Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Za 4,5 mln euro do Blackburn przychodzi Paul Robinson. Widać jak stoczył się Anglik za którego kilka lat temu Bayern dawał ponad 10 kawałków...
To oznacza, że Friedel niebawem za ok. 3 mln euro trafi na Villa Park.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-07-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Bardzo dobry ruch Blackburn z naszego punktu widzenia. Ile razy mieliśmy problemy z pokonaniem Fridela w meczach z Blackburn? Big Grin Ile razy można grać przeciwko nam rewelacyjny mecz? Z Robinsonem aż tak dużych problemów być nie powinno. Gorzej z Tottenhamem teraz. :?

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
26-07-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Łukasz, przecież nam to jednak bez różnicy, bo Friedel wciąż gra w tej samej lidze, tyle że w innym klubie i może w barwach niego doskonale się zaprezentuje przeciwko United.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
26-07-2008 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Nie dość, że napisałem przecież
ŁukaSsZ napisał(a):orzej z Tottenhamem teraz. :?
, to jeszcze obcisła koszulka graczy z Londynu może mu nie służyć. ;-)

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
26-07-2008 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ależ Friedel przeszedł do Aston Villi, nie Spurs...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
26-07-2008 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
:mrgreen: Czemu mi się wydawało, że do Tottenhamu to nie mam pojęcia. Big Grin Sorki za zamieszanie. Smile

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
26-07-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #142
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A w Spurs płakać nie będą za Robinsonem, bo już wcześniej kupili Heurelho Gomesa z PSV.


Fan United od 1992 roku
26-07-2008 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #143
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tak naprawdę to ani się wzmocnili ani osłabili bo jak i Robinson tak też Gomes są przeciętnymi zawodnikami w swoim fachu ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-07-2008 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #144
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Dla mnie może nie tyle co przeciętni, ale dobrzy bramkarze, a przynajmniej Robinson.
Oczywiście obu się zdarzają błędy, ale mają cenne doświadczenie, jeden z LM , Uefa, drugi z MŚ , ME, a to niezwykle cenne Wink
Ale to nie zmienia faktu, że się Paul stoczył..
26-07-2008 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #145
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Dziś 3 ciekawe transfery w Premier League.
Keane już oficjalnie w Liverpoolu.
Diouf w Sunderlandzie.
Andy Johnson w Fulham.

Liverpool już kilka transferów, co prawda słabych, ale zawsze coś. Choć z tego co pamiętam to w każdym sezonie Benitez kupuje multum zawodników, a Liverpool i tak zawodzi.

Co do Sunderlandu to mam wrażenie, że Keano może chcieć nie tylko utrzymać zespół w lidze, a pobić się o miejsce premiowane grą w UEFA lub Intertoto, a już przynajmniej powalczyć o miejsce w środku tabeli. Przyszli już wspomniany Diouf, Tainio i Chimbonda. I możliwe, że to jeszcze nie koniec wzmocnień. A już w tamtym sezonie jako beniaminek Czerne Koty prezetnowały się przyzwoicie.

Co do Johnsona, to jest to niezły gracz, ale coś mi się wydaje, że Fulham i tak spadnie w tym sezonie. Ciekawszy jest fakt, że dzięki temu transferowi Everton uzyskał trochę pieniedzy (12 mln funtów) i będą się starać o Moutinho ze Sportingu. No przyznam, że druga linia wyglądałaby ciekawie: Cahill, Arteta, Moutinho.

Walka o Puchar UEFA może wyglądać ciekawie. Na pewno Everton, Aston Villa, Tottenham, a może i Portsmouth i Manchester City. Ciężko przewidzieć, kto będzie wiódł prym wśród tych drużyn. Ja duże szanse daję Aston Villi, chyba największe z tej piątki. Co prawda kadra strasznie wąska, ale na pewno dokonają kilku wzmocnień, a podstawowa jedenastka wygląda przyzwoicie.

Co do pierwszej czwórki, myślę, że będzie podobnie jak w poprzednim sezonie. Z tym, że Arsenal raczej zagra słabiej. Nie wydaje mi się, że Nasri to będzie jakieś wielkie wzmocnienie. Małe szanse daję też Liverpoolowi, który dokonuje śmiesznych wzmocnień, ale na pierwszą czwórkę spokojnie wystarczy. Znowu będziemy się bić o prymat z Chelsea. Ten sezon będzie trudniejszy dla nas.

Tak mniej więcej przedstawię swoje prognozy na pierwszą szóstkę:
1. Manchester United
2. Chelsea
3. Arsenal
4. Liverpool
5. Aston Villa
6. Tottenham

Myślę, że pierwsza czwórka pewna w jakichś 60%, co do dalszych lokat ciężko przewidzieć, ale osobiście tak mniej więcej bym to widział.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-07-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #146
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No to skoro Keane przeszedł do Liverpoolu to o Berbatovie raczej możemy zapomnieć... sprzedali jednego z dwóch swoich podstawowych napastników, także wątpię aby pozwolili jeszcze odejść Bułgarowi, bo przecież kto będzie grał w ataku? Bent, no wybaczcie ale nie jest to jakiś super snajper. Nowych napastników nie widać, a oni przecież chcą walczyć o UEFA a może nawet i 4 miejsce więc....

Johnson w Fulham? Raczej jeszcze nie, nie ma przecież jeszcze oficjalnego komunikatu, tak jak np. z Keanem. Tylko jest taka informacja (przynajmniej ja tylko taką znalazłem)
Cytat:Według angielskiej prasy napastnik Evertonu przeszedł dzisiaj testy medyczne w Fulham i wszystko wskazuje, że niebawem zostanie nowym zawodnikiem londyńskiego klubu.
także...

Diouf w Sunderladzie? Jeszcze nie widziałem żadnego oficjalnego komunikatu Wink

Wg mnie to o miejsca 3-7 powalczą Arsenal, Liverpool, Everton, Villa i Totenham. Na koniec sezonu Arsenal i Liverpool pewnie troszkę odskoczą... ale to tylko takie moje gdybanie Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2008 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #147
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Diouf - oficjalna strona Sunderlandu
http://www.safc.com/news/?page_id=15305 napisał(a):Sunderland have completed the signing of striker El-Hadji Diouf from Bolton.

The Senegal international signed a four-year contract at the Stadium of Light after the Black Cats agreed an undisclosed fee with Bolton.

Diouf, 27, is Sunderland's fifth signing of the summer, following Teemu Tainio, Nick Colgan, David Meyler and Pascal Chimbonda, who all joined the club last week.

Roy Keane says he is delighted to have signed a player that opposition clubs "love to hate".

"El-Hadji is a great signing for us and we're thrilled to get him in," said the Sunderland boss.

"He has bags of Premier League and international experience, which is exactly what we've been targeting this summer.

"El-Hadji has always been the kind of player opposition teams and supporters love to hate, a thorn in the side, and that's why we're delighted to now have him in our squad.

"Our coach Ricky Sbragia has also worked very closely with him and speaks extremely highly of him, so we're looking forward to working with El-Hadji, I think he's a signing that will excite our supporters."

Johnson - oficjalna strona Evertonu
http://www.evertonfc.com/news/archive/bl...offer.html napisał(a):Everton have agreed a deal with Fulham to sell Andrew Johnson.

The 27-year-old striker has been given permission to discuss personal terms with the London club with a view to a multi-million pound switch to Craven Cottage.

A Club statement read: "Everton can confirm that it has agreed an eight figure sum with Fulham for the services of Andrew Johnson. This is subject to the player agreeing personal terms and negotiating a medical."

Johnson did not travel with the rest of the Everton squad to the USA for the pre-season preparations in Chicago and Denver.

He was Everton's Club record signing when he arrived from Crystal Palace for £8.6m in the summer of 2006.

He has netted 22 goals from 74 appearances in his two years at Goodison Park.

Radzę czytać angielskie serwisy, w szczególności Sky Sports, który podaje w większości sprawdzone i pewne informacje.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-07-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #148
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):Radzę czytać angielskie serwisy, w szczególności Sky Sports, który podaje w większości sprawdzone i pewne informacje.

Czytam czytam, tylko akurat tak wyszło że jak tam dziś byłem(gdzieś tak rano) to tego nie było Wink a teraz jakoś nie chciało mi sie tego sprawdzać. A i dziękuje za oficjalne potwierdzenia Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2008 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Liverpool chyba zaczął kupować konkretnych zawodników tylko nie wiem po co im kolejny napastnik skoro tam gra zwykle Torres i Kuyt, a 3 napastnikami to oni nie grają, no chyba że Rafa ma zamiar sprzedać Voronina bądź Babela ale osobiście w to wątpię.
Teraz SAF musi skupić się na pozyskaniu Huntera, myślę że to byłby najodpowiedniejszy napastnik do naszej koncepcji.
29-07-2008 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #150
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Voronin to cieć. Babel gra na skrzydle, Kuyt chyba zresztą też, a nawet jeśli nie to zostaje im 2 napastników. Strasznie dużo.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-07-2008 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości