Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #406
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Hesselink w Hull City

Pele good, Maradona better, George Best
03-09-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Serro Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #407
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jeśli to nie plotki....Holenderskie media ogłosiły że Luis Suarez podpisał wstępna umowe z Chelsea! w dodatku Londyńczycy są także podobno blisko podpisania umowy z Sergio Aguero.
18-12-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #408
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
City zaczyna transferową ofensywę. Praktycznie przesądzony jest transfer Vieiry. I wypada tylko przytoczyć: " Kto by pomyślał ? " Wychodzi na to, że doświadczony, łamiący się francuz zajmie miejsce de Jonga.

Barry, Vieira - Petrov, Bellamy, Ireland. Oczywiście to się może zmienić, bo kij go tam wie, co wymyśli Włoch, gdy do gry wróci Adebayor.

Gadano także o Veronie i Cordobie. Pierwszy odmówił, z drugim to były jakieś niestworzone historie, bo sam Mancini zaprzeczył, że Citizens są blisko pozyskania Kolumbijczyka..
07-01-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #409
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Dziś po południu Vieira miał przejść testy medyczne i podpisać 18-miesięczny kontrakt. W wywiadach pieprzy coś o szansach na mundial, no ale nie każdy płaci emerytowi 140 tysięcy funtów tygodniowo. :roll:

[Obrazek: pic.php?mode=small&pic_id=138]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-01-2010 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #410
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
transfery.info napisał(a):Sol Campbell nie jest już bezrobotny. 35-letni stoper wraca do Arsenalu Londyn.

Umowa jeszcze niepodpisana, ale na dniach do tego dojdzie. Campbell wystąpił wczoraj w pierwszej połowie meczu rezerw Arsenalu z WHU. Od kilku tygodni trenował w Londynie z rezerwami Arsenalu, ale uważano, że jest to tylko wyciągnięcie ręki do szukającego klubu piłkarza i umożliwienie mu treningów.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-01-2010 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #411
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Campbell przychodzi, a Senderos odchodzi.

Szwajcar przeszedł na wypożyczenie do Evertonu. Barwy The Toffes będzie reprezentował do końca tego sezonu.

Ten sam klub na zasadzie wypożyczenia ma zasilić Klaas-Jan Huntelaar, który nie może wywalczyć sobie miejsca w Milanie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-01-2010 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #412
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Eidur Gudjhonsen i Benni McCarthy zasilili szeregi West Hamu. Pierwszy został wypożyczony na pół roku z AS Monaco, drugi przeszedł z Blackburn za 2,5 mln funtów.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #413
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Foster26 napisał(a):Pierwszy został wypożyczony na pół roku z AS Monaco

Ja wyczytałem, że to jednak wolny transfer.
http://transfery.info/news-full-11691.html

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-01-2010 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #414
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Foster26 napisał(a):Eidur Gudjhonsen i Benni McCarthy zasilili szeregi West Hamu.
Gudjohnsen jednak wylądował w Tottenhamie. Trochę ciasno się u nich robi w ataku.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-01-2010 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #415
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
matys napisał(a):Gudjohnsen jednak wylądował w Tottenhamie. Trochę ciasno się u nich robi w ataku.

I tak Shitty miało ciaśniej przed rozpoczęciem tego sezonu, bodajże 10 napadziorów. A Gudjohnsen może grać w pomocy, bo taką pozycję dostawał w FCB.

BTW, czy tylko mi się wydaje, że Spurs to najgorzej zarządzany klub świata ( pomijam polską ligę naturalnie )? Sprzedali, a poźniej ponownie wykupili: Defoe, Keane'a, Chimbondę, a teraz do tej listy dołączył Kaboul. Hmm, nawet choćbym bardzo się starał nie potrafię tego zrozumieć. A Kaboula pamiętam z jednego momentu w Tottenhamie, kiedy w ostatnich sekundach zdobył bramkę dla Tottenhamu na 4:4 w meczu z Aston Villą na White Hart Lane.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
31-01-2010 07:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #416
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tottenham Londyn doszedł do porozumienia z Internacionalem w sprawie transferu Sandro. Wszelkie formalności zostaną załatwione w najbliższym czasie. Zawodnik będzie do dyspozycji Harry'ego Redknappa od następnego sezonu.

21-letni Brazylijczyk występuje na pozycji defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie spisywał się na tyle dobrze w rozgrywkach ligowych, że do reprezentacji na spotkanie z Chile powołał do selekcjoner Canarinhos - Dunga.

"On jest świetnym, młodym zawodnikiem. Znajduje się w kręgu zainteresowań brazylijskiego trenera. Zresztą zagrał już w dorosłej reprezentacji, a wcześniej pełnił funkcję kapitana w kolejnych kategoriach wiekowych - U-18, U-19, U-21" - powiedział Redknapp.

O tym transferze mówiło się już od dawna. Jestem ciekaw jak przystosuje się do ligi angielskiej młody Brazylijczyk. Konkurentów do gry w pierwszym składzie będzie miał dwóch: Huddlestone i Palacios.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-03-2010 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #417
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Kojarzę go z "Heroes of might and magic". Dobry jest.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-03-2010 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #418
Re: Transfery rywali w Premier League
Zmieniłem nazwę tematu, żeby można było pisać ogólnie o transferach zespołów z PL. Nie tylko o transferach do klubu, ale i z klubów.

Arsenal zamiast się wzmacniać w obronie, to jak na razie robi wszystko, żeby sytuację kadrową w tyłach pogorszyć. Odejście Gallasa już niemal pewne, teraz Campbell już jedną nogą w Celticu. Na środku mają tylko Vermalena. Silvestre'a to by kibice pewnie i za dopłatą oddali. Odejście Senderosa przesądzone. Grrubooo :lol:

I jeszcze dwa obiecujące newsy:

Reds fan Sven wants Anfield job
Masch future in doubt

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-06-2010 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #419
Re: Transfery rywali w Premier League
W ostatnim czasie mówiło się o transferze Laurenta Kościelnego do Arsenalu. A dziś mówi o transferze obrońcy Manchesteru City, Micah Richards.
Wenger z pewnością kupi jednego czy dwóch obrońców. Nie jest głupi, nie dopuści sytuacji,w której będzie miał jednego bardzo dobrego obrońce i cieniasów (Silvestre) czy samych młokosów z rezerw.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-06-2010 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #420
Re: Transfery rywali w Premier League
No właśnie, że jest głupi, bo wypuszcza za darmo Gallasa. Richards kurde bym z miłą chęcią powitał u nas, zwłaszcza za taką kasę.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-06-2010 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości