Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3091
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A przy obecnej tygodniówce można nawet dodać, że to pączek w maśle.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-09-2015 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3092
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Dlaczego pączki w maśle? Nie robi się ich przypadkiem na innym tłuszczu?

@Under
Zastanawiam się, czy mogę wciąż pisać o Rooneyu per Gruby Tongue

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 15:12 przez Kosma.)
14-09-2015 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3093
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Kosma napisał(a):Zastanawiam się, czy mogę wciąż pisać o Rooneyu per Gruby

Pozwalam.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2015 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3094
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Po raz kolejny przypominam, że zwroty "wypierdalaj" i "nieudacznik" kierowane pod adresem poprzedniego menagera był w 100% tolerowane, ba nawet pochwalane, a zwracanie uwagi na nie używanie takich zwrotów kończyły się awersjami do mojej osoby. Dlatego też jeżeli Under nazywa Luiego tak jak go nazywa no to to też nie powinno stanowić problemu. Zwłaszcza tak pedantyczne kontrolowanie jak w przypadku tej parówki..
14-09-2015 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3095
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Z tą parówką to była po prostu złośliwość admina. Swoją drogą ja od tamtego wywiadu cały czas mówię na Davida parówka. Do tego stopnia, że zapomniałem skąd się to wzięło, myślałem, że sam to wymyśliłem Big Grin Dopiero jak Under zaczął tego używać w shoucie to skojarzyłem, że to nie był mój pomysł Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2015 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3096
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hasło parówka to mi się w kontekście RC jeszcze jednym kojarzy. Nie wiem, kto chyba na shoucie nazwał kiedyś Romana Kołtonia parówą pod krawatem. Do Romka nic nie mam, ale śmiechłem srogo z tego Big Grin

Gdzie jest Groszek?
14-09-2015 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3097
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Under napisał(a):Informacyjnie do moderatora-gamonia.
Jeszcze masz coś do dodania jaśnie panie?



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2015 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3098
RE: Kółko wzajemnej adoracji
[Obrazek: comment_8tAsCZoLEDnbiwqtrkdQrP8ThdsOak3G.gif]

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2015 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3099
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja to chyba od odejścia Welbecka nie napisałem dłuższej wypowiedzi : (


#Stillhurts
14-09-2015 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3100
RE: Kółko wzajemnej adoracji
@Intel @Under


JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA NAJTRUDNIEJSZE NA ŚWIECIE OO JAKIE DOBRE TRUDNE, PODKREŚLAM TRUDNE PYTANIE. ALBO "OO ZADAM SOBIE PYTANIE, ALE NIE JAKIEŚ SYMPATYCZNE, MUSI BYĆ CIĘŻKIE, JESTEM LEPSZY BO ZADAJĘ CIĘŻKI A WY CO NADAL WELBECK CZY ROONEY? JA WPIERDALAM O FERGUSONIE SPRZED UNITED, CZYSTE STRZELANIE BĘDZIE ALE WPIERDALAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT TRUDNIEJSZE TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE TRUDNE I CIĘŻKIE I ARCHEOLOGICZNE. ROZUMIEM PODNIEŚĆ POZIOM, ALE ZABIJAĆ CAŁĄ ZABAWĘ DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI STRZELANIA NA OŚLEP? TRZĘSIESZ SIĘ, POCISZ I RZUCASZ KURWAMI. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, W JAKIMŚ PUBIE CZY U SIEBIE NA MECZU. CO TAM MATI ZAGRAJMY W TEST WIEDZY, DLA CIEBIE MEGADIABLOPIZDAARCHEOLOGICZNIECIĘŻKIE Z DODATKOWYMI SZCZEGÓŁAMI, HEHE COŚ NIE TRUDNE, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE PYTAĆ O TAKIE PIERDOŁY xD CO TAM CHCESZ ODPOWIEDZIEĆ SEBA? TYLKO MASZ STRZELAJ W LEAGUE ONE BO SIĘ O PREMIER LEAGUE NIE PYTA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIĘ WYSRAĆ MOIM MEGA CIĘŻKIM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO ZDJĘĆ 15-LATKÓW Z AKADEMII.

* Mode nie banuj, to taka pasta.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2015 13:52 przez Kosma.)
15-09-2015 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3101
RE: Kółko wzajemnej adoracji
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego Sir Alexa Fergusona naszego trenera wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest kibicowanie.jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się Mourinho albo Wengera albo innych menedżerów a nie czepiacie się takiej szlacheckiej osoby jak Sir Alex Ferguson .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie posty na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że United nie ogląda jak jestes nie wiem fanem koszykówki albo wolisz Man City czy wogóle jestes może ty Hala Dzieckiem a nie będziesz z Fergusonem robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pewnie Messim .wez pomyśl sobie ile Ferguson zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle Sir Alexa naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Ferguson jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to United ani kiicowanie ,widac że się nie kibicujesz i nie oglądasz mczów ,widac nie szanujesz piłki nożnj to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był Sir Alex Ferguson jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak szkocki menedżer bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu szalika ani jednej koszulki nie chodzi tutaj o United mnie ale wogóle ogólnie o zasady kibicowania żeby mieć jakąs godnosc bo Ferguson nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak Sir Alex Ferguson ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po Devilpage.pl i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na jakis mecz bo widac już dawno gniew jest w tobie człowieku ,nie lubisz United to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-09-2015 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3102
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A tak poza tym wszyscy w domu zdrowi? ^^
15-09-2015 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3103
RE: Kółko wzajemnej adoracji
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=310477&d=1396307017]

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
15-09-2015 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3104
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Kosma napisał(a):Kagawa de Gea Jones Hernandez Fabio Rafael Smalling Evans Welbz Evra Herrera Fletch Clev Vida Januzaj O'Shea Shaw

O co chodzi z tymi nazwiskami? Dlaczego akurat taki dobór, i dlaczego nei ma tutaj Rooneya? Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-09-2015 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3105
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(15-09-2015 23:43)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
Kosma napisał(a):Kagawa de Gea Jones Hernandez Fabio Rafael Smalling Evans Welbz Evra Herrera Fletch Clev Vida Januzaj O'Shea Shaw

O co chodzi z tymi nazwiskami? Dlaczego akurat taki dobór, i dlaczego nei ma tutaj Rooneya? Big Grin

Ile ja teorii na ten temat układałem Big Grin .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-09-2015 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości