Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #106
 
Stojko jak chcesz pokazac moj bład to napisz to porawnie-Bożej.
Myslalem ze na to pytanie nie trzeba odpowiadac bo sadzilem ze na tym forum sa ludzie inteligentni...

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
05-02-2008 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Maro11 napisał(a):Myslalem ze na to pytanie nie trzeba odpowiadac bo sadzilem ze na tym forum sa ludzie inteligentni...
Poprostu chciałbym żebyś wyjaśnił mi o co ci chodzi i jaki to ma związek z ME 2012. Ja osobiście nie widzę żadnego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-02-2008 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Maro,w pełni się z Tobą zgadzam.
Stojkovic napisał(a):Poprostu chciałbym żebyś wyjaśnił mi o co ci chodzi i jaki to ma związek z ME 2012. Ja osobiście nie widzę żadnego.
Taa ma i to duży.Chodzi o to,że wydaje się niemałe pieniądze na tę świątynię,a można by je przeznaczyć na jakaś inwestycję związaną z Euro...Na pewno byłoby to bardziej pożyteczne i rozsądne.Tak jakby w Polsce kościołów mało było ...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-02-2008 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Może chodziło o to, że na budowę kościołów wydaje się w Polsce (jak we wszystkich krajach gdzie ciemnota ma dużo do powiedzenia - przypomnę tylko, że "ciemnota" to okreslenie wewnątrz religijne i nie ja je wymyślilem... tym okresleniem wykształceni ludzie znający pismo chcieli się odciąć od właśnie ciemnoty, ktora nawet pisma przeczytać nie potrafiła i można nią było manipulować opowiadając bajki na temat tego co tam jest rzekomo napisane - abstrahując od oczywistych kłamstw, bzdur historycznych czy logicznych sprzeczności które tam są,a w które ciemnota wierzy dosłownie) ogromne pieniądze, między innymi na tę Świątynie Opatrzności, do której osobiście nic nie mam

Jakby na 1000 kościołów w Polsce przypadał jeden stadion, to jutro możemy bez wahania przejmować już w tym roku IO od Pekinu i ME od Szwajcarii i Austrii

Już nie mówie o tym, że niezgodne z prawem jest finansowanie budowy kościołów z publicznych pieniędzy - jak wierni chcą, to niech się zrzucają i budują, tak stanowi polskie prawo i polska konstytucja

ps: Stojko skończ już naprawdę poprawiać ludzi co się jak pisze... :roll: A jak już to piszemy z wielkiej litery, a nie dużej
06-02-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #110
 
Ja powiem jak jest u mnie w miescie, nie ma normalnego boiska trawiastego zeby szło pokopac za to tam gdzie kiedys szło pierdolli kosciol choc nie daleko jest kolejny. Boisko u mnie za blokiem ktore jest w swetnym polozeniu i na ktorym mogła by gra mldziec stou w tragicznym stanie od..... jak byłem w 2 klasie podstawowki czyli 93 rok, 15 lat boisko stoi w tragicznym stanie, wyglada na pole minowe. Jestesmy krajem katolickiem ktory kleczy i lize po stopach czarych, marzy mi sie zebysmy byli pod tym wzgledem tacy jak Czesi.

Tutaj kontynuujmy dyskusję związaną z Euro, a temat o przekonaniach religijnych TUTAJ

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-02-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
No i chodza sluchy ze Ukraina ma sie wycofac z organizacji EURO , a impreze maja przejac Francuzi z Włochami...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-06-2008 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #112
 
Grzeho napisał(a):No i chodza sluchy ze Ukraina ma sie wycofac z organizacji EURO , a impreze maja przejac Francuzi z Włochami...
http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Nie- ... omosc.html
Potwierdzenie słów Grzeha

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-06-2008 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
ziomo napisał(a):http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Nie- ... omosc.html

Niestety Włosi wciąż nie potrafią się pogodzić z tym że przegrali z nami i Ukrainą walkę o organizację Euro 2012 i dlatego wypisują teraz takie pierdoły :wink:

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Danny93 napisał(a):
ziomo napisał(a):http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Nie- ... omosc.html

Niestety Włosi wciąż nie potrafią się pogodzić z tym że przegrali z nami i Ukrainą walkę o organizację Euro 2012 i dlatego wypisują teraz takie pierdoły :wink:
A jaka będzie najlepsza reakcja ? Olać ich, wszystkie spekulacje medialne itd.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-06-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Ziomo, akurat nie podales zbytnio wiarygodnego zrodla Tongue tak jak pisza Danny i Wolak. Sa to pewnie prowokacje, ale jednak nie da sie ich nie zauwazyc.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-06-2008 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Przez ostatnie dwa dni szef UEFA Michel Platini przebywał na wizytacji w Polsce i Ukrainie. Nie będę się doszukiwał, jak to dokładnie wygląda u naszych wschodnich sąsiadów, a skupię się na tym, że w końcu pojawiają jakieś pozytywne informacje dotyczące stanu przygotowań tejże imprezy w Polsce. Jeśli wierzyć oficjalnym informacjom (a takim chyba wierzyć należy Tongue ) to coraz bardziej z optymizmem spoglądam w przyszłość.

Poza tym, jak patrzyłem na to co przygotowali w Austrii i Szwajcarii, to muszę przyznać, że wcale jakiś wielkich rzeczy nie było. Nawet stadiony porównywalne z tymi, co mają powstać w Polsce. Co prawda nie za wile wiem o infrastrukturze, ale sądzę, że jeśli zrobimy to, co mamy zrobić, to na organizacje euro w 2012 roku nikt narzekać nie powinien.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-07-2008 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
marcelo napisał(a):Nawet stadiony porównywalne z tymi, co mają powstać w Polsce.

Mało tego,nawet gorsze!tylko areny w Wiedniu i Bazylei miały większą pojemność niż około 30 tysięcy ludzi.A np. stadion w Zurichu w niczym nie przypominał obiektu na którym mają się odbyć mecze piłkarskich Mistrzostw Europy zresztą niewiele lepiej wyglądał Stad de Geneve.

O stadiony zbytnio się nie martwię,zdecydowanie większy problem to baza hotelowa,lotniska i przede wszystkim sprawny transport drogowy.

CONCILIO ET LABORE
04-07-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości