Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata napisał(a):Gówno prawda numer2. To co wolisz żeby zamiast w LM , 4 w lidze Angielskiej Arsenalu czy Liverpoolu grała Wisła czy inny Polski klub ?

To Ci "panie gówno prawda" odpowiem: TAK!

Mata napisał(a):Zobacz są podane 4 kluby : Liverpool , Man City , Lech czy Widzew . Mam możliwość po przez wciśnięcie jednego guzika zlikwidować dwa z nich na zawsze i co robię ? No robię kreskę na Lechu i Widzewie , czaisz to ?!

Czaje, ja chciałbym tylko aby Legia legła w gruzach z tym wszystkim co mają nasze w rodzimej ekstraklasie Wink

Mata napisał(a):A co może nie dostanie w dwumeczu 10 goli ? Tosz dzisiejszy mecz będzie jak kolejny sparing Barcy a w nich strzelali dużo goli a dziś powtórzą to Tongue A rewanż ? A po co rewanż!

Zdziwisz się Wink
13-08-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Miko napisał(a):To Ci "panie gówno prawda" odpowiem: TAK!

To jesteś żałosny. Byłby to początek końca piłki nożnej w Europie...

Miko napisał(a):Zdziwisz się Wink

Ty się raczej zdziwisz. :lol: Do 24 minuty dostają 2:0. Co to będzie do 90...

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
13-08-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #108
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Inny sport obie drużyny uprawiają. Tyle mam do powiedzenia o meczy Wisły z Barcą.


Fan United od 1992 roku
13-08-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
FCB 4-0 Wisła Kraków
Eto'o x2, Xavi i Henry

Brożek sam z przodu, w obronie na przypał przed siebie. Pawełek i Junior Diaz najlepiej z Wisły. Baszczyński też nieźle w akcjach ofensywnych, ale zawalił dwie bramy, do pilnowania miał Henry'ego, a czasami i Eto'o. Nie znajdę żadnych pozytywów po tym meczu. Trza się wziąć w garść i pokazać, co się potrafi na Reymonta. Tak czy siak Barca to 2-3 poziomy wyżej od Wisły stoi, nie ma co się oszukiwać. Na luzie grali Katalończycy, było widać. Najlepsze było opóźnienie 2 sekundy z obrazem :| Nadzieja umiera ostatnia (już umarła).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-08-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lech jest potęgą! 6-0, genialny wynik. Niedługo Leo będzie powoływał trzon kadry z 'Kolejorza' . Taki Lewandowski na pewno się przyda. Teraz czas na I rundę PU. Co do Legii, było blisko. Szkoda, że był spalony przy bramce na 2-2. 1-2 u siebie i przed rewanżem Legioniści są w trudnej sytuacji.

edit//

Również witam Lechitę Wink
14-08-2008 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
I kolejny swietny mecz Kolejorza na ktorym mnie nie ma. Wielka szkoda, ale wynik robiacy wrazenie. I teraz pytanie czy w pierwszej rundzie dostaniemy rywala z ktorym bedzie szansa na powalczenie, czy bedzie to jeden z faworytow z Anglii, Hiszpanii itp.
PS. Pozdrawiam Lechite Wink
PS2. Witam wszystkich Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-08-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Popis gry Lecha. Bardzo fajnie sie ogladalo ich gre, ktora nareszcie byla dosc skuteczna. Oczywisce zawsze moze byc lepiej Wink Z taka zaliczka sztuka bylo by odpadniecie z pucharow. Teraz tylko liczyc, tak jak juz Zaga napisal, na szczescie w losowaniu.

PS Rowniez wszystkich witam Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-08-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No proszę... Aż miło było oglądać gre Lecha... J.w. wreszcie polska drużyna dała popis skuteczności i oby tak dalej. Niektórzy jednak mówią że rywal był słaby i dlatego udało im się wygrać, ale wg. mnie drużyna z Zurycha nie jest wcale taka słaba, 4. miejsce w lidze szwajcarskiej to miejsce nie złe zwłaszcza że piłka w Szwajcarii stoi (wg. mnie) na wyższym poziomie niż w Polsce i myślę że Lech zagrał z nimi nieźle.

Co do Legii to nieco się spodziewałem tego, słaba forma z początku sezonu i wynik był jaki był, mogło być lepiej ale wyszło jak wyszło, trzeba liczyć na udany rewanż, i szczęśliwe losowanie... Smile

Manchester United
15-08-2008 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Legia zagrała, jak zespół bez ambicji. Zagrała tak, jakby udzielił jej się konflikt kibiców z działaczami. Totalna lipa... A Roger? 3. liga polska... kompletne dno. Jak zwykle w tym sezonie tylko Maciek Iwański pokazał, na co go stać... Jeśli tak będzie grał, to 680 tys. E zwróci się w niewyobrażalnym tempie.

Widać w Legii też brak dobrego stopera. Ponoć problemów nie byłoby ze sprowadzeniem Hernaniego, ale 350tys E, jakie chce Korona będzie trudno zapłacić, bo Legia wydała już blisko 2mln E na transfery.

O Lechu nie wypowiem się. Wyżej napisaliście wszystko, co można było nt. gry Kolejorza. Dodam, że jeśli Lech tak będzie grał w lidze, to mistrza wygra w cuglach.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-08-2008 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
maju1309 napisał(a):ak zwykle w tym sezonie tylko Maciek Iwański pokazał, na co go stać... Jeśli tak będzie grał, to 680 tys. E zwróci się w niewyobrażalnym tempie.

Grubas nie pokazał nic poza tą jedną asystą. Gdyby nie ta asysta nie wiedziałbym nawet, że gra.

W Legii zostawić Szałacha, Rogera i Iwańskiego(pod warunkiem, że będzie mu się chciało biegać) a resztę wypierdolić na zbity pysk.

A i jeszcze Kubuś Rzeźniczak mówiąc że nie da się grać jak kibice przeszkadzają (jemu własne nogi przeszkadzają co pokazał wczoraj dwukrotnie robiąc z siebie pośmiewisko)

I na koniec ukłon w stronę Trzeciaka, pokazał że w sprowadzaniu piłkarskich bez talentów jest najlepszy.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napisze ale z przyjemnością oglądało mi się wczoraj mecz Kolejorza.

Pele good, Maradona better, George Best
15-08-2008 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #116
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
A ja wiem na kogo Lech trafi w kolejnej fazie. Na FK Moskwa. I wtedy Kolejorz pokaze Wojskowym jak sie gra Wink Hehe.

Jeszcze Poznańska Lokomotywa ma drobne problemy w obronie, trzeba sie lepiej zgrac. No i nadal uwazam, ze Kotorowski musi miec konkurencje w bramce. Oby kupili kogos...

Mecz Legii lepiej zostawic bez komentarza, tak jak pierwszy mecz w poprzedniej rundzie. A może klub ze stolicy podniesie sie? Tak jak białorusińską druzyną.

amor patriae nostra lex
15-08-2008 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No Lech pokazał się naprawdę z fenomenalnej strony. W końcu rywal ze Szwajcarii do najsłabszych nie należy to i taki wynik robi wrażenie. Coraz bardziej z każdym meczem zadziwiają mnie Peszko i Lewandowski- naprawdę dwa genialne transferowe posunięcia Smudy.

Co do Legii... powiem tylko tyle, że choć dla punktów chciałbym, aby wszystkie polskie drużyny doszły jak najdalej w europejskich pucharach, to w awans Warszawian nie wierzę.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-08-2008 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Czas na podsumowanie sondy, pytanie brzmiało:

Kto spisze się najlepiej w europejskich pucharach?


Wisła Kraków - 4 [22%]

Legia Warszawa - 11 [61%]

Lech Poznań - 3 [16%]

Duża grupa forumowiczów wierzy w Legię. Najmniej głosów dostała poznańska lokomotywa, która rozpędziła się na dobre.

Cytat:Rewanżowe spotkanie trzeciej rundy kwalifikacji piłkarskiej ligi Mistrzów: Wisła Kraków - FC Barcelona odbędzie się nie 27 a 26 sierpnia - poinformowało we wtorek biuro prasowe krakowskiego klubu.

Zapraszam do głosowania w nowej sondzie!
19-08-2008 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #119
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Jeśli chodzi o sondę to tak.

Byłby zadowolony gdyby:
Wisła awansowała do fazy LM - no ale to już jest niemożliwe, pozostaje UEFA
Legia awansowała do fazy grupowej UEFA - jak patrz na ich grę to jestem pewien że tam nie dojdą
Lech awansował do fazy grupowej UEFA - mają na to dużą szanse. Jak napisał miko "poznańska lokomotywa rozpędziła się na dobre". Lech zrobił takie transfery jakie Smuda chciał. Teraz Franz ich dobrze poustawiał i wszystko jak na razie gra. Jest duża szans że awansują do fazy grupowej Wink

Także jestem zadowolony i niezawodowlony Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
19-08-2008 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
W zasadzie powinienem zaznaczyć "Nie", ale wybrałem opcję trzecią. Wisła - wiadomo. Z Barcą żadnych szans nie ma, ale to co pokazała na Camp Nou to jednak mniej niż się spodziewałem. Zostaje PUEFA. Ważne, żeby w drugim meczu z barcą zagrać bez kompleksów. Nie chodzi o awans do LM. Ten, kto się łudzi, że Wisła ma szansę jest chyba nie z tej ziemi, ale trzeba poczuć, jak to jest rywalizować z rywalami klasy tych, którzy kandydują do PUEFA. Przecież równie dobrze w III rundzie el. do PUEFA możemy trafić na Milan...

Legia - potrafi grać z nożem na gardle. Do Homla jechała "wspierana" codziennymi analizami z pierwszego meczu. W samym Homlu straciła bramkę pierwsza i piłka, jak to piłka. Wszystko możliwe. Ale Wojskowi zagrali, tak jak potrafią i awansowali. Myślę, że awans do kolejnej rundy jest w zasięgu Legii. Zimny prysznic na Odrze zrobi im dobrze Wink Nie czuję kiedy rymuję 8-)

Lech - jest na krzywej, bardzo stromo wspinającej się do góry. Ich przyszłość zależy od losowania...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-08-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości