Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #346
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Bo ja wiem, już niejeden taki oglądałem i różnie to bywało, wszystko tak jak wspomniałeś jest kwestią zorganizowania. Tak czy inaczej wczorajszy mecz się na prawdę dobrze oglądało, zwłaszcza, że stream był z angielskim komentarzem bo Kółtonia nie znoszę, jego chujowy głos i filozoficzne wywody potrafią zepsuć każde widowisko.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-10-2010 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #347
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Zobacz jak dobrze Red Army słychać na wyjazdach, a na Old Trafford goście czasami spokojnie sobie radzą, a już Leeds w tamtym sezonie zrobiło miazgę z naszych. Polscy kibice zawsze dobrze są słyszalni, ciekawe jakby się zaprezentowali na Fratton Park- bardzo lubię atmosferę na Pompey, gdyby była taka na stadionie przy Matt Busby Way. U nas jednak jest duży moloch, a Stredford End jedna. Na reszcie trybun już bywa różnie, bo jest duża ilość kibiców, którzy przyjeżdżają na mecz w ramach ciekawostki, z zagranicy, nie znają przyśpiewek itp. Takie uroki popularności wśród Azjatów, a poza tym bilety są drogie i prawdziwy fan z Manchesteru nie zawsze ma pieniądze na karnet, a turysta zapłaci.


Fan United od 1992 roku
22-10-2010 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #348
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Turasy we środę też zdzierali gardła bardziej od naszych. No, ale to Turki, to się nie ma co dziwić.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-10-2010 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #349
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Przyznam się szczerze, że po losowaniu grup EL nie dawałem Lechowi większych szans- no może jakiś remis uda im się uzyskać, tak sobie myślałem, ale w życiu bym sobie nie pomyślał że po 4 kolejkach będą liderem :!: Wielkie słowa uznania dla całego zespołu.

Jeszcze wczoraj obstawiałem minimalną porażkę Lecha nawet mimo prowadzenia 1:0. (O ja człowiek małej wiary.) A tutaj na koniec jakie miłe zaskoczenie. Po raz kolejny Kolejorz zagrał bez kompleksów, śmiało, agresywnie i co prawda mieli trochę szczęścia, ale przecież szczęście sprzyja lepszym 8-)
Od tak dawna żadna polska drużyna nie sprawiła mi tyle radości.
PS Bardzo dobre zmiany Bakero- Kiełb z niesamowitą łatwością mijał piłkarzy City :shock: a Możdżeń wspaniała bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=uAa5qim8kyY

I ten komentarz niżej:
Cytat:Kołtoń!...Nie podnoś głosu, bo wydaje się jakbyś nie miał jaj.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-11-2010 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #350
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
W poniedziałek (12:00) w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie pierwszych dwóch rund eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Swoich rywali poznają trzy polskie kluby - Wisła Kraków, Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok.

I runda eliminacyjna, 30 czerwca i występ Jagiellonii.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-06-2011 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #351
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
I po losowaniu. Rywalem Wisły będzie Skonto Ryga, Jagiellonia zagra z kazachskim Irtyszem, a Śląsk z Dundee United.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
20-06-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #352
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Szczerze mówiąc totalnie nie wiem czego się spodziewać. Rywal dla Wisły ponoć najtrudniejszy z dostępnych, z drugiej strony piłkarze uniknęli dalekiej podróży w "egzotyczne" kraje. Jagiellonia trafiła za to na znacznie łatwiejszego rywala, w zamian dostanie jednak najdłuższą możliwą podróż - na koniec Kazachstanu. W przypadku Śląska i trenera Lenczyka historia zatoczyła koło - w 1980 Lenczyk po bolesnej porażce jako trener Śląska przeciwko właśnie Dundee stracił pracę we wrocławskim klubie, teraz będzie miał okazję do rewanżu.
Nam kibicom pozostaje jedynie wierzyć, że choć jeden z polskich zespołów sprawi nam przygodę w europejskich pucharach choćby zbliżoną do tej, jaką Lech zanotował w poprzednim sezonie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-06-2011 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #353
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja tam myślę, że dobrze się stało, że Wisła trafiła na ponoć najtrudniejszego rywala. Ekipy nie znam i mam nadzieję, że nie będzie ona się śniła po nocach polskich kibicom, tak jak Levadia. A może to, że ma nagonkę "najlepszej" sprawi, że panowie podejdą do tych meczów na pełnej spince, której poprzednimi razy nie było.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-06-2011 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #354
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Naprawdę dobry mecz Śląska z Dundee, w szczególności pierwsza połowa. Widać, ze Lenczyk wie kim dysponuje i w okresie przygotowawczym potrafi zrobić to "coś". W rewanżu to Szkoci muszą odrabiać straty, a jak wiadomo Śląsk czuje się wyśmienicie w grze z kontry. Jest szansa i to spora. Bramkę zdobył nowy nabytek Johan Voskamp - super strzelec z zaplecza Eredivisie. Trzymam kciuki za Śląskiem! Już teraz wiadomo, że mają nieporównywanie cięższą drogę do fazy LE niż Wisła do LM, która wczoraj wymęczyła skromne 1-0. Czasem, aż oczy bolały od tego spektaklu, ale w tej fazie liczy się przede wszystkim wynik.

Jutro losowanie 3 rundy el. LM

Potencjalni rywale Wisły:
Liteks Łowecz (Bułgaria) / FK Mogren (Czarnogóra) - I mecz: 2-1
Slovan Bratysława (Słowacja) / Toboł Kostanaj (Kazachstan) - I mecz: 2-0
NK Maribor (Słowenia) / F91 Dudelange (Luksemburg) - I mecz: 2-0
HJK (Finlandia) / Bangor City FC (Walia) - I mecz: 3-0
Shamrock Rovers (Irlandia) / Flora Tallin (Estonia) - I mecz: 1-0

Oraz 3 rundy el.LE:

Śląsk może trafić na:
Crusaders FC (Irlandia Północna)/Fulham FC (Anglia)
PAÓK (Saloniki) (Grecja)
Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Islandia)/CD Nacional (Funchal) (Portugalia)
Brøndbyernes IF (Dania)
FK Metalurg (Skopje) (Macedonia)/Łokomotiw Sofia (Bułgaria)

Legia na:

Hapoel Tel-Awiw (Izrael)
Stade Rennais FC (Francja)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Vitória SC Guimarães (Portugalia)
FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor Kulübü (Turcja)


Groźnie wygląda tylko Fulham i Rennes. Może nie będzie lipy :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-07-2011 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #355
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Chciałbym, aby Wisła dostała Slovan Bratysława, Śląsk, o ile przejdzie Dundee, dostał Fulham FC, a Legia żeby trafiła na Rennes. Ciekawie byłoby.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-07-2011 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #356
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaroldz napisał(a):Chciałbym, aby Wisła dostała Slovan Bratysława, Śląsk, o ile przejdzie Dundee, dostał Fulham FC, a Legia żeby trafiła na Rennes. Ciekawie byłoby.

Ojjj bardzo ciekawie... Wszystkie ekipy pożegnałyby się na tej fazie i nikt nie broniłby honoru Polski w europejskich pucharach...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2011 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #357
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Litex Łowecz (Bułgaria)/FK Mogren Budva (Czarnogóra) - Wisła Kraków/Skonto Ryga

FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor SK (Turcja) - Legia Warszawa

Lokomotiw Sofia (Bułgaria)/Metalurgs Skopje (Macedonia)- Śląsk Wrocław/ Dundee United

------------------------

Nie ma co ukrywać, przeciwnicy z jakimi musi mierzyć się Wisła, to przeciwnicy, którzy nie powinny stanowić jakiegoś większego zagrożenia. Prawda taka, że droga do IV rudny eliminacji jest prosta i teraz tylko od Krakowian zależy czy z niej nie zboczą. Także jeśli Wisła nie będzie grała przynajmniej w fazie grupowej Ligi Europy to... (nawet jeśli odpadną w IV z silnym przeciwnikiem to od razu przechodzą do fazy grupowej LE, a jeśli odpadną w III to będą musieli walczyć w decydującej rundzie o awans do grup)

Patrząc na formę Legii w sparingach i atmosferę w okół tej drużyny, to będą to jedyne dwa mecze Warszawiaków w eliminacjach Ligi Europejskiej.

Śląsk coś nie ma szczęścia. Jeśli przejdą Szkotów, a powinni, to czeka ich ciężki mecz z Lokomotiv Sofia (bo nie wierzę, że odpadną).



Mój Blog: Pod presją czasu
15-07-2011 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #358
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Czy aby na pewno Litex jest tak słaby, że przy ewentualnym odpadnięciu Wisły mówić o kompromitacji?
15-07-2011 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
martinbm Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #359
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Myślę że będziemy lepsi w ewentualnej rywalizacji z Bułgarami, jakoś tamten futbol ostatnio pikuje w dół i nie słychać o ich klubach, a nawet o transferach z tamtejszej ligi. Mam nadzieję, że tę tezę potwierdzą nasze kluby. Najtrudniej będzie miała Legia, na którą będzie czekał Gaziant, a jej sparingi (choć sparingi nie są zawsze wymierne jeśli idzie o formę) nie napawają optymizmem. Przede wszystkim nie mają za bardzo środkowego napastnika, bo Hubnik się nie sprawdza, Ljuboja nie trafia albo narzeka na urazy, a Kucharczyka wolę jak gra bardziej z boku.
18-07-2011 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #360
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Litex Łowecz (Bułgaria)/FK Mogren Budva (Czarnogóra) - Wisła Kraków/Skonto Ryga

Nie mam złudzeń, że Wisła bez większych problemów przejdzie Skonto. W następnej rundzie spotka się zapewne z Liteksem i tu uważam, że Maaskant powinien niesamowicie zmotywować swoich piłkarzy. Jeśli wygrają dwumecz z Bułgarami są już na pewno w europejskich pucharach(czyt. Liga Europy) a jeśli przejdą następną rundę będziemy mieli wreszcie polski zespół w Champions League po tylu latach!

Lokomotiw Sofia (Bułgaria)/Metalurgs Skopje (Macedonia)- Śląsk Wrocław/ Dundee United

Wrocławianie powinni wygrać(lub zremisować) w Szkocji. To dałoby im awans do następnej rundy, gdzie najprawdopodniej spotkają się z następnym bułgarskim zespołem - Lokomotivem. Nie znam tamtejszej ligi i mam nadzieję, że to rywal na siły Śląska.


FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor SK (Turcja) - Legia Warszawa

Jako fan warszawskiej Legii zostawiłem tę parę na koniec. Uważam, że Gaziantepsor jest w zasięgu Legii. Co prawda brak w tej chwili skutecznego napastnika, czy dobrze zgranej obrony nie napawa optymizmem, ale już jeden cud nad Wisłą się zdarzył, więc będą kolejne Smile WARSZAWA!!! CWKS LEGIA!!!

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
18-07-2011 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości