołani do kadry reprezentacji Anglii na zaczynające się już bodaj 26.09 MŚ u -20.

Kadra angielska nie jest przeraźliwie mocna, ale wiele klubów zapewne nie puściło swoich graczy. Jestem pewien, że właśnie dlatego na tej imprezie nie zobaczymy chociażby Welbecka czy Cleverley'a, nie mówiąc już o Rodwellu, Lansburym, Gibsie czy Wilsherze..

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-09-2009 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #149
Re: Rezerwy i młodzież
Przegraliśmy dzisiaj z LFC 0:1 po bramce Ngoga. Graliśmy przez 60 min "11" na "10" i powinniśmy strzelić przynajmniej jedną bramkę, ale zawiodła skuteczność. Więcej o meczu http://www.diably.com/2009/09/niemoc-st ... c-mufc-10/.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-09-2009 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Manchester United pozyskał włoskiego obrońcę Michele Fornasiera - podała oficjalna strona klubu. 16-letni defensor, ostatnio grający we Fiorentinie, rozpocznie naukę w klubowej akademii i dołączy do drużyny młodzieżowej "Czerwonych Diabłów" U-18.

Fornasier ma już za sobą występy w czerwonej koszulce. Reprezentował bowiem Manchester United na lipcowym turnieju Milk Cup. Niedawno skończył 16 lat, a ponieważ z Fiorentiną nie był związany żadną mocą prawną, mistrzowie Anglii postanowili przedstawić mu propozycję kontraktu.

Działacze włoskiego klubu starali się nie dopuścić do przeprowadzki piłkarza na Old Trafford i skierowali nawet sprawę do FIFA. Okazało się jednak, że dokumenty, jakie przedstawili, nie były wystarczające, by uznać, że "Czerwone Diabły" przy transferze Fornasiera naruszyły regulacje prawne.

Cóż, pozostaje wierzyć, że to dobre posunięcie i ten zawodnik był warty zachodu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-09-2009 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości