Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
[Obrazek: Everton231.jpg]

Everton FC vs Manchester United
Barclays Premier League
26.04.2015; 14:30
Goodison Park, Liverpool

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 15:21 przez Intel.)
23-04-2015 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Everton FC - Manchester United (26.04.2015, 14:30)
Co prawda Everton gra co najwyżej przyzwoicie w tym sezonie, jednak spodziewam się ciężkiej przeprawy na Goodison Park. Mam tylko nadzieję, że Blind będzie dostępny na to spotkanie, ponieważ cofanie Rooney'a nic dobrego nam nie przyniesie. Co więcej, liczę że w przypadku absencji Holendra miejsce w środkowej strefie zajmie McNair (Evans wraca do gry po zawieszeniu, więc możemy sobie na taki manewr pozwolić)


DDG
Valencia - Smalling - McNair/Evans - Shaw
Blind/McNair - Herrera
Mata - Fellaini - Young
Rooney



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2015 17:13 przez Foster.)
25-04-2015 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3
RE: PL: Everton FC - Manchester United (26.04.2015, 14:30)
[Obrazek: QMKsdRf.png]
25-04-2015 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
RE: PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Bardzo słabe spotkanie, w drugiej połowie wręcz żenujące... jedyne pozytywy to Shaw i Smalling. Reszta zagra bardzo słabo bądź tragicznie. Wśród tragicznych szczególnie "wyróżnili" się McNair i Valencia, którzy wspólnie ładne sprezentowali gospodarzom 3 bramki. Zmiany? Koszmarne tak samo jak druga połowa. Falcao jest żenujący, a Di Maria poza wrzutkami kolejny raz nie pokazał nić wartościowego.

Martwi mnie to, że rywale bardzo szybko nas rozgryźli. Ustawili się głębiej, zacieśnili szyki i już nie jesteśmy w stanie pograć. Tak było z Chelsea i tak samo było dzisiaj. Trójkąty i klepanie już przestały robić wrażenie. A jeszcze bardziej martwi fakt, iż bez Carrick'a jesteśmy zupełnie innym zespołem.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-04-2015 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
RE: PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Foster napisał(a):A jeszcze bardziej martwi fakt, iż bez Carrick'a jesteśmy zupełnie innym zespołem.

To była kluczowa absencja dzisiaj. Blind grał za głęboko, Everton cofał się we własne pole karne, a Blind nic nie pomagał w rozegraniu piłki, bo zostawał w okolicach koła środkowego. Pomagał jedynie wyprowadzać piłkę Smallingowi i kanciastogłowemu :| McNair pokazał, że trzeba trzymać go z daleka od pierwszego składu. Wyszedł mu jeden mecz z Chelsea, ale to dalej jest ten sam zawodnik, który popełnia masę błędów, gubi się w łatwych sytuacjach. Valencia znowu błędy w obronie. Naprawdę, w ofensywie zagraliśmy miernie, a wynik to jest odzwierciedlenie błędów w defensywie. Trzeba się ogarnąć i w następnym meczu sięgnąć po komplet punktów, bo zaraz się okaże, że na nowo wrócimy do walki z LFC o LM.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2015 15:53 przez Ruuuuuuuuuud.)
26-04-2015 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #6
RE: PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Środkowy obrońca, prawy obrońca, środkowy pomocnik i lewoskrzydłowy potrzebni od zaraz.
Formuła z Fellsem na "10" powoli zaczyna się wyczerpywać.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
26-04-2015 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Wyglądaliśmy bezbarwnie, szczególnie w drugiej części. Pierwsza połowa jeszcze wyglądała całkiem nieźle, mimo złego wynika, ale jakieś tam podstawy były, aby wierzyć, że jeszcze wrócimy do gry. Wystawienie fatalnie dysponowanego Falcao na atak i tylko odrobinkę lepszego Roo na "10" zupełnie rozbiło zespół. Nie potrafiliśmy praktycznie stworzyć zagrożenia pod bramką rywala i w pełni zasłużenie polegliśmy.

Najlepszy z naszych? Smalling, bez cienia wątpliwości. Najgorszy? Antek. Szkoda, bo facet w ostatnich tygodniach grał bardzo dobrze, a mecz na Goodison jego hejterzy będą mu pewnie przypominali przez następnych kilka miesięcy Wink Paddyego nie chcę widzieć na środku obrony z sensownym rywalem. Jeśli gramy przeciwko drużynie, która nie potrafi nic z przodu i jedynie wybija piłkę, to może się jeszcze jego umiejętności wyprowadzania piłki przydadzą, ale w obronie jest kiepski. Nie ma się co jednak dziwić, to przecież do zeszłego roku był środkowy pomocnik...

I na koniec - bez Carricka jesteśmy gorsi o klasę, jeśli nie o dwie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 08:25 przez michal85.)
27-04-2015 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
RE: PL: Everton FC 3-0 Manchester United (26.04.2015)
Brak Carricka na boisku widać gołym okiem. Valencia położył ten mecz, niestety. Natomiast Falcao to jest w ogóle jakiś kurwa żart, on nawet nie wie, co ma robić na tym boisku. A, ok, trafił do bramki. Z dwumetrowego spalonego, ale wpadło. To tak czy siak pierwsze trafienie Falcao od nie pamiętam kiedy.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-04-2015 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości