Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #16
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
Warto odnotować, że gdy graliśmy tym pseudo diamentem w środku i Fellaini był jednym z tych dwóch centralnych zawodników to wtedy także sprawował się bardzo dobrze a wtedy mieliśmy bodaj Matę na dyszce, (pseudo bo cofał się strasznie) i dwóch atakujących.

Jakby nie było Fellek w Evertonie był chyba od 2009 a dopiero ostatni sezon 2012/2013 grał na ofensywnym. No fajnie mieć go jako zadaniowca, ale nie wiem czy nasza alternatywa w razie gdy nie będzie nam szło powinna być taktyka w postaci grania długich dzid na Fellainiego. Poza tym dla mnie to jest marnowanie jego potencjału defensywnego. Wiadomo, że ostatnie jego mecze tam to zwłaszcza głupie faule i niepotrzebne łokcie, ale gość tam zaczynał i chciałbym mieć nadzieję, że jeżeli Fellek wiedziałby co ma grać (a wiadomo, że bywało różnie z tym, wielu zawodników po prostu nie wiedziało co ma grać), dokładnie znałby swoje zadania w środku to byłby tam kozakiem jeszcze większym niż w przodzie.

No i co do sprzedaży. Zgadzam się z RedLucasem, że to co wyjątkowe warto mieć w składzie, ale taki sezon może się już nie powtórzyć i trzeba kuć żelazo póki gorące mimo, że Fellaini to jeden z zawodników których lubię.

No i fajnie, że jeden napastnik tylko jest jedna tego dość spora wada. To drastycznie zmniejsza szanse Wilsona na grę a gdy Lui się gubił w tym to dawanie pograć młodemu na pewno było czymś co działało na korzyść Holendra.
16-03-2015 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
Ja zupełnie nie widzę tego wielkiego potencjału w defensywie Fellsa. Oczywiście, ze względu na swoje warunki fizyczne potrafi zaliczyć kilka odbiorów tu i tam, ale stanowczo za często daje się w łatwy sposób ogrywać. Jest za wolny, za mało zwrotny, żeby być faktycznym wymiataczem na tej pozycji. W Evertonie ogarniał? Być może, ale nie był wcale jakimś mega koksem rając bliżej swojej bramki, wyróżniał się raczej czymś innym. Nie robił na tej pozycji chociażby takiej furory jak Schneiderlein i koniec końców miał obok siebie zawsze jakiegoś drugiego defensywnego pomocnika. U nas na taki "luksus" raczej liczyć nie można Wink

Carras być może nie był również nigdy mega szybki, ale wszystko potrafił nadrobić świetnym ustawianiem się, boiskową inteligencją i znacznie lepiej opanował sztukę odbioru piłki Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015 10:57 przez michal85.)
16-03-2015 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #18
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
RedLucas napisał(a):No i Rooney. Ogromny szacun za akcję bramkową! Kurwa, w końcu. W końcu ktoś pierdolił te schematy, taktykę. Przejął piłkę, patrzył tylko na bramkę i ruszył na przebój. Stary, dobry Roo, z nutką fantazji. Tego nam trzeba w tej nudnej, jak pizda grze.

Przy okazji tego gola dzika radość aż wyrwała mnie z fotela, a coś takiego nie zdarzyło mi się od baaardzo dawna. To był stary, dobry Rooney Smile szybkość, siła, pasja i determinacja! Oby to trwało, bo taka jego gra i skuteczność jest niezbędna, żeby wejść do top 4 na koniec sezonu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015 11:05 przez Silvan.)
17-03-2015 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #19
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
W zasadzie wszystko zostało powiedziane. Był to naprawdę bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu szczególnie pierwsza połowa. Każdy zagrał kapitalnie, nikt nie popełniał większych błędów. Przez pewną chwilę zastanawiałem się czy to nie czasem jakaś retransmisja meczu za czasów SAFaSmile Było widać że wszystkim się chce, zapierdzielali ile mają sił i to się podobało. W drugiej kontrolowali grę i nie atakowali aż tak. Oby w następnych meczach tak zagrali
18-03-2015 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości