Ankieta: Które dziewczyny najpiękniejsze?
Brunetki
Łyse
Blondynki
Rude
Szatynki
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #211
Re: Kobiety
Kisia92 napisał(a):Panowie, potrzebuje waszej pomocy. jeden z moich znajomych stwierdził, że to zdjęcie jest świetne. Wyśmiałam jego gust i cytuję:
"::Czwartek - 16:09:34 :: zembol (7535937)
nic mi nie odpierdla
:: 16:11:00zapytaj obojętnie kotregos
:: 16:11:08chlopaka na gg czy brzydzka fotka"
No więc pytam się...
[Obrazek: obrazek2g.jpg]

truered napisał(a):Zależy od gustu. Mnie się osobiście nie podoba. Dla mnie jedyny jej plus to to, że jest zgrabna. Innych walorów brak/nie widzę.

Jak dla mnie to ona jest fe. Dlaczego?
1) Ona nie jest tak zgrabna (fotoszop ją odchudził)
2) Nie ma takiej skóry jak na zdjęciu (wygładzanie w fotoszopie widać jak chu..)
3) Za dużo opalania/samoopalacza

No i w 9/10 przypadkach kobiety, które tak się opalają i ubierają etc to puste w środku idiotki, więc.. erm ona jest fe

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Kobiety
radzio;***************

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2009 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #213
Re: Kobiety
A skąd możesz wiedzieć, że jest pusta w środku i jest idiotką? :lol: A te ileś tam sekund (nie chce mi się wracać na poprzednią stronę) - nie o to chodzi, czy ona by na kogoś tam spojrzała, po prostu większość WYBREDNYCH samców inaczej by gadało, jakby doszło co do czego.
26-06-2009 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #214
Re: Kobiety
Pawlak na pewno nie jak ten pasztet z tego zdjęcia Smile

Pawlak napisał(a):Oczywiście, nie jest jakaś pierwszoligowa, ale nie kłam, że byś jej nie wziął Smile

Kup se lalkę w sex shopie jak Cię tak ciśnie. Taniej wyjdzie 8-)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Kobiety
O mnie się nie martw, panie Łukaszu.
26-06-2009 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #216
Re: Kobiety
Pawlak napisał(a):A te ileś tam sekund (nie chce mi się wracać na poprzednią stronę) - nie o to chodzi, czy ona by na kogoś tam spojrzała, po prostu większość WYBREDNYCH samców inaczej by gadało, jakby doszło co do czego.

Ja nie jestem wybredny Tongue ja zwracam uwagę na inne aspekty kobiet, dla mnie takie jak ta ze zdjęcia nie istnieją ;-)

Pawlak napisał(a):A skąd możesz wiedzieć, że jest pusta w środku i jest idiotką?
.

Przecież to proste. Przyjrzyj się kobietom, które mijasz na ulicy. Stawiam 0,7 czystej Finlandii, że naprawdę fajnych (inteligentnych, wartościowych) kobiet nie zobaczysz w takim makijażu, opaleniźnie, takim ubiorze jak ta ze zdjęcia. Najwyższa liga, że tak powiem, ubiera się zazwyczaj z klasą, ale skromnie. Makijażu prawie nie uświadczysz i jeśli będzie jakaś opalenizna to taka fajna naturalna. Ok możesz mi zarzucić, że generalizuję, ale napisałem że w 9 na 10 przypadków tak jest. A te 10% to błąd pomiaru Tongue

Ta ze zdjęcia to gatunek - "Biały kozaczek".

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Kobiety
Pawlak a Dodzie i Jolcie też byś wziął?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2009 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #218
Re: Kobiety
radzio napisał(a):
Pawlak napisał(a):A te ileś tam sekund (nie chce mi się wracać na poprzednią stronę) - nie o to chodzi, czy ona by na kogoś tam spojrzała, po prostu większość WYBREDNYCH samców inaczej by gadało, jakby doszło co do czego.

Ja nie jestem wybredny Tongue ja zwracam uwagę na inne aspekty kobiet, dla mnie takie jak ta ze zdjęcia nie istnieją ;-)

Pawlak napisał(a):A skąd możesz wiedzieć, że jest pusta w środku i jest idiotką?
.

Przecież to proste. Przyjrzyj się kobietom, które mijasz na ulicy. Stawiam 0,7 czystej Finlandii, że naprawdę fajnych (inteligentnych, wartościowych) kobiet nie zobaczysz w takim makijażu, opaleniźnie, takim ubiorze jak ta ze zdjęcia. Najwyższa liga, że tak powiem, ubiera się zazwyczaj z klasą, ale skromnie. Makijażu prawie nie uświadczysz i jeśli będzie jakaś opalenizna to taka fajna naturalna. Ok możesz mi zarzucić, że generalizuję, ale napisałem że w 9 na 10 przypadków tak jest. A te 10% to błąd pomiaru Tongue

Ta ze zdjęcia to gatunek - "Biały kozaczek".

/signed pod całym postem.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #219
Re: Kobiety
No ja rozumiem, o co Ci chodzi, ale mam kilka koleżanek, które no... lekko mówiąc, są ŁADNE i wcale nie są tępe, tak jak wielu wybredziochów mogłoby sobie pomyśleć - dobrze się uczą, są na dobrych studiach itd itp. Dla mnie to jest śmieszne, że ktoś patrzy na dziewczynę i mówi "no ta jest głupia tępa i blachara, dużo siana musi brać i w ogóle jest dziwką". Żeby wysnuć takie opinie, to trzeba z dziewczyną pogadać, poznać ją bliżej, a nie oceniać poprzez pryzmat, jak to wspomniałeś, białych kozaków. Ja doskonale o tym wiem, że niektóre Twoje modelki są dużo lepsze od tej blondyny, ale tutaj już się znalazło kilku cwaniaków, którzy po jednym zdjęciu oceniają, na co leci i że jest droga w utrzymaniu :lol:

Cytat:Pawlak a Dodzie i Jolcie też byś wziął?

Jolci nie. Ale Dodę, tak jak 99,99999% facetów - tak. Jeżeli ktoś Ci mówi, że Dody by nie chciał, to jest gejem albo idiotą.
26-06-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #220
Re: Kobiety
Ale ta panienka bardziej przypomina Jolcie aniżeli dodzie;d
Wiesz, Jola po fotoszopie tez by była taka;d
Ten sexowny nosek, opalenizna, figura, ubiór;]
Tylko kolor włosów nie pasujeSad

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2009 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #221
Re: Kobiety
Pawlak napisał(a):No ja rozumiem, o co Ci chodzi, ale mam kilka koleżanek, które no... lekko mówiąc, są ŁADNE i wcale nie są tępe, tak jak wielu wybredziochów mogłoby sobie pomyśleć - dobrze się uczą, są na dobrych studiach itd itp.

Tak jak pisałem - 1 przypadek na 10 ;-)


Pawlak napisał(a):Jolci nie. Ale Dodę, tak jak 99,99999% facetów - tak. Jeżeli ktoś Ci mówi, że Dody by nie chciał, to jest gejem albo idiotą.

Eeeeee ty z Dodą sobie jaja robisz :O? Przecież ona jest... tragiczna :| widziałeś ją bez makijażu i bez fotoszopa? Doda jest zajebiście przeciętna - gdybym ją bez makijażu spotkał na ulicy to wątpię, abym:
1) ją poznał
2) zwrócił na nią uwagę Tongue

[Obrazek: doda%20bez%20makijazu%20%2322%20%20reszte%20na%20c60.pl]

[Obrazek: rabczewska%20bez%20makijazu!e6c7]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Kobiety
Nie widziałem jej bez Photoshopa, bez makijażu itd itp, oceniam ją tylko przez pryzmat tego, jak wygląda na zdjęciach/w telewizji.

Cytat:Wiesz, Jola po fotoszopie tez by była taka;d

No i gitara, ale Joli już się dość naoglądałem w TV i już nic jej nie zdoła naprawić w moich oczach, nawet Photoshop. Big Grin

Edit: Radzio, te zdjęcia widzę pierwszy raz na oczy. Nie wygląda to zbyt apetycznie, nie da się ukryć. Sad Nie zmienia to faktu, że jak się odmaluje, to jest zajebista.
26-06-2009 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Kobiety
radzio napisał(a):Eeeeee ty z Dodą sobie jaja robisz :O? Przecież ona jest... tragiczna :| widziałeś ją bez makijażu i bez fotoszopa? Doda jest zajebiście przeciętna - gdybym ją bez makijażu spotkał na ulicy to wątpię, abym:
1) ją poznał
2) zwrócił na nią uwagę Tongue

Dobrze gadasz, to samo miałem pisać 8-)

Pele good, Maradona better, George Best
26-06-2009 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Kobiety
To co, jakbyś spotkał panienke to bys wyleciał, czekaj przerób sie w fotoshopie, i możemy sie umówić? bo nie rozumiem;d

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2009 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Kobiety
Czego Ty tu nie rozumiesz? Dla mnie nie musi być bez makijażu i tyle, po prostu każda dziewczyna się maluje.

e: sorry, zapomniałem "nie" wpisać
26-06-2009 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości