Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Faktycznie nie byl to jego najlepszy wystep. Byl malo widzoczny i troche bojazliwy w swoich poczynaniach. Moze Nani przebudzi nam sie juz w niedziele Big Grin Przydaloby sie Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-09-2007 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Dzisiaj kapitalne spotkanie! Dobra szybkosc,swietne zagrania,drybling i odczyt gry,do szczescia brakowalo gola, ale mimo to najlepszy gracz według mnie!

Szkoda ze Alex nie wystawil go do skladu w meczu z Arsenalem :wink:
08-11-2007 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Skull napisał(a):Dzisiaj kapitalne spotkanie! Dobra szybkosc,swietne zagrania,drybling i odczyt gry,do szczescia brakowalo gola, ale mimo to najlepszy gracz według mnie!

Szkoda ze Alex nie wystawil go do skladu w meczu z Arsenalem :wink:

Well 8) Jak dla mnie srednio, coz jakos mi nie zaiponowaly dzis te pietki i zmiany pozycji z Ronaldo co 10 min, mimo wszystko sie wyroznial.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-11-2007 01:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Zgodzę się ze Skullem. Nani wczoraj podobał mi się najbardziej. Był aktywny, widać że chciał strzelić bramkę, ale się nie udało. Oby następnym razem coś strzelił Smile
08-11-2007 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Virus napisał(a):Był aktywny, widać że chciał strzelić bramkę, ale się nie udało. Oby następnym razem coś strzelił

Z tym,ze byl aktywny, to sie oczywiscie zgadzam, ale jakos nie placze strasznie, ze Nani nie strzelil bramki. Wazne jest, ze zespol wygrywa, a nie kto strzela gole. Luis jest bardzo mlodym zawodniekiem i na pewno za jakis czas bedzie regularnie zdbywal dla nas bramki.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-11-2007 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
I tak zdobywa już dużo bramek jak na początek. Ma bardzo dobrą technikę, drybling i strzały z dystansu. Jak na razie dużo bramek strzela z daleka.
A z tym, że liczy się wygrana zespołu to zgodzę się w 100%, ale myślę, że zdobycie bramki we wczorajszym meczu było by uwieńczeniem tego dobrego (kolejnego) spotkania.
Nani już gra bardzo dobrze, a to dopiero początki.
08-11-2007 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Virus napisał(a):Nani już gra bardzo dobrze, a to dopiero początki.

Zgadzam sie, ale jestem rowniez przekonany, ze to dopiero poczatek. Luis ma ogromny potencjal i jestem pewny, ze stanie sie bardzo dobrym i wartosciowym zawodnikiem United. Bardzo mnie cieszy, ze tak szybko sie zaaklimatyzowal i teraz coraz bardziej sie rozkreca.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-11-2007 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Mi jakoś szczególnie nie zaimponował w spotkaniu z Dynamem. Zagrał dobrze, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Jedynie ładnie znalazł Rooneya. Cieszy to, że umie dobrze dośrodkowywać, bo dobrze wiemy, iż Ronaldo tego elementu nie może zaliczyć do najlepszych, choć i tak już bardzo poprawił się w tym elemencie.
09-11-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Pejter napisał(a):Mi jakoś szczególnie nie zaimponował w spotkaniu z Dynamem. Zagrał dobrze, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Jedynie ładnie znalazł Rooneya. Cieszy to, że umie dobrze dośrodkowywać, bo dobrze wiemy, iż Ronaldo tego elementu nie może zaliczyć do najlepszych, choć i tak już bardzo poprawił się w tym elemencie.

Nani bije bardzo ladnie rzuty rozne, lepiej niz Ronaldo ktorego wlasnie zastapil w tym elemencie.

Do wolnych nie bedzie podchodzil bo w UNITED bije je jedna osoba, choc potrafia tez Giggs'y, Tevez, Nani oraz Owen.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Wojtek3 napisał(a):Do wolnych nie bedzie podchodzil bo w UNITED bije je jedna osoba

I trzeba powiedzieć, że nie czyni tego zbyt dobrze. 90% strzałów trafia w mur. 2 czy 3 fantastyczne bramki w tamtym sezonie z rzutów wolnych, oprócz tego praktycznie zawsze w mur lub wysoko nad bramką - to mnie nie zadowala. Gdyby jeszcze strzały szły w światło bramki, ale tak nie jest. Ja bym jednak dał szansę Naniemu.

Wojtek3 napisał(a):Nani bije bardzo ladnie rzuty rozne, lepiej niz Ronaldo ktorego wlasnie zastapil w tym elemencie.

I dzięki temu Ronaldo może zdobywać bramki, bo w grze głową ustępuje chyba tylko Vidicowi w naszej ekipie.
12-11-2007 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Pejter napisał(a):I trzeba powiedzieć, że nie czyni tego zbyt dobrze. 90% strzałów trafia w mur. 2 czy 3 fantastyczne bramki w tamtym sezonie z rzutów wolnych, oprócz tego praktycznie zawsze w mur lub wysoko nad bramką - to mnie nie zadowala. Gdyby jeszcze strzały szły w światło bramki, ale tak nie jest. Ja bym jednak dał szansę Naniemu.

Jestem pewny, ze gdyby Nani bil lepiej rzuty wolne to on by do nich podchodzil.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Dzisiaj Nani obchodzi swoje urodziny, więc z tej okazji życzę Portugalczykowi Sto Lat i Wspaniałych Występów W Drużynie United :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-11-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
21 lat na karku młodego Portugalczyka. Krótko mówiąc, kiedy Ferguson przejął pałeczkę po Ronie Atkinsonie, Nani powoli szykował się do wyjścia z łona matki, a gdy Szkot odnosił z Diabłami największe sukcesy, Luis był jeszcze w wieku szkolnym Wink

Sto lat i wybitnej kariery w UNITED. Poza tym awans Portugalii do Euro też byłby dla niego specyficznym prezentem.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Dzisiaj powiedziałbym że raczej przeciętny występ Portugalczyka. Kilka słabych podań, za to nadrabiał szybkością i starał się naprawia błędy. Miał okazję na bramkę, ale zabrakło kilku centymetrów. Nani to chyba lubi strzela piękne bramki, albo wcale Smile

Co do karnego, to potrafi chłopak odpowiednio albo upaśc, albo przyaktorzyc bo z tego co widziałem to raczej nie nalezał się karny (najlepiej jak ktoś miałby linka do całej sytuacji).

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-12-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Nani trochę 'zaaktorzył', moim zdaniem nie było mowy o absolutnym faulu, był trochę przytrzymywany na początku, jednak takie coś nie powoduje upadku, zresztą warto zauważyć kiedy Portugalczyk upadł, kiedy już był sporo dalej od gracza Sunderlandu 8)

Co do występu, dość przeciętny, bo nie wychodziło mu sporo rzeczy, jednak oddał kilka dobrych podań i przede wszystkim dwa groźne strzały na bramkę Gordona. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że Nani też miał trochę odpoczynku od gry w pierwszym składzie UNITED Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-12-2007 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości