Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2401
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Herbick po raz kolejny... Jakość > Ilość niestety u Ciebie jest zupełnie na odwrót. Weź się człowieku ogarnij bo nabijasz te posty jak małe dziecko. Nie musisz w każdym temacie i przy każdej dyskusji wklejać swoich 3 słów. Masz coś konkretnego to wal śmiało, ale jak masz pisać nic nie wnoszące i drunowate posty to sobie daruj bo jak widzisz sympatii sobie tym nie zyskasz.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2011 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2402
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Po wczorajszym meczu pojawił się problem. Chyba sobie coś stłukłem. Na plecach(tak minimalnie nad tyłkiem :-D ) mam taki dupny siwo-fioletowy placek. No i ledwo się ruszam. 2 lata temu miałem skręcone biodro i ból był podobny. Najgorzej jest gdy mam się obrócić, albo zejść po schodach :cry: Ma ktoś jakieś rady?
25-09-2011 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2403
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Pograj w haxa, mniej boli :kox:


Fan United od 1992 roku
25-09-2011 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2404
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Ale ravior liczysz na coś mądrego? Czy mamy puścić wodzę fantazji :-D ?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
25-09-2011 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2405
Re: Kółko wzajemnej adoracji
:cry:
25-09-2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2406
Re: Kółko wzajemnej adoracji
A to nie jest przypadkiem kość ogonowa?
25-09-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2407
Re: Kółko wzajemnej adoracji
rav10 napisał(a):Ma ktoś jakieś rady?
No nie wiem, może pójdź do specjalisty? Albo napisz do "Bravo".

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-09-2011 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2408
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Idź do lekarza, a nie pytasz się na redcafe. :-D

Blog
26-09-2011 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2409
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Ja bym zastosował medycynę tradycyjną. Celowałbym w tym wypadku w pigwówkę bądź jeżynówkę - zaszkodzić, nie zaszkodzi, a w najgorszym przypadku poprawi ci tylko nastrój :-D

Gdzie jest Groszek?
27-09-2011 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2410
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Intel napisał(a):były jeszcze posty nic nie wnoszące do tematu (przytaczam odpowiedź na mojego posta co do następcy SAFa: "haha, jaki zazdrosny.")
Wiesz, o takie rzeczy nie ma się co przywalać. Przecież wielu użytkowników piszę posty zawierające tylko :lol: Sam raz walnąłem taką treściwą wypowiedź, ale ktoś ją skasował, chociaż jak widzę inne tego typu wpisy są zostawiane.

I jeżeli już jestem przy temacie czepiania się, to czemu nikt nie zwraca uwagi na tematy meczowe. Bo jeżeli mamy pretensje do jednego użytkownika o pisanie bzdur i oczywistych oczywistości to takie z całą pewnością widnieją właśnie w wymienionych topicach. Albo gość walnie swoją zapowiedź meczu, albo relację z przebiegu gry. Co z tego, że wpiszę 10, 15 linijek jeżeli to wszystko jest zwykłym truizmem czy innymi wyświechtanymi formułkami.
01-10-2011 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2411
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Kwas napisał(a):Wiesz, o takie rzeczy nie ma się co przywalać. Przecież wielu użytkowników piszę posty zawierające tylko :lol: Sam raz walnąłem taką treściwą wypowiedź, ale ktoś ją skasował, chociaż jak widzę inne tego typu wpisy są zostawiane.

Nie przywalałbym się o to, gdybym nie przywalał się o rzeczy inne, bardziej irytujące. Ale jak na mój gust jest zasadnicza różnica pomiędzy tym, co napisał np. wtedy Hubercik, a tym, że ktoś napisał np. samo ":plask:", bo ktoś się zapytał, co oznacza słowo "believe".

Kwas napisał(a):Bo jeżeli mamy pretensje do jednego użytkownika o pisanie bzdur i oczywistych oczywistości to takie z całą pewnością widnieją właśnie w wymienionych topicach. Albo gość walnie swoją zapowiedź meczu, albo relację z przebiegu gry. Co z tego, że wpiszę 10, 15 linijek jeżeli to wszystko jest zwykłym truizmem czy innymi wyświechtanymi formułkami.

Zależy, co przez to rozumiesz - jeżeli narzekasz na posty otwierające tematy meczowe, to jak dla mnie niepotrzebnie, bo zwyczajnie nie da się zapowiedzieć inaczej meczu, a przynajmniej w ten sposób powstaje ładny i przejrzysty obraz tego, co nas czeka. Jeśli chodzi ci o posty typu "nie wiadomo, czy rywal będzie mocny czy słaby, bo może być mocny albo słaby. Posadziłbym na ławie Karyka, a Berbę zostawił w Carrington, bo nie biega. Myślę, że wygramy i Runi i Nani strzelą gole. GGMU!", to 100% racji, bo to bez sensu jest. Przed meczem sensowne jest w zasadzie tylko napisanie swojego przewidywanego składu i ewentualnie nadziei związanych z wynikiem i grą.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-10-2011 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2412
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Intel napisał(a):Nie przywalałbym się o to, gdybym nie przywalał się o rzeczy inne, bardziej irytujące. Ale jak na mój gust jest zasadnicza różnica pomiędzy tym, co napisał np. wtedy Hubercik, a tym, że ktoś napisał np. samo ":plask:", bo ktoś się zapytał, co oznacza słowo "believe"
Wtedy okej, plask jest na miejscu. Ale lol w sytuacji, gdy ktoś napisał coś zabawnego chyba za wiele nie wnosi do tematu.

Intel napisał(a):Zależy, co przez to rozumiesz - jeżeli narzekasz na posty otwierające tematy meczowe, to jak dla mnie niepotrzebnie, bo zwyczajnie nie da się zapowiedzieć inaczej meczu, a przynajmniej w ten sposób powstaje ładny i przejrzysty obraz tego, co nas czeka. Jeśli chodzi ci o posty typu "nie wiadomo, czy rywal będzie mocny czy słaby, bo może być mocny albo słaby. Posadziłbym na ławie Karyka, a Berbę zostawił w Carrington, bo nie biega. Myślę, że wygramy i Runi i Nani strzelą gole. GGMU!", to 100% racji, bo to bez sensu jest. Przed meczem sensowne jest w zasadzie tylko napisanie swojego przewidywanego składu i ewentualnie nadziei związanych z wynikiem i grą.
Oczywiście mam na myśli drugą opcję. Człowiek zamiast walnąć skład to piszę 20 zdań, jak to za Naniego wstawiłby Giggsa, za Hernandeza Welbecka. Albo kolejne perełki, typu czeka nast trudny mecz, mam nadzieję że wygramy sporą ilością bramek...
01-10-2011 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2413
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Kuźwa, ile razy wejdę i widzę, że Ruuuuuuuuuud siedzi na RC podświadomie zastanawiam się, czy liczba u jest zgodna i czy ktoś się nie podszywa :roll:

Gdzie jest Groszek?
08-10-2011 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2414
Re: Kółko wzajemnej adoracji
A właśnie Ruud, bo kiedy się nad tym zastanawiałem, czy ta liczba "u" jest przypadkowa, a jak nie, to czemu akurat tyle? :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-10-2011 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #2415
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Mnie to by wkurwiało same logowanie.. chyba, że masz zapamiętane Smile

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-10-2011 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości