Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #331
Re: Rezerwy i młodzież
Ma słabą wiarę w siebie chyba i zjada go trema tak mi się wydaje gdy ma wystąpić w 1 drużynie. Fergie jeszcze nad nim popracuje.
08-04-2011 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #332
Re: Rezerwy i młodzież
http://manunitedyouth.wordpress.com/201 ... -four-foe/

Dobry art o meczu z Chelsea . Polecam.Po Angielsku
09-04-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #333
Re: Rezerwy i młodzież
Dwa niusy

Corry Evans według najnowszych doniesień opuści po sezonie United i na stałę trafi do Hull City, gdzie obecnie przebywa na wypożyczeniu. To już kolejny nasz wychowanek, który ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby niebawem zagrać w Premier League. Corry to nigdy nie był jakiś super talent, raczej solidny zawodnik z charakterem. Swojej szansy na OT jednak nie dostał i trudno mu się dziwić, że stracił cierpliwość.

Dużo smutniejsze info dotyczy zaś Matty'ego Jamesa, który prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra. Pisałem niedawno, że młody ANglik wrócił podobno do treningów i okazało się to prawdą. Tylko tylko, że kontuzja achillesa nie daje mu spokoju ;/ Mam tylko nadzieję, że Matt się wyleczy przez tych kilka miesięcy i przystąpi w pełni sił do pre seasonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-04-2011 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #334
Re: Rezerwy i młodzież
Co do Evansa, to szkoda, że odchodzi. Miałem nadzieję, że wyrośnie nam z niego solidny zmiennika dla Darrena. Z kolei jeśli chodzi o Jamesa, to mam nadzieje, że te kontuzje nie przekreślą jego kariery. Chłopak świetnie się zapowiadał i mam nadzieję, że po kontuzji dojdzie do siebie i znów będzie nas zachwycał swoją grą.

Oglądał ktoś ostatni mecz rezerw? Ponoć Norwood dał popis, prawda to?



Mój Blog: Pod presją czasu
16-04-2011 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #335
Re: Rezerwy i młodzież
Tymczasem nasz zespół U-18 przegrał aż 6:0 ze swymi rówieśnikami z Liverpoolu Sad . Wystąpiliśmy jednak w rezerwowym składzie, praktycznie z jednym podstawowym piłkarzem (Fornasierem bodajże). Jak wiadomo, główne armaty szykują się na rewanż półfinału FA Youth Cup z Chelsea.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
16-04-2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #336
Re: Rezerwy i młodzież
Norwood ostatnio jest faktycznie w znakomitej formie, ale jeszcze sporo musi w swojej grze poprawić, żeby mógł dostać szansę u nas. Szczerze mówiąc wątpię w to, ale może np. świetny sezon na wypozyczeniu gdzieś na zapleczu PL to zmieni.

Tymczasem wczoraj u-18 wygrali w rewanżu z CFC 4:0 8-) Świetny występ zaliczył Will Keane, który ustrzelił hattricka. Chyba nie gorszy był Tunnicliffe, który standardowo niszczył swoich rywali w drugiej linii. Dominowaliśmy niemal przez cały mecz, kilka fajnych rajdów środkiem pola przeprowadził Morrison, który zresztą otworzył worek z bramkami.

W finale czeka na nas Sheffiled United. Pierwszy mecz u nich, rewanż na OT. A młodzież tymczasem wybiera się do Włoch na Torneo Memorial Claudio Sassi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-04-2011 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #337
Re: Rezerwy i młodzież
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/DpqriH5bUIw&feature=player_embedded[/flash]

Tu bramki.
Spoko by było gdyby ktoś przy okazji kolejnego meczu naszych młodzików na OT wpadł na pomysł, by wprowadzić jakąś symboliczną opłatę za bilet i zmobilizować jak największą liczbę kibiców by diabełki docenić i jeszcze bardziej zmobilizować.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-04-2011 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #338
Re: Rezerwy i młodzież
Ceny biletów na takie mecze są symboliczne, w okolicach kilku funtów(posiadacze oneunited bodaj mają za darmo). Co do liczby kibiców to są jakieś obostrzenia, nie wiem z czego to wynika, ale ostatnio na Chelsea była podobna ilosc widzów(10k) i było info, że bilety wyprzedane.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-04-2011 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #339
Re: Rezerwy i młodzież
Ten Will Keane wygląda trochę jak Solskjear

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-04-2011 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #340
Re: Rezerwy i młodzież
Fajnie widzieć jak młode Diabły tak sobie dobrze poczynają i odprawiają Chelsea z kwitkiem. Od dawna wiadomo, że mamy zdolną młodzież, co zostało potwierdzone m.in. tym meczem.
Kilku graczy zdecydowanie wyróżnia się z tego grona i miejmy nadzieję że kiedyś będą stanowić o sile pierwszego składu Manchesteru United 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-04-2011 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
6quarg Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #341
Re: Rezerwy i młodzież
Nie ważne czy jest zdolna młodzież czy nie, ważne jest to ile osób wybitnych tam gra, można mieć świetną młodzieżówkę która wygra wszystko, ale poszczególni gracze będą przeciętni, można mieć tez mieć słabą drużynę, która zależy od 2 graczy, ale ci gracze zostaną gwiazdami.
21-04-2011 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #342
Re: Rezerwy i młodzież
Oczywiście. Zwycięstwa nie są w piłce młodzieżowej najważniejsze, ale jednak cieszą. Nikt chyba nie liczy na to, że wszyscy, czy nawet 50% tego składu, który wybiegł wczoraj na OT będzie przez najbliższe lata stanowić o sile United, ale kilku zawodników zdecydowanie się wyróżnia i ma wszelkie predyspozycje ku temu, żeby jednak niemało zwojować w futbolu. Keane i Throphe zdobywali przecież rok temu zdobywał z Anglikami ME u-17(jako podstawowy zawodnik), a nie można powiedzieć, że są największymi gwiazdami tej drużyny. Są przecież jeszcze Morrison, Tunnicliffe, Pogba, którzy zdecydowanie wyróżniają się w swojej kategorii wiekowej i wyglądają na zawodników po prostu za dobrych na ten poziom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-04-2011 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #343
Re: Rezerwy i młodzież
Tymczasem podstawowi gracze Akademii United przebywają obecnie na memoriale Claudio Sassiego we Włoszech. Czerwone Diabły zostały rozlosowane do grupy A, gdzie przyszło im stawić czoła Modenie, Juventusowi i Sanfreece Hiroszima. Wczoraj United pokonali Modenę 5-2 po golach Massaciego (dwa trafienia), Brady'ego, Lawrence'a i Lingarda. Dzisiejszego przedpołudnia "Diabełki" pokonały Juventus Turyn 2-1, a bramki dla ekipy prowadzonej przez McGuinnessa strzelali Davide Petrucci i niezawodny Paul Pogba.

Jutro United zmierzą się z Sanfreee Hiroszima, a za dwa dni powinny zagrać w finale tychże rozgrywek.

Więcej nie udało mi się jeszcze znaleźć
23-04-2011 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #344
Re: Rezerwy i młodzież
Przegraliśmy z Empoli w finale, pomyłka Norwooda kosztowała nas bramkę.

Coll, Massacci ©, Thorpe, Fornasier, McGinty, Blackett, M Keane, Cole, Tunnicliffe, Lingard, Lawrence To był wyjściowy skład, po przerwie weszli W.Keane,Petrucci, Vermilj, Brady i Norwood. Pogba,Morrisson i inni bakujący kontuzje chyba/nie wiem dokładnie.





Congratulations Bury and United's Nicky Ajose, promoted from League Two today. Terrific achievement.



http://www.megavideo.com/?v=F0AM02LQ 15 minutowy klip o Paulu Pogbie, wcześniej wrzuciłem klipy tego samego autora Tunnicliffe`a i Morrissona.
25-04-2011 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #345
Re: Rezerwy i młodzież
Amos, Varmijl, Wootton, Gill,Brady , Petrucci, Norwood, James, Ajose, Obertan,King,
Taki był skład przeciw Liverpoolowi
Subs are; Morrison, Devlin, Ekangamene, lawrence, Blackett
2;2 to uczciwy wynik, zbyt wiele pracy bramkarze nie mieli, bramkarz poolu troszkę więcej.
My strzeliliśmy pierwsi i ostatni. przy pierwszej bramce Vermijl zachował się jak Valencia, na skraju pola karnego dostał piłkę i wyprzedził do linii bramkowej obrońcę i podał do Ajose który był 2,3 metry od bramki i dopełnił formalności. Schelvej wyrównał z wolnego, trochę mur chyba mógłby być lepszy, J.Cole zdobył gola po odbitym lekko strzale z 13 metra. wyrównująca bramka to zasługa Norwooda który rzuty wolne ma świetne, bardzo silnie bita piłka, trochę podkręcona trafiła w słupek i trafiła do Obertana który zrobił co musiał.Norwood grał jakby podobnie do Carricka, cicho z tyłu nie rzucał hollywodzkich piłek, raczej krótkie stosował, dobry mecz. James zagrał 1 połowę, po przerwie zmieniony na Blacketta a Ajose po 60 minutach zszedł na rzecz Morrisona , wtedy Obertan poszedł naprawą stronę i grał lepiej niz na środku ataku a King zszedł z lewej na środek, on wyglądał lepiej w środku choć powinien mieć gola na koncie, ktoś naprawdę posłał piękną górną piłkę(Norwood cednie) szedł sam na sam ale przed bramkarzem upadł, obrońca go przewrócił ale to takie bark-w bark było, ciężko gwizdnąć karniaka, minutę potem klepka z Obertanem który strzelił w bramkarza, z 5 minut później Ravel wypuścił Kinga ale bramkarz znowu odbił strzał.James puścił ładną prostopadłą piłkę do Ajose w 1 połowie , szkoda że był spalony, parę razy ładnie poprzerzucał , zagrał ok. Petrucci był dziś niesamowity, tak go było pełno wszędzie że samobója prawie strzelił ale Amos na posterunku.Perucci chyba mimo to w środku pola najbardziej mi się podobał, walczył wiele, z przodu i z tyłu, najwięcej go było widać. Ajose chyba najlepiej zagrał wg mnie. Petrucci, Vermijl Norwood James i Wotton w dalszej kolejności. Obertan miał słabą pierwszą połowę. Ravel przez pół godziny zagrał żwawo, będą z niego ludzie.

King w 1 połowie bez błysku, może dlatego że o wiele częściej atakowaliśmy prawą stroną gdzie Ajose z Vermijlem dobrze pracowali a po Kinga stronie był Suso który miał asystę przy golu Cole`a(manusite podało że Poulsen asystował ale ja widziałem numer 7) i sprawiał naszym chyba najwięcej kłopotów ze strony Poolu, słyszałem coś o nim ale nie widziałem, naprawdę ładnie grał, lepiej niż Cole, Ngog czy Poulsen a więc starsi doświadczeni koledzy.

Edit. Wychodzi na to że Ravel wcale nie zmądrzał jeszcze http://7cantonas.com/2011/05/ravel-morr ... -problems/

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1, ... steru.html Może Ravela kupi ;>
05-05-2011 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości