Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #256
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Ja zagłosowałem, że tylko Lech. Polonia odpadnie już teraz z NAC imho - szczególnie po tym co pokazali z Koroną w lidze. Legia ma szansę przejść ale w następnej rundzie będzie im cholernie ciężko i myślę, ze po ambitnej walce ale odpadną. Lech jak nie da dupy totalnie to powinien dać radę.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
04-08-2009 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #257
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
sebos_krk napisał(a):Zawsze jeszcze można zwalić winę na niedouczonych, bezzębnych i niekulturalnych policjantów z Danii. Przecież to normalne, że kibic Legii nie stwarza problemu, tylko zawsze wina leży po stronie tych drugich

Oczywiście, że w niektórych sytuacjach to kibice są głównymi prowokatorami, ale zawsze po dupie dostają "terroryści", "bandyci", "kibole", bo naogląda się jeden z drugim faktów czy poczyta sobie na portalach o tym jak to "kibole" Legii rozpierdolili pół miasta, rzucali racami w dzieci czy mordowali przypadkowych ludzi i udaje mądrą głowę chociaż w dupie był i gówno widział, ale lepiej przecież wierzyć w to co mówią w tv, niż uznać wersję łysych narkomanów, którzy potrafią się tylko bić...

świetny komentarz : http://legia.com.pl/pl/26068,Policyjna_ ... jasne.html

pozdrawiam

Pele good, Maradona better, George Best
04-08-2009 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #258
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,68952 ... ry_od.html

Cyrk na kółkach :shock:

W ankiecie stawiam na "mojego" Lecha. Jak widać wyżej, Legia i tak sobie nie pogra Wink , a Polonia pokazuje formę drugoligową, więc na cuda nie ma co liczyć.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
05-08-2009 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #259
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Hahaha, jaka farsa. Zawsze słuchałem jakich to legia nie ma najlepszych i najwierniejszych kibiców w Polsce. Chyba największych pajaców (przepraszam tych kilku normalnych co akurat czytają to forum). Sorry ale nie wiem jak można robić coś takiego i mówić, że się jest kibicem tej drużyny. I gówno mnie obchodzi jakiś konflikt kibiców z zarządem. W United też się kibice z Glazerem nie kochają. I co? Wyobrażacie sobie kibiców United, którzy próbują doprowadzić do wykluczenia Czerwonych Diabłów z LM bo im Glazer zwiększył stawki biletów dwukrotnie? Chyba by się tacy ludzie nie mieli po co pokazywać w Manchesterze przez najbliższe 100 lat. Takie rzeczy to tylko w Warszawie Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-08-2009 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #260
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Nosz kurwa, wywaliłem na makulaturę ten PS, ale w Przeglądzie nawet pisali, jak zarząd Legii w chuja zrobił z tymi biletami. Akurat gdzie, jak gdzie, ale w PS można przeczytać jak najbardziej prawdziwe rzeczy. Nie znajdę tego artykułu teraz za chuja.

Trzeba jednak być kibicem Legii i na bieżąco śledzić to co się dziej w tym klubie, a nie tylko poczytać jakieś tam informacje na onecie/wp, czy posłuchać faktów w TVNie (który nalezy do ITI i chyba nie muszę kończyć)... Wtedy każdy zrozumie, że w Legii rządzą ludzie, którzy nei mają pojęcia o swojej robocie. Pierwszy z brzegu przykład? Trzeciak... dobra, ale nie schodźmy na inne tory, gadamy tu konkretnie o Kopenhadze.

Niestety żadnych oficjalnych oświadczeń w tej sprawie nie ma, ale co tu dużo mówić, na podstawie tego co sięukazało na legialive i lega.com, można wywnioskować, że Błędowski obecał wejściówki w przystadionowych kasach, aby następnie Miklas je zablokował. Nie ma tu innego racjonalnego wytłumaczenia. Wszak wiadomo - Walter chce jak najwięcej zarobić na Legii a jeśli kibice zakupią bilet w Kopenhadze to nie wypchają i tak głębokiej kieszeni mistera Waltera...

Peace...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-08-2009 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #261
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
No i co z tego kto tam rządzi? To niech ich wywiozą na taczkach - ale szkodzenie całemu klubowi bo się jest wkurwionym na zarząd? Zawsze mi się wydawało, że ukochany klub to nie zarząd a piłkarze, kibice, historia itd. Dla mnie takie zachowanie jest żenujące i tyle, niezależnie od tego co robi zarząd prawdziwy kibic nie powinien tak się zachowywać wobec własnego klubu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-08-2009 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #262
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
A ja oddalem glos na Lecha i mimo wszysko Legie. Wink
Mam nadzieje , ze kibice Legii sie uspokoja, a i pilkarze sie postaraja , bo fajnie by bylo zobaczyc dwa polskie kluby w Lidze Europejskiej.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
05-08-2009 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #263
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
maju napisał(a):na podstawie tego co sięukazało na legialive i lega.com, można wywnioskować, że Błędowski obecał wejściówki w przystadionowych kasach, aby następnie Miklas je zablokował

Możesz podać link do artykułu, po którym tak wywnioskowałeś?

maju napisał(a):Wszak wiadomo - Walter chce jak najwięcej zarobić na Legii a jeśli kibice zakupią bilet w Kopenhadze to nie wypchają i tak głębokiej kieszeni mistera Waltera...

A nie pomyślałeś, że chodzi o to, żeby mieć kontrolę nad tym kto kupuje bilety?

maju napisał(a):Trzeba jednak być kibicem Legii i na bieżąco śledzić to co się dziej w tym klubie, a nie tylko poczytać jakieś tam informacje na onecie/wp, czy posłuchać faktów w TVNie (który nalezy do ITI i chyba nie muszę kończyć)...

Wtajemnicz mnie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-08-2009 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #264
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
matys napisał(a):Możesz podać link do artykułu, po którym tak wywnioskowałeś?

O ile się nie mylę sam kilak postów wcześniej wkleiłeś link z legia.com który zawierał oświadczenie władz Legii. Oczywistym jest, że jedna strona (zarząd), jak i druga (kibice) w takiej sytuacji będą miały odmienne zdanie. Jeśli jednak poszkodowani kibice mówią, że bilety zostały im obiecane (nie sądzę, aby jechali do Kopenhagi "w ciemno" z nastawieniem "a może sprzedają tam bilety na mecz") to w takim razie trudno wyciągnąć inne wnioski. Tak więc kierowałem się twoim źródłem.

Kontrola kibiców? OK, masz rację, zarząd Legii zablokował sprzedaż biletów na sektor dla gości. To teraz ja się w takim razie pytam: Czemu ci kibice nie mogli kupić biletu na sektor dla gospodarzy? Brzmi to może kuriozalnie, że idę kibicować gościom a siedzę na sektorze dla miejscowych, ale chuj, ważne by zobaczyć swą drużynę. Ciekawe jest jednak to, że W Kopenhadze biletów nie sprzedawano Polakom. Inna bajka to to, czy ci kibice próbowali dostać wejściówki na "miejscowe" sektory. Jednak prawda jest taka, że na miejscu naszym rodakom odmówiono sprzedaży wejściówek.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-08-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #265
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Cytat:Z 1,5 tys. biletów rozeszło się tylko 521, ale do Danii pojechało tysiąc osób bez kart wstępu.
To jest cytat z gazeta.pl, więc nie będę dociekał, czy jest prawdą, ale chciałem się zapytać dlaczego część kibiców pojechała do Danii nie mając biletów, mimo iż mieli możliwość kupna ich w Warszawie? Tam mieli je dostać za darmo?


Fan United od 1992 roku
05-08-2009 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #266
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
maju napisał(a):O ile sięnei mylę sam kilak postów wcześniej wkleiłeś link z legia.com który zawierał oświadczenie władz Legii.
Ale ty pisałeś, że z artykułów m.in. z legia.com, można wywnioskować, że Błędowski bilety obiecał, a Miklas się z obietnicy wywinął. Z tego co ja wkleiłem, można wywnioskować tylko tyle: chcecie bilet, kupcie se w Polszy, nie kupicie, to do Kopenhagi pojedziecie na wycieczkę.

maju napisał(a):Jeśli jednak poszkodowani kibice mówią, że bilety zostały im obecane (nie sądzę, aby jechali do Kopenhagi "w ciemno" z nastawieniem "a może sprzedają tam bilety na mecz") to w takim razie trudno wyciągnąc inne wnioski.
No to niech udowodnią, że mieli obiecane. Jakiś papierek, cokolwiek.

maju napisał(a):Czemu ci kibice nie mogli kupić biletu na sektor dla gospodarzy? Brzmi to może kuriozalnie, że idę kibicować gościom a siedzę na sektorze dla miejscowych, ale chuj, ważne by zobaczyć swą drużynę.
Ty tego nie piszesz na serio, prawda? :shock:

maju napisał(a):Jednak prawda jest taka, że na miejscuy naszym rodakom odmówiono sprzedaży wejściówek.
No, czyli tak jak zostało to powiedziane, żadna niespodzianka.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-08-2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #267
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Dobra, tyle wystarczy, u're right... no more comments

E: to było do sebosa, bo po tym co on przedstawił to wszystkie moje wcześniejsze argumenty chuj strzelił.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-08-2009 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #268
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Kurwa :|

od kiedy ktoś inwestujący w polską piłkę na nią zarabia ? Od kiedy no ? : |
bo klub wprowadził większą ilość kontroli ?
bo klub zamontował ileś tam nowych kamer?
bo pierdolony chuj ucisza drugiego człowieka który przyszedł na mecz i chciał wspierać swoją drużynę ?
ten niby bunt ... komu on szkodzi... ITI ?
ja się pytam gdzie ci wszyscy "kibice" byli gdy nam nazwe na Daewoo zmieniano?

prawda jest taka bez kasy w futbolu nie ma nic , budując nowy stadion wpływy wzrastają do kasy klubu , można pomyśleć o wzmocnieniach , o wyłożeniu większej kasy na transfery , na płace zawodników

nazywanie Waltera komuchem , a gdzie teraz byłby ten klub bez niego

Wszystko zaczęło się od Wilna . No kto tam pojechał ? Kto !!! idioci , bezmózgi dla których rozróba >> Klub . KP chciało się wykazać , powlepiali w huj zakazów za race , żeby świecić oczami przed UEFA . Stało sie , między innymi padło na Starucha , potem mu cofneli ten zakaz , przecież to co działo sie na meczu ze Śląskiem w jesiennej rundzie to była miazga , człowiekowi się łezka w oku kręciła. Darcie ryja przez cały mecz i długo po nim. Powoli wracała normalność , doping z każdym meczem był coraz głośniejszy , a teraz co ?

Mam już tego dość ,jest mi tak wstyd za niektórych fanów , że po prostu szok.
Dostałem się na studia w Warszawie , od dawien dawna nosiłem się z zakupem karnetu ale po co mam to robić bo gdy będę wspierał drużynę jakiś idiota będzie kazał mi się zamknąć ...

"... Legia to MY i chuj z działaczami" tak brzmi jeden z wersów czarnej elki , ale jak widać nie ma to nic wspólnego z teraźniejszością , a szkoda ...


chuj człowieka strzela czytając komentarze pod tym artykułem , normalnie jakby w łeb dostawał fan Legii łopata ...
http://www.legialive.pl/news/31442_Klub ... bicow.html


Miklas niech robi swoje. Na pewno więcej osób na tym skorzysta niż straci. Dziwie sie i tak temu człowiekowi , że nie dał sobie spokoju jeszcze i nie ustąpił po tym wszystkim co go spotkało.

nie umiem pisać po polsku wiem , ale głupota ludzka po prostu mnie przeraża...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-08-2009 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #269
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Mata napisał(a):Stało sie , między innymi padło na Starucha , potem mu cofneli ten zakaz

S. nie dostał zakazu za Wilno

Pele good, Maradona better, George Best
05-08-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #270
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
dostał za race toć wiem, źle to napisałem ale lóz

e: za jakiś mecz w grudniu czy w tym okresie , wszakże zarząd, "wykazał" się karząc "racowców"

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-08-2009 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości