Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #331
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Owszem nie mają skrzydłowego o takich umiejętnościach jakie posiada Young, ale mają, rzekłbym co najmniej bardzo solidnych graczy na tę pozycję, nie to co u nas.

Wiem, że Ashley tam nie będzie siedział na ławce, napisałem tak bo po prostu bardzo chciałbym tego zawodnika w United. Moim zdaniem świetnie uzupełnił by kadrę po odejściu Ronaldo.

Wprawdzie o naszym zainteresowaniu pisały również inne mniej lub bardziej wiarygodne źródła, jednak Sky Sports bije je na łeb na szyje...

Rok temu Ferguson też powiedział, że nie będzie już transferów, a jednak jeszcze kupiliśmy zawodnika i to nie byle kogo. Dlatego póki Ashley będzie w Aston Villi, a okienko będzie otwarte to wciąż będę z nadzieją czytał wszystkie informacje i może doczekam się takiej, w której będzie "Ashley Young oficjalnie w United" Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2009 05:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #332
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Barry Ferguson za 1,25 miliona funtów przeniósł się z Rangersów do beniaminka Birmingham City.
:shock:



Mój Blog: Pod presją czasu
18-07-2009 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #333
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ale że co? Mała suma? To jego druga próba przebicia się w poważnej piłce. Poprzedni pobyt w Blackburn nie zachwycił.


Fan United od 1992 roku
18-07-2009 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #334
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Manchester City can announce that Emmanuel Adebayor has passed a medical and signed a five-year contract.
Transfer, który był niemal pewny już od kilku dni, w końcu został oficjalnie potwierdzony. Powodzenia Carlos.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-07-2009 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #335
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Fakt, że przeszedł z drużyny, z którą grałby w Lidze Mistrzów, do drużyny której aspiracją jest utrzymanie się w lidze... Ja rozumiem, że ci co grają w Szkockiej marzą o grze w Premiership, no ale bez przesady.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-07-2009 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #336
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Adebayor już wczesniej robił problemy w Arsenalu, bo chciał większy kontrakt. Wenger nie wytrzymał, pozbył się problemu. Ciekawe kogo kupi na jego miejsce czy 5 młodych czy jednego zawodnika.

Mnie tylko zastanawia co City ma zamiar zrobić z takimi napastnikami jak Tevez, Adebayor, Caceido,Santa Cruz, Mwanuwari no i do tego wielki talent Evans. Warto dodać że jest jeszcze Boijnov i Robinho

chyba faktycznie to ustawienie z 10 napastnikami i givenem szejkowie chcą zrealizowac
18-07-2009 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #337
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Chudy napisał(a):Mnie tylko zastanawia co City ma zamiar zrobić z takimi napastnikami jak Tevez, Adebayor, Caceido,Santa Cruz, Mwanuwari no i do tego wielki talent Evans. Warto dodać że jest jeszcze Boijnov i Robinho
No i Bellamy Wink Natomiast Evans podobno ma odejść do Sheffield United.

Wątpię, aby chcieli się go pozbyć, zwłaszcza że zawitał do ich klubu zimą tego roku.

To rzeczywiście wydaje się szalone, któryś z trójki pozyskanych napastników na pewno będzie musiał usiąść na ławce, chyba że zmienią formację. A wiemy jaki charakterek posiadają Adebayor i Tevez. No, ale przecież ten drugi źle by się czuł, gdyby miał zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie, więc czasem ławka mu na pewno nie zaszkodzi :lol:
18-07-2009 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #338
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Adebayorowi dobry kontrakt wystarczy, a Evans jest już w sheffield.
19-07-2009 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #339
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Rafa Benitez has been given the go ahead to push for the signing of Aston Villa's Ashley Young, according to the News of the World - which also claims that the Spaniard has been assured his compatriot Xabi Alonso will not be joining Real Madrid
.

Jak na razie nic oficjalnego, ale kolejny klub z PL widzi Younga w swoim składzie, a ten przyznaje, że woli United. W takiej sytuacji nasuwa się pytanie, na co jeszcze czekać? O'Neill niby uparcie powtarza, że nie puści go z Villi, ale jakaś porządna kwota na pewno sprawiłaby, że zmieniłby zdanie, a kasę mamy. Bo szkoda by było, żeby taki gracz trafił do takiego klubu, jakim jest Liverpool.
19-07-2009 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #340
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Zaraz wpadnie fasol i Cię opierdoli, że znowu ten Young :lol: .

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-07-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #341
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ciekawie wygląda sprawa z Terrym, z jednej strony wydaje się to mało prawdopodobne. Jednak kasa jaka leży na stole, i ta cisza daje do myślenia. To byłby najbardziej spektakularny transfer lata...
19-07-2009 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #342
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ronaldo i Kaka w Realu a toprzejście Terrego do Shitty byłoby najbardziej spektakularne? No wybacz. Chociaż to lato obfituje w transfery. Chyba od gorąca to wszystko.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-07-2009 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #343
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Najbardziej spektakularny może nie ale najbardziej zaskakujący napewno, przebiłby nawet Owena. Ale ja po prostu w to nie wierzę, bronię się rękami i nogami przed myślą, ze Terry mógłby w ogóle rozważać rozważenie tej propozycji. To przecież jeden z wymierającego gatunku piłkarzy, którzy jeszcze wiedzą co to znaczy lojalność klubowa. Mimo, że mam w zadzie i Chelsea i City to ten transfer by mnie załamał. Mam po prostu do chłopa olbrzymi szacunek.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #344
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
W pewnym sensie ma racje. Choć nie, nie najbardziej spektakularny transfer, ale najbardziej zaskakujący. Bo Kaka i Ronaldo w Realu, to tematy wałkowane już ze 69 razy(leczę kompleksy, stąd ta liczba), więc się tam można było spodziewać, że kiedyś taki moment nadejdzie. A tu nagle najbardziej niebieski z niebieskich zmienia niebieskich na... niebieskich. Byłyby jajca, by się obsrał cały świat na miętowo i zaczęły wspaniałe gadki, że dzisiaj każdy gra dla piniendzy.

E: Fidain szybszy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-07-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #345
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A następny do city idzie Giggs. Są ludzie niesprzedajni, a stoper Chelsea jest jednym z nich. Ja na miejscu Terrego pojechałbym na spotkanie z tym szejkiem i mu wytłumaczył co myślę o takich jak on. Oj zabolałoby zapatrzonych w siebie arabów.


Fan United od 1992 roku
19-07-2009 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości