Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #196
Re: Rezerwy i młodzież
Szukałem. W tamtym sezonie jeszcze udało mi się oglądać ich co sobotę, w tym ten kanał został zablokowany i alternatywy nie ma. Szukałem na wiele sposobów i trzeba mieć nadzieję, że przynajmniej w późniejszych rundach Youth Cup (jak uda naszym się dotrzeć) to mecz będzie w końcu ogólnodostępny Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2010 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #197
Re: Rezerwy i młodzież
Na pocieszenie pozostaje to, że zawsze ktoś wrzuca, w miarę obszerny, skrót z tych spotkań na youtube. A i mam nadzieję, że Diouf podtrzyma swoją dobrą passe i będziemy oglądać kilka bramek w jego wykonaniu dzisiejszego wieczora.
28-01-2010 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #198
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Rezerwy: Manchester United - Everton 2:0 (2:0)
Bramki: Diouf 43', Stewart 45'.

Man Utd: Foster - De Laet, C. Evans, Gill, Fabio (R. Brown 9') - Stewart, Norwood, Anderson (Wootton, 60'), Possebon, Obertan - Diouf (Brandy 64').

Bramki z wczorajszego spotkania + wywiad

Fabio znów kontuzjowany... oj coś za często chłopak odpoczywa od footballu.
Powrót Andersona, który zaliczył ładną asystę. Szkoda tylko, że nie serwuje takich podań jak gra w pierwszym składzie.
Kolejna bramka Dioufa, myślę iż finałowy mecz z Aston Villa w Carling Cup to wspaniała okazja by dać mu szansę gry od pierwszych minut.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-02-2010 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #199
Re: Rezerwy i młodzież
I co najważniejsze, a często pomijane w relacjach z wczorajszego meczu rezerw: wyśmienita gra Obertana.
Francuz po raz kolejny udowodnił, że rezerwy to nie miejsce dla niego (inna sprawa, czy jest gotowy na wychodzenie w 1 składzie). Mijał graczy Evertonu jak pachołki, strzelił bramkę, która niestety nie została uznana (chyba) z powodu spalonego Dioufa. Generalnie koleś naprawdę wygląda imponująco pod względem szybkości, techniki i pracy stóp. W jutrzejszym spotkaniu z Evertonem pewnie nie ma co liczyć na jego występ (wyjdzie Park), ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go w meczu przeciwko West Ham i Wolves. SAF był na trybunach, więc na pewno nie umknął mu popis Obertana. Oby tak dalej !
19-02-2010 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #200
Re: Rezerwy i młodzież
Nie zapominajmy, że mierzyliśmy się z bardzo młodą ekipą Evertonu. Obertan po dobrym początku w United jakby spuścił z tonu i tym bardziej cieszy dobry mecz w jego wykonaniu. Tylko tak jak zaznaczyłem - przeciwnik nie był najwyższych lotów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-02-2010 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #201
Re: Rezerwy i młodzież
Solskjaer z Joycem nominowali trzech zawodników do nagrody młodego grajka roku. Ci trzej szczęśliwcy to Eikrem, Gill i de Laet. Można się spierać czy w tym gronie nie brakuje Jamesa, albo Evansa, ale z drugiej strony kogo mieliby zastąpić ? Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-03-2010 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #202
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Paul Pogba podpisał profesjonalny kontrakt z Czerwonymi Diabłami - podaje oficjalna strona Manchesteru United ManUtd.com.
Młody Francuz grający na pozycji środkowego pomocnika jest wyróżniającym się graczem zarówno w zespole U-18 jak i drużynie rezerw od czasu kontrowersyjnego przybycia do United.
Czyżby za parę lat środek James - Pogba? Fajnie by było Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
24-03-2010 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #203
Re: Rezerwy i młodzież
James rok temu tak, ale nie w tym, na pewno nie w TOP 3, tak jak napisałeś kogo miałby zastąpić Smile Poza tym jego poza boiskowe wybryki w Londynie nie wpłynęły chyba pozytywnie na opinie Ole...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-03-2010 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #204
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Ron-Robert Zieler uzgodnił warunki kontraktu z niemieckim Hannoverem 96. 21-letni bramkarz rezerw Manchesteru United od przyszłego sezonu będzie występował w swojej ojczyźnie.

Jak informowaliśmy wcześniej, Zieler wyjechał do Hannoveru na testy. Młodemu golkiperowi latem kończy się umowa z "Czerwonymi Diabłami", dlatego postanowił już teraz poszukać sobie nowego pracodawcy.

Testy w drużynie występującej w Bundeslidze okazały się pomyślne, bowiem włodarze zaproponowali 21-letniemu piłkarzowi dwuletni kontrakt. Zieler na AWD Arena miałby być zmiennikiem dla bramkarza numer jeden, Floriana Fromlowitza. Zespół z Hannoveru wciąż walczy o utrzymanie się w niemieckiej ekstraklasie.

Źródło: Sky Sports

Dobra decyzja. U nas kariery i tak by nie zrobił, a w Bundeslidze ma szansę zaistnieć.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-04-2010 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #205
Re: Rezerwy i młodzież
Eikrem - co z nim się dzieje? Nie pamiętam kiedy ostatni raz wystąpił w meczu rezerw. Jakaś kontuzja?



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2010 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #206
Re: Rezerwy i młodzież
Kilka tygodni temu złamał nogę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-05-2010 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #207
Re: Rezerwy i młodzież
Czyli po prostu przeoczyłem tę informację... Dzięki Michał.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2010 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #208
Re: Rezerwy i młodzież
Rezerwy wygrały ligę. Pokonały w finale Play-Off Aston Villę po rzutach karnych. Po 120 minutach był wynik 3-3. Strzelali: 2x Diouf i raz Macheda(karny).

Super wiadomość, że rezerwy i ich trener tak dobrze sobie radzą. Ole może zostanie w przyszłości trenerem pierwszej drużyny(scenariusz podobny do Guardioli) Smile Cieszę się, że gole strzelał Diouf. Chciałbym je zobaczyć. Jak ktoś miałby linka do bramek to prosiłbym Wink Na pw lub tutaj w temacie.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
03-05-2010 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #209
Re: Rezerwy i młodzież
Garść fotek

Co ciekawe, jeszcze w 89. minucie przegrywaliśmy 2:3, potem strzelił Diouf i doszło do serii rzutów karnych. Kolejna ciekawostka, w konkursie jedenastek Evans spudłował a Foster trafił. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-05-2010 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #210
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.youtube.com/watch?v=k6ip_JEx ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=3EXPYopZ ... r_embedded

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-05-2010 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości