Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #31
RE: United w sezonie 2014/2015
Też od jakiegoś czasu zastanawiam się jak powinna wyglądać przebudowa United i wydaje mi się, że robienie rewolucji to nie jest rozsądna opcja. Pożegnanie 3-4 graczy i sprowadzenie na ich miejsce dobrych następców to moim zdaniem optimum. Liczę, że LVG będzie potrafił wyciągnąć z co niektórych dużo więcej niż Moyes. Poza tym przykład Tottenhamu pokazuje, że rewolucja w szatni to na dłuższą metę nie jest dobra opcja. Gdyby nie nasza żenująca postawa to Koguty nie zakwalifikowałyby się nawet do LE, co przy kasie jaką wyłożyli w poprzednim okienku byłoby fatalnym wynikiem.
20-06-2014 07:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #32
RE: United w sezonie 2014/2015
Jak zwykle Undermine roztacza wizję apokalipsy. Nie uważam, że jest AŻ tak źle. LvG nie przychodzi po to by robić w tym klubie rewolucję, a przynajmniej nie osobową. To prawda, że obecnie ta drużyna to wcielenie chaosu, zwłaszcza jeżeli porównamy ją do szerokiego i zrównoważonego składu Chelsea czy City. Z takim trenerem jak van Gaal ta drużyna spokojnie może powrócić do LM, zakładając że uda się zrobić minimalnie 2, a maksymalnie 4 transfery (i wcale nie chodzi o grajków ze światowego topu) i mniej więcej tyle samo zawodników pożegnać. Powoli przestaję wierzyć, że United przyciągnie teraz gwiazdy, tym bardziej, że moim zdaniem z Woodward miał z Matą więcej szczęścia niż rozumu. Dlatego liczę na van Gaala i jego nosa do młodych perspektywicznych zawodników, których można sprowadzić za niewielkie pieniądze i rozpocząć od nich budowę nowego United. Może weźmie ze sobą do United kogoś z kadry Holandii, np. takiego Depaya? Niestety nie mam obecnie pomysłów na w miarę realne opcje wzmocnienia środka i tutaj nowy trener będzie musiał na prawdę się wykazać, ale może to nic złego? Świat nie zaczyna i nie kończy się na Kroosie, Carvhallo, Mullerze, czy Świniotygrysie, czuję, że Holender ściągnie nam na środek kogoś mniej znanego, ze średnio wyrobionym nazwiskiem, gotowego by na nie zapracować.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-06-2014 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #33
RE: United w sezonie 2014/2015
Toteż piszę, że kupienie klasowego i drogiego grajka na już to jedna z opcji. Druga to wykreowanie takiego grajka samemu, co ten klub potrafi jak mało który Wink . Aczkolwiek kurczę, jednego Świniotygrysa albo Kroosa bym wziął. Środek pomocy to bardzo newralgiczna pozycja. Zakładając, że Carrick nie przypomni sobie jak grał w 12/13 zostajemy z wieeeeeeelką dziurą w tym miejscu. Bo nie wyobrażam sobie powrotu do TOP4 z Carrickiem po drugiej stronie rzeki, obecnym Fletcherem czy Andersonem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-06-2014 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #34
RE: United w sezonie 2014/2015
Dublujący post, ale w sumie tydzień minął a edycji nikt by nie zauważył. Do klubu po wypożyczeniach wróci kilku zawodników.
Są to: M. Keane, W. Keane, Zaha, Powell, Lingard, Anderson i Angelo Henriquez. Myślicie, że któryś z nich może przydać się w przyszłym sezonie?

Mam wątpliwości co do zasadności transferów Powella i Henriqueza. Obaj niezależnie od tego co umieją i jakie mają perspektywy - nie mają szans na przebicie się choćby do 18 meczowej. Na pozycji napastnika i ofensywnego pomocnika jest urodzaj. Z kolei wypożyczenia Zahy i Andersona były kompletnie nieudane, żaden z nich nie prezentował się w swoim klubie dobrze.

Nadzieja w Lingardzie, ktory w Britghton był gwiazdką(słowa kolegi który jest fanem Brighton), że będzie w stanie zwiększyć rywalizację na bokach.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-06-2014 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #35
RE: United w sezonie 2014/2015
myślę że Lingard, M. Keane mogą być w szerokim składzie i dostać Puchary Anglii. Henriqueza i Powella bym gdzieś jeszcze wypożyczył a W.Keane chyba ma wygasający kontrakt i chce odejść?
27-06-2014 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #36
RE: United w sezonie 2014/2015
Undermine napisał(a):Lingard, Anderson


Liczę na tę dwójkę. Pierwszy z nich zasługuję na szansę, akurat w tej sprawie zgadzam się w 100% ze Scholesem, który ostatnio zabrał głos w tej sprawie.Lingard pokazał się ze świetnej strony na turnee i myślę, że stać go na jakieś błyski Wink

Drugiego z nich uważam za lepszą alternatywę do środka niż Fellaini, dlatego myślę, że:
Undermine napisał(a):może przydać się w przyszłym sezonie

Jeśli chodzi o Angelo i Powella to mam takie samo zdanie jak Under, nie ma dla nich miejsca. Na Zahe liczyłem, ale okazał się raczej nietrafionym transferem.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-06-2014 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #37
RE: United w sezonie 2014/2015
Nie no Ruud, Fellas to przynajmniej gra z powodzeniem na szczeblu międzynarodowym i był mimo wszytsko jednym z czołowych piłarzy ligi, żadnej z tych rzeczy nie można przypisać Ando.
27-06-2014 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #38
RE: United w sezonie 2014/2015
Cepilek napisał(a):Fellas to przynajmniej gra z powodzeniem na szczeblu międzynarodowym i był mimo wszytsko jednym z czołowych piłarzy ligi

Jakby to się jeszcze przekładało na grę w United to byłoby fajnie Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-06-2014 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #39
RE: United w sezonie 2014/2015
Fellaini nie jest złym piłkarzem, po prostu wybitnie nie pasuje do United. Jakby wrócił do Evertonu to stawiam dolary przeciw orzechom, że błyszczałby ponownie.

Może wymiana, Fells za Mirallasa? Big Grin

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-06-2014 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #40
RE: United w sezonie 2014/2015
Ja dalej liczę na Fellainiego - prawda jest taka, że w wybitnej taktyce Moyesa żaden ze środkowych pomocników nie grał dobrze, nawet Carrick się pogubił. Docelowo para Ander - Fellaini w środku pola IMO nie jest złą opcją. Ale jestem strasznie ciekaw, jak VG to poustawia.

A propos Shawa - dla mnie, a za mnie, kupno go to naprawdę świetny wybór. Który obrońca w wieku 18 lat ma za sobą dwa PEŁNE sezony w PL, do tego w drugim otrzymując nominację do 11stki sezonu? Jeżeli mam wybierać kupno kolejnego Buttnera za 5 - 10 baniek, a kupno Shawa za 30 baniek - wg mnie odpowiedź jest oczywista.

Ostatnio jarałem się tak przed sezonem 2007/2008 - jest to dobry prognostyk Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
28-06-2014 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #41
RE: United w sezonie 2014/2015
Zajawka nowych strojów




"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2014 11:20 przez Silvan.)
01-07-2014 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #42
RE: United w sezonie 2014/2015
Słyszeli dyrektywy LVG? Ci co są już w klubie już zaczynają po dwa treningi dziennie. Na tournee od początku jadą wszyscy Anglicy, nie ma żadnych przedłużonych wakacji. Tam też szykuję się od początku ostry zapierdol. Strasznie mi się morda cieszy, bo właśnie tego oczekiwałem, złapania tych ludzi za pysk i wszystko na to wskazuje, że LVG naprawdę nie zamierza się z nimi pierdolić, tylko od pierwszego dnia mocno przycisnąć.

Nie mogę się już doczekać kolejnych tygodni Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-07-2014 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #43
RE: United w sezonie 2014/2015
Niech zapierdalają, nie ma Europy, mniej meczy, można więcej się pomęczyć i lepiej wejść w sezon.
09-07-2014 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #44
RE: United w sezonie 2014/2015
Cytat: Woodward working hard on transfers

Manchester United’s executive vice-chairman Ed Woodward has told fans to “watch this space” as he works with manager Louis van Gaal on making more summer signings.

Ander Herrera and Luke Shaw have already joined the Reds and Woodward revealed funds are available for the club to bring in more new faces.

But he also admits some players could be on their way out of Old Trafford as van Gaal moulds his new squad over the coming weeks.

"We’ve been working with Louis over several weeks with regards to targets and we’re continuing to move forward on some of those targets," Woodward told MUTV's Stewart Gardner in Los Angeles.

"We are still a huge attraction to top football stars around the world – there is no doubt about that. I hope [fans] will see the direction we’re heading in with the new manager, coaching staff and players, and a commitment to do what it takes to get back to the top.

"We are willing to invest. There is no fixed budget. Financially we are extremely strong and funds are available. Louis is assessing what’s going on and there is a lot of work going on behind the scenes, so watch this space."

Asked if other players could be leaving United, Woodward added: "Yes, I think so. The manager makes that decision. A few players have already gone and there may well be a few others.

"It’s also worth commenting that we’re not in Europe this year, so there are fewer games and Louis may take the view that he wants a tighter squad to bed in.

Kapitalny wywiad, polecam do przeczytania każdemu.
21-07-2014 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
RE: United w sezonie 2014/2015
Under, pytałeś na jaką pozycje kupiony został Herrera tak? Oczywiście, że na pozycje środkowego pomocnika, ale jego transfer nie rozwiązuje wszystkich naszych problemów. Potrzebujemy teraz kogoś trochę bardziej defensywnego. Carrick jest za mało mobilny, jako alternatywa będzie bardzo dobry, ale nie chciałbym by dalej stanowił pierwszy wybór. Dlatego jeśli jest możliwość to należy wyłożyć konkretne pieniądze i mieć Vidala, który wraz z Herrerą rozwiąże nasze wszystkie problemy.

P.S. Kontynuuję tutaj rozmowę z czatu.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2014 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości