Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekkoatletyka
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No to mamy już dwa medale. Chyba 400m metrów będzie koronną konkurencją Polaków, coś jak 200m delfinem w pływaniu. Szkoda, że Skolimowska zajęła to najgorsze miejsce dla sportowca, ale do pierwszej trójki brakło jest dość sporo, bo coś z metr chyba. Co do medali to może można jeszcze liczyć na polskie sztafety, bo w tym zawsze jesteśmy mocni.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cos pieknego Polska sztafeta 4x400m ma brazowy medal Mowilem juz o tym wczesniej, ze w sztafecie jest szansa na medal, ale nie do konca w to wierzylem. Zdziwilo mnie ustawienie naszej sztafety na pierwszej zmianie bardzo dobrze pobiegl Marek Plawgo, potem nadrobil Daniel Dabrowski. Trzecie zmiana to szybki bieg Marcina Marciniszyna, ktory oslabl na koncowce i bylismy na 4 miejscu. Na ostatniej zmianie pobiegl nie znany przeze mnie Kacper Kozlowski, dla ktorego byl to debiut w tak wielkiej imprezie i o dziwo juz od poczatku nie odstawal reprezentacjom Jamajki i Bahamow. Przy wyjsciu na ostatnia prosta byl juz krok za Jamjczykiem, a chwile potem zaatakowal i nie oddal trzeciego miejsca do konca. Znakomity czas Polakow 3,00,05 co jest tylko rezultatem o 2 sekundy gorszynm od rekordu kraju. Wygrali Amerykanie, ktorzy szyowali sie rekord swiata jedank nie udalo im sie. Drugie miejsce dla reprezentacji Bahamow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-09-2007 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Oczywiście oglądalem ten bieg, ponieważ ja polskie sztafety zawsze widzę z szansami medalowymi, no ale ten bieg był piękny, nikt nie zawalił, każdy pobiegł na miarę swoich mozliwości o ile nie był to bieg życia w wykonaniu naszych zawodników. Świetnie debiutant Kozłowski, ale i trzeba przyznać, że zawodnik z Jamajki nie pobiegł super dobrze, bo przecież cały czas tracił dystans do Bahamów. Nie mniej gratulacje, bo przecież to był jego pierwszy bieg na tak dużej imprezie. Bardzo miłe dla nas zakończenie MŚ.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-09-2007 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
No na pewno cieszy ten brązowy medal.To dziwne,że Plawgo pobiegł na pierwszej zmianie,z reguły najlepsi zawodnicy zawsze biegną ostatni,ale można i tak jak zrobili to Polacy :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-09-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
ziomo napisał(a):To dziwne,że Plawgo pobiegł na pierwszej zmianie

Mnie to nie zdziwilo. Nie wiem Ziomo czy pamietasz moze mistrzostwa Europy w Monachium wtedy Plawgo sie przepychal i nas zdyskwalifikowali. A biegnac na pierwszej zmianie nie bylo kontaktu z nikim. Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-09-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Hehe ciekawe, ale nie wydaje mi sie zeby to zawazylo na ustawieniu. Dobry start w sztafecie jest bardzo wazny, wiec wedlug mnie dlatego Plawgo pobiegl pierwszy. Na pierwszej zmianie bylismy przeciez drudzy, wiec swoje zadanie wykonal doskonale.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-09-2007 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Asafa Powell wynikiem 9,74 :shock: poprawil o 0,3 wlasny rekord swiata na 100m. To jest nieprawdopodobny wynik. Zastanawiam sie jaki jest kres ludzkich mozliwosci i czy Powell pobil ten rekord na czysto.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-09-2007 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Marion Jones musi zwrocic wszystkie swoje medale i co gorsza cala mamone jaka zdobyla na lekkiejatletyce od 2000 roku po tym jak przyznala sie do używania sterydow.Kasy jej naliczyli jakies 700 tys. zielonych.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-11-2007 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
http://sport.wp.pl/kat,1762,wid,1000893 ... caid=15fdb

Ja juz nie mam pojecia jaki jest kres ludzkiej wytrzymalosci. :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-06-2008 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
zaga92 napisał(a):Ja juz nie mam pojecia jaki jest kres ludzkiej wytrzymalosci. Rolling Eyes

Nie tyle wytrzymałości co szybkości :wink:

CONCILIO ET LABORE
01-06-2008 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości