Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Nani dzis pokazal, ze jest w stanie ciagnac gre pod nieobecnosc Ronaldo, wspaniale spisal sie na lewej flance, no i gol przepiekny choc na spole z Tevezem i Robinsonem Wink

COME ON NANI!

Under The Boardwalk - United Warriors
26-08-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Rzeczywiście, może nie jest tak "charakterny" jak Chris Eagles, jednak drybling i dobry strzał (Anglik również ma niezłe uderzenie, ale Portugalczyk znacznie częściej trafia do siatki) robią swoje. W sumie trzeba mieć "jaja", żeby zdecydować się na bombę z takiej odległości - za błyskawiczną decyzję i wspaniałe wykonanie należą mu się gromkie brawa. Oby tak dalej, a Ronaldo będzie mógł łapać więcej kartek, mając w obiegu takiego zmiennika :mrgreen:

capo di tutti capi

MUSC PL
26-08-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Nani powoli spłaca swój kredyt zaufania jakim obdarzył go SAF. Widać szybko musi łapać "o co chodzi" w Premiership i odnaleźć się na głębokiej wodzie jako kluczowy gracz. Bramka bardzo ładna i ciesze się bardzo, że powoli Nani sobie u nas radzi.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-08-2007 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Nani bardzo dobry wystep. Widac, ze sie juz zaklimatyzowal na wyspach. Ale zastanawia mnie jedno. Gdzie znajdzie sie miejsce dla Naniego jak wroci CR7 :roll: Watpie, zeby SAF zdecydowal sie na posadzenie na lawce zywej legendy Giggsa.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-08-2007 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Według mnie,Nani wspaniale wkomponował się w zespół.Gra coraz wiekszą odwagą i luzem.W meczu z "Kogutami" nie bał się ostrych pojedynków,widać że przyzwyczaił sie do ostrej gry,jaka panuje w Premiership.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-08-2007 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
zaga92 napisał(a):Watpie, zeby SAF zdecydowal sie na posadzenie na lawce zywej legendy Giggsa.

Walka o pierwszy skład będzie na pewno zacięta i Ferguson powinien patrzeć na aktualną dyspozycję poszczególnych graczy, a nie na nazwiska. Giggs na Old Trafford nie błyszczał, zresztą nie tylko wczoraj. Poza tym Ryan na pewno będzie potrzebował niekiedy odpoczynku i tutaj otwiera się szansa dla innych (Nani, Eagles), choć jak mówię - przede wszystkim liczy się forma. Zresztą Ryan odstąpiłby pewnie miejsce na skrzydle młodemu koledze, gdyby było to gwarancją zespołowych sukcesów Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-08-2007 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Jesli Nani bedzie w nastepnych spotkaniach taki aktywny jak we wczorajszym meczu to miejsce dla niego musi byc!
Tak patrzac na początek sezonu i na gre tych lewo skrzydłowych to ja miałbym tę czelnosc posadzic Giggsa na ławe i dac szanse Portugalczykowi.
27-08-2007 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Skull napisał(a):Tak patrzac na początek sezonu i na gre tych lewo skrzydłowych to ja miałbym tę czelnosc posadzic Giggsa na ławe i dac szanse Portugalczykowi.

Ja w sumie też. Mecz z City fatalny, wczoraj trochę lepiej, ale również bez rewelacji. Jeśli Nani utrzyma dyspozycję, musi być miejsce dla niego.

Gol podsumuje słowami Wojtka, jakimi komentował bramki Ronaldo: WHAT A SHOT!

Wojtek3 -> albo What a ROCKET Wink
27-08-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
:twisted: Według mnie Nani ma talent i dla mnie na razie sie wyroznial podczas nieobecnosci Rooneya i Ronaldo. Jest mlody i jeszcze cala kariera mam ze rosnie nam nowa gwiazda na miare Ronaldo.
07-09-2007 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Co do rywalizacji o lewe skrzydło to chyba pierwszy sezon Naniego będzie na zasadzie zapoznawania się z warunkami gry na boiskach Anglii. Giggsa nigdy nie wygryzie, póki ten będzie grał na dobrym poziomie.

Ja podchodze do tego bardzo spokojnie. Giggs nie należy do tych, którzy za wszelką cenę walczą o miejsce. On napewno wie co zresztą potwierdzał w licznych swoich wypowiedziach, ze Nani to przyszłość klubu i też musi się rozwijać.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-09-2007 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Stojkovic napisał(a):Giggsa nigdy nie wygryzie, póki ten będzie grał na dobrym poziomie.

Tylko w tym problem, ze Giggs na razie gra bardzo slabo, ale pewnie to sie wkrotce zmieni, jednak czas Giggs'a dobiega juz konca, 1-2 lata, i wtedy na stale wskakuje Nani, nie widze innej opcji Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2007 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ale w tym sezonie Nani na pewno czesto bedzie wystepowal w roznych meczach, bo Giggs ma juz swoje lata i na pewno potrzebuje czasami odpoczynku. Zreszta jak Wojtek napisalem Giggs w tym sezonie nie pokazal zupelnie nic. A Nani gra duzo lepiej i to jemu na dzien dzisiejszy nalezy sie miejsce w skladzie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-09-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Nani będzie stanowić o przyszłości naszego składu, ale już powoli się komponuje, o czym świadczy kilka goli i asyst z jego strony. Na pewno gra Luisa w inauguracyjnym sezonie na Wyspach wygląda stokroć lepiej niżeli w wykonaniu Ronaldo kilka lat temu. Nie kiwa się w nieodpowiednich momentach, stara się postępować w myśl zasady "piła chodzi" i tym mi niezwykle imponuje Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
08-09-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Nani gra dobrze, ale oczywiście może grać zdecydowanie lepiej, bo na pewno to co prezentuje na boisku nie jest jeszcze tym, co pokazywał w Sportingu Wink Musi się jeszcze lepiej przystosować do angielskiego stylu gry, długo to mu jednak zająć nie powinno Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-09-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Przeciętny występ w wykonaniu Naniego, jednak Liedson miał rację. Napastnik Sportingu liczył, że na młodym skrzydłowym będzie spoczywać duża presja, z którą sobie pewnie nie poradzi. W pierwszej połowie równie niemrawy co cały zespół, potem trochę się przebudził i mógł mocnym strzałem przypieczętować naszą wygraną, ale to jeszcze nie jest apogeum jego dyspozycji.

capo di tutti capi

MUSC PL
20-09-2007 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości