Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #541
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(30-07-2013 21:20)Hubson napisał(a):  Rosenborg też był do przejścia... Smile
Niczym mi nie odpowiedziałeś. Zwykła prowokacja, która ma na celu...właśnie, o co ci chodzi? Big Grin Że niby w Lidze Europy, jak Legia wylosowała Rosenborg, to każdy pisał, że dwumecz zakończy się spokojnie piąteczką na koncie Legii, czy jak? Mądry ty jesteś?
31-07-2013 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #542
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nie po prostu bardzo analogiczna sytuacja. Legia mogła wygrać a dała dupy. Niby czemu z Molde miało by być inaczej :>?
31-07-2013 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #543
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(31-07-2013 09:57)Hubson napisał(a):  Nie po prostu bardzo analogiczna sytuacja. Legia mogła wygrać a dała dupy. Niby czemu z Molde miało by być inaczej :>?
A czemu ma być tak samo? :>

Powiedziałbym nawet, że to wręcz bardzo analogiczna sytuacja. Ostatnia runda eliminacyjna do Ligi Europy vs III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów. Big Grin Legia była słabsza w Norwegii [no okej, w drugiej połowie, 45 minut zabrakło do awansu - trudno, może to i lepiej, że nie awansowali?], zdecydowanie zabrakło doświadczenia, przyszli nowi zawodnicy, wszystko jest inaczej od tamtego meczu. Z Molde będzie inaczej, bo Rosenborg się nie osłabił przed tamtym meczem. Molde tak. A Legia jest coraz silniejsza. Konkrety niebawem. Dwumecz będzie ciekawy, ze względu na Grande Ole, ale to Legia zagra w IV rundzie eliminacji. Czego sobie i państwu życzę. Cool
31-07-2013 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #544
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Legia grała ŻAŁOŚŃIE!! Aż wstyd że taki klub reprezentuje Polskę w LM... Z taką grą to niech lepiej nie pchają się do Europy bo z czym do ludzi? Pchela gdzie ta twoja wspaniała Legia która miała się przejechać po Molde?
Pierwszy strzał w 25 min meczu! na dodatek nie celny z siłą 10-latka. W całym meczu dwa/trzy celne strzały. No ja pierdole, przecież to jakaś parodia!
Molde zagrało zajebisty mecz, rządzili na boisku totalnie w pierwszej połowie, w II części trochę opadli z sił, ale i tak spisywali się lepiej od naszych. Do 22minuty Molde powinno prowadzić 4:0 a pierwsza połowa 5 lub 6:0 i sprawa dwumeczu przesądzona. Legia miała nieziemskie szczęście, a gracze Molde byli nieskuteczni i szczęście im nie sprzyjało. Dobrze spisywał się bramkarz Legii który kilku krotnie ratował dupę całej drużynie a w szczególności defensywy która grała dno.
Legia wyniosła przeszczęśliwy wynik i są w lepszej sytuacji. Jednak patrząc na ich grę to spokojny o wynik nie jestem.
Widział ktoś dobrze czy bramka dla wojskowych nie padła czasem ze spalonego? Bo ja przegapiłem dobrą powtórkę a sytuacja była na styku.
Sędzia popisał się totalną głupotą pokazując drugie zółtko co dawało w konsekwencji czerwo dla gracza gości. Jakby wszyscy tak rozwiązywali takie zachowania to taki Rooney czy Sergio Ramos nie skończyli by żadnego meczu bez kartki.
Miejmy nadzieję że Legia znacznie poprawi swoją grę i w rewanżu nie będzie trzeba się wstydzić za grę i awans wywalczymy w dobrym stylu.
31-07-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #545
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No jak to gdzie? Z korzystnym wynikiem na rewanż. Legia zagrała słabo, łapałem się za głowe, manewr z Lado i Saganem jeszcze nie odpalił, ogólnie na wyjazdach Legia gra słabo. Dobrze, że jest rewanż, no i przypominam, że to DWUMECZ. Wyłączcie płacze i cieszcie oczy, że Polski klub będzie walczył o Ligę Mistrzów. Kompromitacji nie przewiduję, to nie Wisła Kraków. Oni już mieli swój czas i się [i cały kraj!] skompromitowali. Jedziemy po swoje.
31-07-2013 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #546
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jak gra Lado i Sagan w ataku, do tego Rado na skrzydle, to mamy 3 statystów. Wszedł Ojama na skrzydło, Rado zaczął grać za Gruzinem i od razu inaczej to wyglądało. Nie wiem gdzie Urban ma oczy.

Pchela napisał(a):Kompromitacji nie przewiduję, to nie Wisła Kraków. Oni już mieli swój czas i się [i cały kraj!] skompromitowali. Jedziemy po swoje.

Po co ta docinka z GTSem? Shy

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 21:58 przez Mata.)
31-07-2013 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #547
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(31-07-2013 21:57)Mata napisał(a):  
Pchela napisał(a):Kompromitacji nie przewiduję, to nie Wisła Kraków. Oni już mieli swój czas i się [i cały kraj!] skompromitowali. Jedziemy po swoje.

Po co ta docinka z GTSem? Shy
Bo beka z GTSu zawsze na propsie. Po prostu denerwuje mnie jak gubię się w internetach i wielcy kibice Białej Gwiazdy narzekają na to, że Legia gra w pucharach i zaraz odpadnie. Uśmiech politowania.

No ale okej, podobnie było rok temu. "Legia gra bagno", "O jezu, i to ma być mistrz? Oni maja nas reprezentować?" "AHAHAHHA, Legia na farcie 1-0, co za beka" a potem pyyyk, mistrz i dupa cicho, jedziemy dalej. Molde też to czeka. Pod górkę dopiero będzie w IV rundzie, ale poczekam na losowanie. Forma przyjdzie, kiedy bedzie potrzebna. Cool Stay tuned, konkrety niebawem.
31-07-2013 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #548
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No cóż... Jeżdżenie po Wiśle zawsze w modzie. Gimbusy tak mają...
Drą japę i wielcy znawcy by potem szukać języka w dupie... Tak się składa kolego, że do APOELU Wisełka spisywała się o wiele lepiej niż Legia, więc jeżeli w kolejnym poście masz pisać o jakiejś Levadii to najlepiej od razu wyłącz okno przeglądarki. Zwłaszcza, że mimo sympatii do Wisły jestem za Legią i mimo, że wiąże się to z ogromną dominacją o ile to dobrze wykorzystają to dobrze by było obejrzeć polski klub w LM. Jednak żyj realiami i przyjmuj do wiadomości, że Twoje argumenty mogą być błędne a nie trwaj w swoim jak debil. Ja się gubię w internecie czytając takich zafajdanych gówniarzy...

A mistrza to i Maaskant potrafił wygrać, więc nie zasłaniaj się mistrzem bo mistrz polski jako sam tytuł nie jest absolutnie miarodajny. Ogólnie odsyłam do tekstu Przemka Rudzkiego i polecam trochę pokory się nauczyć synku. Przyda Ci się w życiu.

http://rudzki.blog.onet.pl/2013/07/31/co...ha-i-buta/
31-07-2013 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #549
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):  No cóż... Jeżdżenie po Wiśle zawsze w modzie. Gimbusy tak mają...
Dobrze wiedzieć. Gimbusem się nie nazwę, ale widzę, że otaczasz się takimi osobami i wiesz co w modzie. Dzieki za informacje.
(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):  Drą japę i wielcy znawcy by potem szukać języka w dupie... Tak się składa kolego, że do APOELU Wisełka spisywała się o wiele lepiej niż Legia, więc jeżeli w kolejnym poście masz pisać o jakiejś Levadii to najlepiej od razu wyłącz okno przeglądarki.
No dobra, ale o co ci chodzi? Ich obowiązkiem było przejście Skonto Ryga i Litexu, więc o co chodzi? Co masz na myśli? I nie "jakiejś Levadii", tylko Levadii, pogromcy Mistrza Polski. Wstyd.
btw: "szukanie języka w dupie" Big Grin
(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):  Zwłaszcza, że mimo sympatii do Wisły jestem za Legią i mimo, że wiąże się to z ogromną dominacją o ile to dobrze wykorzystają to dobrze by było obejrzeć polski klub w LM.
Ja tak mam co roku, ktokolwiek by nie grał. Spoceni Garbów, Księżycowi Gdańsk, Cracovia czy Ruch Chorzów - polskie kluby w europejskich pucharach trzeba wspierać. A Legia ma wielkie szanse, aby przełamać tę klątwę. Zobaczymy, kogo wylosują.

(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):  Jednak żyj realiami i przyjmuj do wiadomości, że Twoje argumenty mogą być błędne a nie trwaj w swoim jak debil. Ja się gubię w internecie czytając takich zafajdanych gówniarzy...
Po pierwsze - pokaż mi które argumenty. Wypunktowałem cie, nic mi nie odpisałeś. Które argumenty są błędne? Po drugie - albo mnie obraziłeś dwa razy, albo się przedstawiłeś. Jeżeli to pierwsze, powinieneś dostać jakieś 20%. Ale moderatorzy pewnie tego nie zrobią. Nie umiesz dyskutować i obrażasz? To lepiej w ogóle nie odpisuj. Ja cię nigdzie nie obraziłem.
(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):   
A mistrza to i Maaskant potrafił wygrać, więc nie zasłaniaj się mistrzem bo mistrz polski jako sam tytuł nie jest absolutnie miarodajny.
To co jest miarodajne? Co może świadczyć o sile zespołu, jak wygranie ligi tego nie robi [do tego w bezpośrednich starciach z rywalami do tytułu byli lepsi]. Chyba, że chodzi ci o coś innego, można się tego spodziewać o tobie.
(31-07-2013 23:17)Hubson napisał(a):  Ogólnie odsyłam do tekstu Przemka Rudzkiego i polecam trochę pokory się nauczyć synku. Przyda Ci się w życiu. http://rudzki.blog.onet.pl/2013/07/31/co...ha-i-buta/
Tego brakowało, aby Hubson mnie życia uczył. Big Grin Made my day, serio. No i po co mi powiedz odsyłasz mnie do tekstu Przemka Rudzkiego? To jest jego punkt widzenia, a ten zależy od punktu siedzenia. Nie każdy musi się dostosować do tego, co napisze Rudzki. Nie jest żadną alfą i omegą. Żeby nie było - ja też nie jestem.

Ja jestem pewny awansu, a dlaczego to pokażę ci na koniec. Pokory? Synku? Przyda ci się w życiu? Teraz serio powinieneś dostać %. Jakim prawem, piszesz do mnie synku i masz zamiar uczyć mnie pokory? Patryk Małecki miałby do ciebie pytanie. Jednak miałem rację - nie umiesz dyskutować.
Jestem ciekawy, czy teraz allfanmu da minusowy punkt reputacji tobie. Mi dał za wstawkę "mądry ty jesteś?", więc jestem ciekaw jak zareaguje. Ja za to się nawet uśmiechnąłem. Big Grin

No, powód dlaczego jestem pewny rewanżu:
a) Legia zawsze gra słabo na wyjazdach, w drugiej połowie była lekka odmułka, ale jednak bardzo slabo
b) Norwedzy nie mieli siły w okolicach 60 minuty
c) Własny stadion. Tak tylko przypomnę wyniki z europejskich meczów na nowym stadionie. Oto one:
Legia - Gaziantepspor 0-0
Legia - Spartak 2-2
Legia - Hapoel 3-2
Legia - Rapid 3-1
Legia - PSV 0-3
Legia - Sporting 2-2
Legia - Metalurgs 5-1
Legia - Ried 3-1
Legia - Rosenborg 1-1
Legia - TNS 1-0

Mecze u siebie na nowym stadionie. 5 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka. Bilans bramkowy 20-13.

Do tego mecz z Turkami to był zwycięski remis, a z PSV o pietruszkę. Usłyszą Norwedzy Żyletę i tyle ich było.
01-08-2013 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #550
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:Usłyszą Norwedzy Żyletę i tyle ich było.

Bo to małe dziewczynki i boją się hałasu. Big Grin

Kiedy się przyzwyczaicie, że nie dla polskich drużyn liga mistrzów? I to nieważne czy Legia, Wisła, Lech czy Dolcan Ząbki. Przejdą 3cią rundę, żeby się skompromitować w czwartej. Dlatego dla mnie im wcześniej tym lepiej. Co roku balonik oczekiwań rośnie bardzo duży po to, żeby z większym hukiem pęknąć. Za Molde nie będę musiał się wstydzić a i Ole nabierze doświadczenia w europejskich pucharach. Cool
01-08-2013 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #551
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Poczytaj sobie te swoje pościki i popatrz jak piszesz. Wywyższasz się jako kibic Legii i wyciągasz swoje zdanie na wierzch nawet jak nie masz racji a sposób w jaki to robisz jest adekwatny to tego jak pisze "TYPOWY" Warszawiak. Jaki styl pisania masz taki masz, wystarczy do nazwania Cię gimbem.

Tak, szukanie języka w dupie bo piszesz, że Legia miała przejechać się po Molde. Na 90 minut meczu, 1 połowa absolutnie dla Legii i dziki fart sprawił, że jest o cokolwiek walczyć a i tak rzucasz argumentami, że jest lepiej niż Wisła, skoro Wiśle brakowało 3 minut od awansu a nie mogli odpaść przed 3 meczami wcześniej. Więc odsyłanie do Levadii to brak argumentów i szukanie języka w dupie. Z tym wiążę się kolejne. Zastrzegłem, że Molde wcale nie musi się położyć i może być ciężki mecz bo najgorszy okres ta drużyna ma ewidentnie za sobą. Gdzie te Twoje osłabienia, słaba forma i inne rzeczy o których mówiłeś? Nie miały kompletnie żadnego znaczenia w tym meczu i bliżej było do meczu z Rosenborgiem o którym ja mówiłem, że jest analogiczny bardzo. Chociaż nie. Z Rosenborgiem było o NIEBO lepiej.

Co do tekstu Rudzkiego to tam jest głównie mowa o tym jak miarodajne jest zwycięstwo ligi w Polsce. Nie jest. Cóż po mistrzostwie jak nigdy nie udaje się dostać do fazy grupowej. Przypominam, że taki Rosenborg czy chociażby Anderlecht który lubisz wypominać grali w niej SERYJNIE.

A co do reszty to już odniosłem się u góry, ale użyłem porównania tylko, że piszesz posty jak debil. Innymi słowy pisząc takie głupoty sam go z siebie robisz, ja Ciebie tak nie nazwałem. Co do gówniarza to sorry, ale jak wyskakujesz mi z ryjem jaka to Legia jest potężna i czego to nie zrobi i żyjesz w takim świecie obłudy a po meczu który ewidentnie mógł skończyć Legię w tych pucharach nadal krzyczysz, że Żyleta załatwi swoje. A Molde wami zamiotło murawę. Dlatego trochę pokory i synku bo piszesz zupełnie bez głowy.

Gdyby nie bezsensowna wstawka na Wisłę
Pchela napisał(a):Bo beka z GTSu zawsze na propsie.
myślę, że obyło by się bez tego wszystkiego... A teraz nim będziesz się sapać znów, proszę przeczytaj swoje 3,4 ostatnie posty i zastanów się nad nimi.
01-08-2013 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #552
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hubert, wyluzuj. Szkoda twojej klawiatury i nerwów na tego szczeniaka.
Kiedy rewanż Legii z Molde?
01-08-2013 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #553
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Już w najbliższą środę.
01-08-2013 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #554
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hubson, znowu mi nie odpisałeś. Znowu dawałem ci argumenty, a ty ani razu się do nich nie odniosłeś. Odniesiesz się kiedyś, czy mam ci wskazać palcem?
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Poczytaj sobie te swoje pościki i popatrz jak piszesz. Wywyższasz się jako kibic Legii i wyciągasz swoje zdanie na wierzch nawet jak nie masz racji a sposób w jaki to robisz jest adekwatny to tego jak pisze "TYPOWY" Warszawiak. Jaki styl pisania masz taki masz, wystarczy do nazwania Cię gimbem.
Ale co jak piszę? O co ci znowu chodzi? Big Grin Wolę być pewny siebie, niż używać...hmm...fałszywej skromności. "O, Molde, heh. Cieżki rywal, zobaczymy jak to wyjdzie. W końcu Ole na ławce, będzie ciężko. Wink)))" Popatrzmy prawdzie w oczy - Legia przejdzie Molde, uzyskała dobry wynik na wyjezdzie, mimo że gra nie zachwycała - chwała za to. I jeszcze raz, teraz uwaga, pogrubię, może się odniesiesz. POKAŻ MI GDZIE NIE MAM RACJI, W CZYM, ODNIEŚ SIĘ. W KTÓRYM MIEJSCU NIE MAM RACJI WEDŁUG CIEBIE? Typowy Warszawiak, też spoko, ale jeżeli za styl pisania nazywasz mnie gimbem, to tylko i wyłącznie uśmiech politowania, znowu. Wolę być w twojej opinii [w internecie!] gimbem i umieć dyskutować, niż pisać co chwilę długi post, nie odnoszący się do treści drugiej osoby i obrażając ją. Gratuluję.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Tak, szukanie języka w dupie bo piszesz, że Legia miała przejechać się po Molde.
Przypomnę: to jest dwumecz. Przejechać się przejedzie, bo to polski zespół zobaczymy w IV rundzie.
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Na 90 minut meczu, 1 połowa absolutnie dla Legii i dziki fart sprawił, że jest o cokolwiek walczyć a i tak rzucasz argumentami, że jest lepiej niż Wisła, skoro Wiśle brakowało 3 minut od awansu a nie mogli odpaść przed 3 meczami wcześniej.
Nie fart, a szczęście. A jak wiadomo - to sprzyja lepszym. No, Wiśle brakowało 3 minut do awansu, dziki fart sprawił, że tego awansu nie było. Ojej. "a nie mogli odpaść przed 3 meczami wcześniej"? O co tutaj ci chodzi? Po raz kolejny. Dyskusja z Tobą jest bardzo ciężka. Nie dość, że nie umiesz dyskutować [bo brak kontrargumentów] to jeszcze coś zmyślasz i Bóg jeden wie o co ci chodzi.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Więc odsyłanie do Levadii to brak argumentów i szukanie języka w dupie.
Hubson mnie będzie uczył życia, a potem argumentów. Ja nie muszę ich szukać, tu są same fakty. Szukanie języka w dupie, ojejku, co dalej.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Z tym wiążę się kolejne. Zastrzegłem, że Molde wcale nie musi się położyć i może być ciężki mecz bo najgorszy okres ta drużyna ma ewidentnie za sobą.
No a ja co napisałem? Przecież piszę, że są w trakcie sezonu, więc dziwne, aby to był łatwy mecz, skoro już są w grze. Do tego piłkarze mieli mniej odpoczynku, liga polska ruszyła wcześniej - dziwne aby to był spacerek. Forma przyjdzie, kiedy będzie potrzebna.
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Gdzie te Twoje osłabienia, słaba forma i inne rzeczy o których mówiłeś?
No jak to gdzie? Odeszli kluczowi zawodnicy to mam tego nie traktować, że są osłabieni? O słabej formie nie pisałem. Tylko o ich miejscu w lidze, a tam im się pali powoli w dupce - takie słynne powiedzonko. Wink
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Nie miały kompletnie żadnego znaczenia w tym meczu i bliżej było do meczu z Rosenborgiem o którym ja mówiłem, że jest analogiczny bardzo.
Jeszcze raz - mecz z Rosenborgiem to nie jest analogiczny mecz. Pisałem o tym, ale ty nie czytasz moich postów i mi nie odpisujesz.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Co do tekstu Rudzkiego to tam jest głównie mowa o tym jak miarodajne jest zwycięstwo ligi w Polsce. Nie jest.
Kolejny przykład na to, że nie czytasz moich postów. Że tylko przypomnę:
Cytat:No i po co mi powiedz odsyłasz mnie do tekstu Przemka Rudzkiego? To jest jego punkt widzenia, a ten zależy od punktu siedzenia. Nie każdy musi się dostosować do tego, co napisze Rudzki. Nie jest żadną alfą i omegą. Żeby nie było - ja też nie jestem.
Nie każdy musi się zgadzać ze zdaniem dziennikarza.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Cóż po mistrzostwie jak nigdy nie udaje się dostać do fazy grupowej.
No co ty? Poważnie? Nie zauważyłem.
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Przypominam, że taki Rosenborg czy chociażby Anderlecht który lubisz wypominać grali w niej SERYJNIE.
Seryjnie kilka lat temu. Chociaż, ciężko to nazwać serią. Anderlecht przypomniałem raz, ale dobrze że pamiętasz.

(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  A co do reszty to już odniosłem się u góry,
Do żadnego mojego argumentu się nie odniosłeś, mam pokazać palcem?
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  ale użyłem porównania tylko, że piszesz posty jak debil. Innymi słowy pisząc takie głupoty sam go z siebie robisz, ja Ciebie tak nie nazwałem.
Owszem, nazwałeś mnie, a za obrazę powinieneś dostać ostrzeżenie. Nie piszę postów jak debil, mam masę argumentów i jestem pewny siebie - tylko tyle.
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Co do gówniarza to sorry, ale jak wyskakujesz mi z ryjem jaka to Legia jest potężna i czego to nie zrobi i żyjesz w takim świecie obłudy a po meczu który ewidentnie mógł skończyć Legię w tych pucharach nadal krzyczysz, że Żyleta załatwi swoje.
A nie mogę nazwać mistrza kraju potężną drużyną, która jest świetnie zorganizowana? Uzyskali dobry wynik na wyjeździe, to jest dwumecz i to teraz Legia będzie faworytem. Do tego dałem ci kolejny argument z pucharowymi wynikami - ty obok tego przeszedłeś obojętnie.
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  A Molde wami zamiotło murawę. Dlatego trochę pokory i synku bo piszesz zupełnie bez głowy.
Gdyby zamiotło, to by wygrało. Legia zagrała słabo, ale uzyskała dobry wynik. Nie piszę bez głowy, po raz kolejny - mam argumenty, dzięki którym czuje się pewnie. Kolejny raz - jakim, kurwa, prawem nazywasz mnie synkiem i uczysz pokory? Obok tego też przejdziesz obojętnie [jak obok każdego argumentu w sumie, mogę się tego spodziewać].
(01-08-2013 10:06)Hubson napisał(a):  Gdyby nie bezsensowna wstawka na Wisłę
Pchela napisał(a):Bo beka z GTSu zawsze na propsie.
myślę, że obyło by się bez tego wszystkiego... A teraz nim będziesz się sapać znów, proszę przeczytaj swoje 3,4 ostatnie posty i zastanów się nad nimi.
Nie muszę czytać swoich postów, bo wiem co napisałem. Mam argumenty - podkreślam po raz kolejny - ty mi piszesz, że nie mam racji, moje zdanie jest błędne, a kiedy proszę cię abyś je wskazał...tego nie robisz, brnąć dalej w swoje, że nie mam racji. Big Grin Udowodnij.

Sapać? Kultury trochę, wulgarnie ani razu się do ciebie nie zwróciłem, ty mnie obrażasz [zaraz napiszesz, że użyłem słowa kurwa - cóż...zdarza się, trzeba zwrócić uwagę].

(01-08-2013 10:34)kaka napisał(a):  Hubert, wyluzuj. Szkoda twojej klawiatury i nerwów na tego szczeniaka.
Kiedy rewanż Legii z Molde?
Pozdrawiam.

A mecz w środę.
01-08-2013 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #555
RE: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jaka napinka :lol: Tematy o Ekstraklasie zawsze pokazują ile warte jest hasło "United" wśród polskich fanów. Ten na redcafe i tak był wyjątkowo spokojny zawsze Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
01-08-2013 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości