Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #391
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mi się mecz natomiast podobał. Kondycyjnie Śląsk zdecydowanie lepszy, brakło skuteczności trochę jedynie. Kilka 'setek' powinni wykorzystać, jednak brakło dokładności. O awans jestem jednak spokojny.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2011 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #392
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Czary napisał(a):Mi się mecz natomiast podobał.

:shock: To ja chciałabym zobaczyć w takim razie mecz, który Ci się nie podobał.

Czary napisał(a):(...)brakło skuteczności trochę jedynie. Kilka 'setek' powinni wykorzystać, jednak brakło dokładności.

Trochę to wg mnie zbyt małe słowo. Trochę to by brakło, jakby mieli jakieś dwie sytuacje na cały mecz i to nie setkowe! Setek się nie "powinno" wykorzystywać, tylko setki się wykorzystuje. Inaczej nie ma mowy o wygraniu meczu, chyba że przeciwnik to jakaś ostatnia ciota i sam sobie bramki wbija.

Czary napisał(a):O awans jestem jednak spokojny.

Nie życzę im źle, ale z taką grą, to nie na boiska europejskie, tylko w pole balonem pograć z dzieciakami (o ile by się nie obraziły o poziom). :-D Mówię Ci, że TAK nie gra nawet moja III-ligowa drużyna i nieczęsto oglądam takie jajca na tarnobrzeskiej murawie. Wink

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
28-07-2011 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #393
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Sam mecz był niezły, a skuteczność to inna sprawa...
Nie przystoi Damie takich słów używać :-D
28-07-2011 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #394
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Podobał mi się bo Śląsk 80% meczu siedział na przeciwniku i stwarzał akcje, dużo się działo - mnie to zadowala (tym bardziej, że nie jesteśmy w ostatnich latach rozpieszczani przez nasze drużyny w europejskich pucharach).

Roxanne napisał(a):Nie życzę im źle, ale z taką grą, to nie na boiska europejskie, tylko w pole balonem pograć z dzieciakami (o ile by się nie obraziły o poziom). :-D Mówię Ci, że TAK nie gra nawet moja III-ligowa drużyna i nieczęsto oglądam takie jajca na tarnobrzeskiej murawie. Wink

To co, mają poddać kolejny mecz, żeby nie robić sobie wstydu w kolejnych rundach? Bez przesady. Grali już z Dundee i na tle dobrego rywala zaprezentowali się dobrze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2011 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #395
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Haha Siarka taka słaba jest ;p??

Co do Śląska póki piłka w grze to szanse są.
28-07-2011 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #396
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jej, nie powiedziałam, że mają się od razu poddawać - trochę luzu. Sama bym nie chciała, żeby się poddawali, czy coś.
Niektóre moje wypowiedzi mają bardzo żartobliwy ton i nie należy brać ich głęboko do siebie, chill. Wink Napisałam przecież, że nie życzę im wcale źle i mam na myśli to, że chciałabym w rewanżu zobaczyć dobry mecz w wykonaniu Śląska. Dzisiaj bolała mnie nerka patrząc na "Ekstraklasa Show", ale nie chcę spisywać ich na straty od razu. Jednak jeśli będą mieli w Bułgarii taką skuteczność jak dzisiaj, to ja nie wiem jak oni chcą bramkę zdobyć. Bułgarzy nie będą najpierw z nimi rozmawiać, Śląsk musi od pierwszej sekundy zaatakować i grać z głową.

Hubercik napisał(a):Haha Siarka taka słaba jest ;p??

Przecież napisałam, że nawet Siarka nie odstawia takich jajców na boisku. Wink Więc o co chodzi, Hubert? :-D

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
28-07-2011 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #397
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja tam wgląd to tarnobrzeskiego sportu mam, więc jestem poinformowany. Choćby budową trybun.

Nie nalezy skreslac ich od razu. Mysle ze pocisna z nimi. Napewno wieksze szanse daje im niz pilkarzom Legii.
28-07-2011 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #398
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hubercik napisał(a):Ja tam wgląd to tarnobrzeskiego sportu mam, więc jestem poinformowany. Choćby budową trybun.

Budujemy na Euro!

Hubercik napisał(a):Napewno wieksze szanse daje im niz pilkarzom Legii.

A ja wręcz przeciwnie - większe szanse widzę w Warszawiakach. Wink Szczególnie po tej wygranej u Turków 1:0.

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
28-07-2011 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #399
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Roxanne napisał(a):Budujemy na Euro

2024??

No dobra skoro Legia wygrała u nich, no to szanse na awans Śląska i ich są 50:50
29-07-2011 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #400
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja krótko bo na tel jestem.

Nie wiem jak można się wstydzić za taki Śląsk :O No proszę Was, zagrali zajebiście. Nie licząc Lecha w LE, dawno tak przyjemnie nie patrzyło mi się na grę polskiej drużyny. Tylko ta skuteczność była nędzna, ale to nietrudno poprawić i jeszcze możemy być bardzo dumni ze Śląska w Europie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-07-2011 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #401
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mam takie samo odczucie jak chłopaki Smile Tak czytam własnie co Roxanne piszesz i sie zastanawiam czy to aby o tym samym meczu,

Wg. mnie Śląsk zagrał naprawde dobrze, ale tylko do wykończenia, ponieważ wykończenie leżało i kwiczało Smile Ale nigdzie nie widziałem żeby grali 'bez głowy' jak to napisałaś Rox Smile Dużo akcji, dużo strzałów, ale wiele zmarnowanych setek Ćwieląga chociażby. Na tle Lokomotivu jednak Śląsk był zdecydowanie lepszy i to własnie Śląsk na tle Bułgarów był drużyną zdecydowanie lepszą, zawodnicy Lokomotiva kompletnie nie umieli nic stworzyć a w zasadzie ich jedyne groźne akcje to po w większości przypadkowych rzutach rożnych Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
29-07-2011 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #402
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
ZasadKG napisał(a):Tak czytam własnie co Roxanne piszesz i sie zastanawiam czy to aby o tym samym meczu

Właśnie też się zaczynam zastanawiać, czy my o tym samym meczu. :-D Mnie przede wszystkim bolała nerka patrząc, jak Śląsk marnuje okazję za okazją. Jednak jeśli u Bułgarów pokażą mi, że potrafią setki strzelać, to im nawet pogratuluję i podziękuję. Wink

ZasadKG napisał(a):Na tle Lokomotivu jednak Śląsk był zdecydowanie lepszy i to własnie Śląsk na tle Bułgarów był drużyną zdecydowanie lepszą, zawodnicy Lokomotiva kompletnie nie umieli nic stworzyć a w zasadzie ich jedyne groźne akcje to po w większości przypadkowych rzutach rożnych Smile

Widzisz? To najbardziej boli - drużyna jest lepsza, a pomimo tego gówno z tego ma. No bo czy Śląsk to wykorzystał? Starał się, ale dlatego właśnie do dupy jest to, że nie potrafimy wykorzystać podarunku od losu. Teraz będą się męczyć, bo wg mnie Bułgarzy ruszą u siebie ostro, będą na nas siedzieć i będzie nam bardzo ciężko.

Wolałabym chyba oglądnąć kilka zajebistych akcji, z których z jedna, dwie skończyłyby się dla Śląska bramkami, niż takie męczarnie jak wczoraj i wkurzanie się przy marnowanych setkach, a na końcu wynik 0:0 u siebie.

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
29-07-2011 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #403
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hmm Lokomotiv to nie Litex... nie spodziewalbym sie meczu takiego jak wlasnie Litexu z Wisla. Mecz w Bułgarii będzie raczej wyrównany i Śląsk jeżeli będzie grał jak z Dundee to powinno być dobrze.
29-07-2011 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #404
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Śląsk sobie teoretycznie powinien poradzić, ale ja się boję, żeby Ćwielong nie został drugim Plizgą. On nigdy skutecznością nie grzeszył, już w Wiśle marnował sytuacje. Niby Śląsk lepszy, ale na wyjeździe różnie może być, przykład Jagiellonii, która odpadła z Irtyszem mimo zwycięstwa u siebie. A wydaje mi się, że Lokomotiv słabszy od Kazachów nie jest. Dobrze, że Legia wygrała(jak ja ich nie lubie Big Grin), u siebie powinni wymęczyć awans, podobnie Wisła.
29-07-2011 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #405
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Roxanne napisał(a):
ZasadKG napisał(a):Tak czytam własnie co Roxanne piszesz i sie zastanawiam czy to aby o tym samym meczu

Właśnie też się zaczynam zastanawiać, czy my o tym samym meczu. :-D Mnie przede wszystkim bolała nerka patrząc, jak Śląsk marnuje okazję za okazją. Jednak jeśli u Bułgarów pokażą mi, że potrafią setki strzelać, to im nawet pogratuluję i podziękuję. Wink

ZasadKG napisał(a):Na tle Lokomotivu jednak Śląsk był zdecydowanie lepszy i to własnie Śląsk na tle Bułgarów był drużyną zdecydowanie lepszą, zawodnicy Lokomotiva kompletnie nie umieli nic stworzyć a w zasadzie ich jedyne groźne akcje to po w większości przypadkowych rzutach rożnych Smile

Widzisz? To najbardziej boli - drużyna jest lepsza, a pomimo tego gówno z tego ma. No bo czy Śląsk to wykorzystał? Starał się, ale dlatego właśnie do dupy jest to, że nie potrafimy wykorzystać podarunku od losu. Teraz będą się męczyć, bo wg mnie Bułgarzy ruszą u siebie ostro, będą na nas siedzieć i będzie nam bardzo ciężko.

Wolałabym chyba oglądnąć kilka zajebistych akcji, z których z jedna, dwie skończyłyby się dla Śląska bramkami, niż takie męczarnie jak wczoraj i wkurzanie się przy marnowanych setkach, a na końcu wynik 0:0 u siebie.

W całej rozciągłości się z tobą zgadzam, tylko że to co teraz napisałaś nie ma nic wspólnego z tym co pisałaś wcześniej, bo co do stylu gry Wrocławian naprawde ciężko mieć większe zastrzeżenia Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
29-07-2011 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości