Ankieta: Które dziewczyny najpiękniejsze?
Brunetki
Łyse
Blondynki
Rude
Szatynki
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #226
Re: Kobiety
Pawlak napisał(a):Nie widziałem jej bez Photoshopa, bez makijażu itd itp, oceniam ją tylko przez pryzmat tego, jak wygląda na zdjęciach/w telewizji.

Weeeeź Big Grin na własne oczy widziałem co potrafią robić ludzie od wizażu podczas sesji zdjęciowych i naprawdę powiem Ci, że ja nie zwracam uwagi na to jak kobiety wyglądają w TV/zdjęciach w gazetach etc. bo po prostu tam aż kipi tapetą oraz fotoszopem ;-). Polecam zaprzestanie tego i poszukanie naprawdę pięknych kobiet w świecie rzeczywistym, a nie tylko w TV Tongue.

A i ten jak chcesz pooglądać naprawdę piękne kobiety na zdjęciach to:
a) nie w tv
b) nie w gazetach
c) nie w necie

To polecam edytoriale z gazety Vogue (francuski bądź włoski) oraz zdjęcia chociażby Petera Lindbergha ( http://claire.belliard.free.fr/claire_l ... dex-2.html ) tam masz naprawdę piękne kobiety bez fotoszopa ;-) a makijaż lekki, tylko podkreślający ich niebywałą urodę ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Kobiety
radzio napisał(a):Polecam zaprzestanie tego i poszukanie naprawdę pięknych kobiet w świecie rzeczywistym, a nie tylko w TV Tongue.

Piszesz tak, jakbym gdzieś powiedział, że fajne laski są tylko w tv.
26-06-2009 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #228
Re: Kobiety
Pawlak napisał(a):Piszesz tak, jakbym gdzieś powiedział, że fajne laski są tylko w tv.

Ok, może się troszkę zagalopowałem Tongue

Pawlak napisał(a):Czego Ty tu nie rozumiesz? Dla mnie nie musi być bez makijażu i tyle, po prostu każda dziewczyna się maluje.

Eeee dziiiwne Big Grin. Powiem Ci, że NIE każda dziewczyna się maluje. Przecież błyszczyk na usta + kredka do oczu to przecież nic takiego ;-). Ja przez malowanie rozumiem puder/podkład, cień pod oczy etc. I wierz mi.... kobiety się nie malują tak codziennie Big Grin, a kobiety w TV etc. to mają cały zestaw - podkłady, cienie, pudry, tusze nie tusze i nie wiadomo co jeszcze Wink nie mówiąc już o odpowiednim oświetleniu, które zajebiście współgra z makijażem Tongue.

Media wyrządzają wielką krzywdę tym, że promują ideał piękna stworzony za pomocą oszustwa... i potem taka Doda jest uważana za seksbombę mimo że w rzeczywistości jest dosyć przeciętna (przypominam, że musiała się też silikonem posiłkować Smile


btw odnośnie Joli to polecam:
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/art ... owicz.html

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #229
Re: Kobiety
Eee, większość kobiet bez makijażu jest lekko mówiąc niezbyt ładna.

Makijaż - tak, bo każda kobieta się maluje, więc jak ktoś mi mówi: "Ciekawe jakbyś ją spotkał na ulicy bez makijażu." to jest to dla mnie niezrozumiałe. Co innego photoshop.

Doda jest brzydka bez makijażu, ale co z tego. Po pierwsze większość kobiet jest brzydka bez makijażu, a po drugie w dzisiejszych czasach większość kobiet nie wychodzi na ulice, nie malując się.

Piszę większość, bo zaraz któraś mi napisze - ja się nie maluję. Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-06-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Kobiety
Cytat:Przecież błyszczyk na usta + kredka do oczu to przecież nic takiego

No właśnie ja to też traktuję jako "malowanie". Najwidoczniej się nie zrozumieliśmy.

Cytat:wierz mi.... kobiety się nie malują tak codziennie

Tak, tato? Big Grin Mówisz do mnie jak do dziecka. Już nie chodzi o to, że typiary w tv mają jakieś tam bajery rowery. Mi od początku chodzi o to, że ocenianie dziewczyn po jednym zdjęciu/po zobaczeniu jej na ulicy jest śmieszne.

Widzę, że w końcu mnie ktoś poparł, dzięki mucha Tongue
26-06-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #231
Re: Kobiety
Kurde to ja chyba mam pierdolone szczęście i ja tam na swojej drodze życiowej spotykam kobiety które:
a) są piękne
b) nie muszą się malować (nie licząc błyszczyka Tongue, ale to akurat fajna sprawa Big Grin)

muszeq napisał(a):Po pierwsze większość kobiet jest brzydka bez makijażu
Heretyk :|

muszeq napisał(a):po drugie w dzisiejszych czasach większość kobiet nie wychodzi na ulice, nie malując się.

Żebyś się nie zdziwił Big Grin


Aż nie chce mi się wierzyć, że w Twoich okolicach aż tak źle z płcią piękną jest Big Grin


Pawlak napisał(a):
Cytat:Przecież błyszczyk na usta + kredka do oczu to przecież nic takiego

No właśnie ja to też traktuję jako "malowanie". Najwidoczniej się nie zrozumieliśmy.

Ee ale to nie jest malowanie Big Grin i sorry, ale użycie błyszczyka dużo nie zmienia Big Grin w wyglądzie kobiety nie licząc ewentualnie walorów smakowo-zapachowych Big Grin.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-06-2009 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #232
Re: Kobiety
Hmmm... ja chyba jestem dziwny bo dla mnie kobiety z makijażem są znacznie brzydsze niż bez.

Oczywiście tak jak radzio nie piszę tu o kredce czy jakimś błyszczyku. Wiadomo, ze nie chodzi o to żeby dziewczyna o siebie w ogóle nie dbała. Ale jak ma na sobie tonę makijażu to naprawdę się na wymioty zbiera.

I w ogóle nie rozumiem tego wyszukiwania pięknych kobiet w necie. Pomijając to co pisał radzio, ze 90% w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej to ja codziennie idąc na uczelnie widzę co najmniej kilka naprawdę ładnych, pięknych dziewczyn. A tych z internetu to na 90% i tak nigdy nie spotkacie a jakbyście spotkali to pewnie i tak na Was nie zwrócą uwagi Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Kobiety
fidain napisał(a):I w ogóle nie rozumiem tego wyszukiwania pięknych kobiet w necie.

A tutaj ktoś szuka dziewczyn na necie? O czym ty teraz biadolisz? :lol:

Cytat:i sorry, ale użycie błyszczyka dużo nie zmienia

Mnie to tam tylko wkurza Big Grin Ale to akurat kwestia gustu Wink
26-06-2009 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #234
Re: Kobiety
W moich okolicach jest sporo pięknych kobiet Wink Ale większość z nich się maluje. Ja nie mówię o jakimś pudrowaniu czy dojebaniu jakiegoś kremu brązującego. Chodzi mi o zwykły makijaż typu kredka do oczu, pomadka, coś tam przy oczach Tongue

I nikt mi nie wmówi, że nie ma różnicy między kobietą, która jest absolutnie bez makijażu z taką z nawet delikatnym pomalowaniem oczu czy ust.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-06-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #235
Re: Kobiety
Pawlak napisał(a):A tutaj ktoś szuka dziewczyn na necie? O czym ty teraz biadolisz? :lol:

W takim stylu to się odzywaj do mamy. O niczym nie "biadolę", najwyżej piszę, zrozumiano?

I to nie ja podniecam się tu zphotoshopowanymi fotkami z neta i piszę, że chciałbym "wziąć" Dodę wmawiając jeszcze wszystkim, że to normalne u 99% facetów. Więc sam sobie odpowiedz na to pytanie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
14sekund Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #236
Re: Kobiety
Pawlak, moim zdaniem jesteś zwykłym ignorantem rzucając takimi stwierdzeniami jaki to nie jesteś obeznany w kobietach, a tak na prawdę mądry to Ty jesteś... ale tylko przez internet ;-).

Na deser rzucę Olgą Kurylenko:

[Obrazek: e478b0f9002bbc1e4a271e79]

[Obrazek: e151ee3400106b8b499a0a55]
26-06-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Kobiety
Że tY mi niby coś rozkazujesz, fidain? Specjalnie użyłem słowa "biadolisz", żeby nie powiedzieć "pierdolisz". Jak masz coś jeszcze do wyjaśniania, to pisz na PW.

14sekund napisał(a):Pawlak, moim zdaniem jesteś zwykłym ignorantem

Powiedział ten, co ocenia laskę po zdjęciu 8-)

14sekund napisał(a):mądry to Ty jesteś... ale tylko przez internet ;-).

Nom, leczę kompleksy i napinam się na kibice.net. Rozgryzłeś mnie.

Cytat:Na deser rzucę Olgą Kurylenko:

Fuj, ona ma kozaki! Co za dziwka!

Aha, jeszcze jedno ominąłem - gdzie ja napisałem, że ja jestem "obeznany w kobietach", panie 14 sekund? :shock:
26-06-2009 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #238
Re: Kobiety
[Obrazek: 3171.jpg]

Ja lubie takie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-06-2009 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Kobiety
[Obrazek: Bar_Rafaeli_546264a.jpg]

Bar Refaeli, hot or not ? Tongue

Pele good, Maradona better, George Best
26-06-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #240
Re: Kobiety
NOT
26-06-2009 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości