Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #256
Re: Rezerwy i młodzież
I jak tam sobie radzi?
Eikrem też ma grać na skrzydle?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-09-2010 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #257
Re: Rezerwy i młodzież
Nie. Wymieniłem po prostu piłkarzy, którzy powinni zagrać szybciej w pierwszym składzie od Bebe bo na to zasługują i udowadniają dobrą grą w rezerwach.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-09-2010 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #258
Re: Rezerwy i młodzież
A ja wskazałem, że bez sensu takie wyliczenie, zwłaszcza w kontekście "to oni powinni dostać szansę przed Bebe", bo nie rywalizują o to samo miejsce na boisku. Prędzej jest dylemat kto ma zagrać: Magnus czy Corry, niż Magnus czy Bebe.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-09-2010 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #259
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.simplyreds.com/manchester-un ... ights.html

Skrót Bury vs. United.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-09-2010 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #260
Re: Rezerwy i młodzież
Ajose do pierwszej drużyny :twisted: Razem z Eikremem i Oberkiem b.dobrze wczoraj zagrali. Osobiście podobał mi się też Stewart.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
24-09-2010 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #261
Re: Rezerwy i młodzież
http://thepiratebay.org/torrent/5848555 ... -Sept-2010

Wczoraj rezerwy grały z Boltonem. Jak ktoś chce to pod tym linkiem znajduje się torrent do całego meczu Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2010 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #262
Re: Rezerwy i młodzież
Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać wczorajszy mecz rezerw.
Pierwsza połowa niezbyt ciekawa, mało sytuacji, gra głównie toczyła się w środku pola. United było minimalnie lepsze, do przerwy powinniśmy wygrywać 1-0 jednak przy bramce którą strzelił Brady sędzie dopatrzył się spalonego. W drugiej połowie Czerwone Diabły wyraźnie dominowały. Podopieczni Solskjeara stworzyli sobie sporo sytuacji bramowych. Wynik spotkania mógł być wyższy, jednak parę razy dobrze interweniował bramkarz, dwa razy Bolton przed utratą bramki uratował słupek, raz poprzeczka.
Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników, to bez dwóch zdań najjaśniejszą postacią był Magnus Eikrem. Norweg posyłał genialne piłki, stworzył partnerom kilka dogodnych sytuacji, jeśli się nie mylę to asystował przy dwóch bramkach. Magnus bardzo dobrze rozgrywa, posyła idealne długie piłki, ma idealnie ułożoną stopę. Na osobną pochwałę zasługuje także Nicky Ajose, który w 13 minut skompletował hat-tricka. Nicky miał w meczu 4 sytuację, 3 nich wykorzystał - skuteczność do pozazdroszczenia.
Mnie osobiście podobał Corry Evans, który stylem gry przypomina mi Fletchera. Dużo biega, całkiem nieźle radzi sobie z rozgrywaniem, dobrze przerywa akcje, gdy trzeba to się nie pieprzy i ostro wchodzi w nogi.
Jeśli chodzi o Obertana, to rewelacji nie było. Miał kilka naprawdę fajnych akcji, jednak zaliczył też trochę złych rozwiązań. Czasem trochę zbyt indywidualnie, czasem jak to ma w zwyczaju niedokładnie. Widać, że Gabriel potrzebuje gry. Jeśli więc, Ferguson nie zamierza z niego korzystać w tym sezonie, to dobrym posunięciem byłoby wypożyczenie Francuza na drugą część sezonu do Championship.
Gdyby to zależało ode mnie, to w styczniu Eikrem i Evans udaliby się na wypożyczenie. Obaj świetnie sobie radzą i wypożyczenie do Championship będzie kolejny krokiem w przód w ich karierze.

A i byłbym zapomniał. John Cofie - niesamowity chłopak. Za każdym razem gdy gra strzela bramkę. Czy był w tym sezonie mecz, w którym John nie zdobył bramki?



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2010 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #263
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Gdyby to zależało ode mnie, to w styczniu Eikrem i Evans udaliby się na wypożyczenie. Obaj świetnie sobie radzą i wypożyczenie do Championship będzie kolejny krokiem w przód w ich karierze.
Co do Evansa to nie mam wątpliwości. Boję się jednak, że Championship to nie jest liga dla Eikrema. Nie zdziwię się więć jak będzie postępować z nim bardzo ostrożnie, podobnie jak ze Scholsem. Zresztą to bardzo podobni zawodnicy...

Cytat:A i byłbym zapomniał. John Cofie - niesamowity chłopak. Za każdym razem gdy gra strzela bramkę. Czy był w tym sezonie mecz, w którym John nie zdobył bramki?
Dokładnie. Cofie jest fenomenalny. W tamtym sezonie wszyscy byli pod wrażeniem Keana, teraz na ustach jest Cofie, a przecież mamy jeszcze Machede, Kinga i Welbecka. Wydaje się, że napad i środek pomocy to mamy obsadzone na lata.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2010 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #264
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Boję się jednak, że Championship to nie jest liga dla Eikrema. Nie zdziwię się więć jak będzie postępować z nim bardzo ostrożnie, podobnie jak ze Scholsem. Zresztą to bardzo podobni zawodnicy...
Być może masz racje, że Championship to nie liga dla młodego Norwega, tylko że szkoda by chłopak siedział w rezerwach, na które jest już powoli za dobry. W pierwszym zespole w środku pola panuje spora konkurencja, także nie ma co liczyć na przesunięcie do pierwszego składu. Patrząc na to co wyprawia Eikrem w tym sezonie śmiem twierdzić, że w rezerwach już się bardziej nie rozwinie.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-09-2010 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #265
Re: Rezerwy i młodzież
Foster napisał(a):Być może masz racje, że Championship to nie liga dla młodego Norwega, tylko że szkoda by chłopak siedział w rezerwach, na które jest już powoli za dobry.

To może Royal Antwerp? Czy z nimi już się nie kumamy?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
25-09-2010 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #266
Re: Rezerwy i młodzież
danieltwi napisał(a):To może Royal Antwerp? Czy z nimi już się nie kumamy?

Jak jest za mocny na nasze rezerwy to raczej druga ligę Belgijską przerasta o lata świetlne Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-09-2010 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #267
Re: Rezerwy i młodzież
Miło, że po kontuzji wrócił Pogba. Tydzień temu gol w u18 z city, wczoraj zdobył jedną z trzech bramek przeciwko Blackburn. Go on Paul!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-10-2010 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #268
Re: Rezerwy i młodzież
Kolejna bramka Pogby, miło :-D Oby tak dalej, po kontuzji wraca w bardzo dobrym stylu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-10-2010 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #269
Re: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: 2uztftz.jpg]
Scott wrzucił dzisiaj tego gifa z Ravelem Morrisonem. Fajoskie, zwłaszcza że piłka nie wyszła na aut, tylko dotarła do gościa, który przebiegał.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-10-2010 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #270
Re: Rezerwy i młodzież
Widziałem to już kiedyś z tym, że nie ogarniałem kto jest wykonawcą tego joga bonitaoa Tongue Spoczko, niech dostanie dzisiaj szansę!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-10-2010 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości