Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #31
 
Wreszcie koniec.. Carlos dostał numer 32 - dosyc odległy jak na zawodnika, ktora ma wystepowac w 1. jedenastce. Ale nie wazny numer, no chyba, ze chce strzelic tylko bramek w nadchodzacym sezonie Big Grin

amor patriae nostra lex
10-08-2007 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Znowu temat z numerami, boze litosci...

Szkoda, ze Carlos nie bedzie gotowy na mecz z Reading, czyli, ze niemlaze pewne, ze zagra z City, czyli w wielkim meczu, zobaczymy co pokaze, jestem dobrej mysli.

[Obrazek: 76047579uz1.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
10-08-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Zashi napisał(a):Carlos dostał numer 32 - dosyc odległy jak na zawodnika, ktora ma wystepowac w 1. jedenastce. Ale nie wazny numer

Z takim numerem grał w WHU i pewnie dlatego chciał taki mieć też w MU. Mi to tam obojętnie, choć jestem trochę zaskoczony, bo myślałem, że dostanie 19 (na treningowych miał taki numer, wiem, wiem - na treningowych maja rozne numery, ale zawsze to jakas wskazówka).
11-08-2007 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Fokus napisał(a):
Red napisał(a):Co do tych, ktorzy maja cos do wygladu Teveza - Ciekawe jak wy byscie wygladali wychowujac sie w biedzie, w slumsach Buenos Aires ;]

Wybacz, ale nie widzę związku.
Smile


hmmm a ja widze i to dosyc spory - zazwyczaj jest tak, ze ludzie z biednych dzielnic sa dosyc "podniszczeni" i wplywa na to kilka czynnikow, wiec mysle ze wlasnie dlatego Tevez ma taką a nie inna "urodę"

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-08-2007 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
[Obrazek: picsrvmanutdcomxm2.th.jpg]

Tevez juz byl wczesniej na Old Trafford, jak wspomina ten pobyt...

Kod:
"Scholes is not a fair player," Tevez said. "He kicked me twice and I regret what I did, but he is a dirty player."

:lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
12-08-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Pod nieobecność Rooneya, presja na Tevezie będzie niewyobrażalna. Jeśli pierwsze spotkania nie będą po jego myśli to będzie miał pod górkę, media na nim siądą etc. Ja jednak myślę, że sobie poradzi bo w West Hamie było podobnie.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-08-2007 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
KanT napisał(a):Jeśli pierwsze spotkania nie będą po jego myśli to będzie miał pod górkę, media na nim siądą etc
Dokladnie. Media tylko na to czekaja. Mam jednak nadzieje, ze Carlos pokaze na co go stac i swoja gra zamknie wszystkim usta.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-08-2007 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Tevez to silny gosc! 8) Poradzi sobie z wielka presja a mam takze nadzieje ze strzeli bramke!
Szkoda ze jego debiut nie odbedzie sie na Old Trafford poniewaz nawet jakby mu nie szlo to kibice swoim dopingiem by go wspierali Tongue
Ale mam nadzieje na Fratton Park bedzie wiele kibicow Manchester United!!

Moze ja bym sie tam wybrala??? 8)

Tevez do BOJU!!!!!!!!!!!

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
13-08-2007 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Wojtek3 napisał(a):brakuje mu szczescia poprostu, a porownane do Forlana jest totalnym nieporozumieniem, to dwaj rozni zawodnicy

Heh,chyba mnie nie zrozumiales? A czy porownanie do Forlana to obraza????? Popatrz kim sie stał po odejsciu z OT!
Król strzelców! Chcialy go najlepsze kluby... chodziło mi o to że włąsnie jemu też brakowało tego szczescia o ktorym mówisz! Może Carlos tak samo jak Diego nie ma wystarczającej pewnosci siebie by byc gwiazdą na boiskach w Anglii?
20-08-2007 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ja bym zaczekał z jego oceną, wczoraj widać, że się starał i myślę, że jak już się zaaklimatyzuje w klubie to w typowym 4-4-2 pokaże na co go stać.
20-08-2007 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Thevil napisał(a):Ja bym zaczekał z jego oceną, wczoraj widać, że się starał i myślę, że jak już się zaaklimatyzuje w klubie to w typowym 4-4-2 pokaże na co go stać.

Wlasnie to dopiero jego poczatki w United. W West Ham tez od razu nie blyszczal. Carlos jest bardzo dobrym technikiem, co pokazal np. zagrywajac w 5 minucie ta pilke do Naniego. Mysle, ze jak wroci Rooney stworza zabojczy atak :twisted:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-08-2007 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
zaga92 napisał(a):Wlasnie to dopiero jego poczatki w United

Ci z najwyższej półki błyszczą odrazu!

zaga92 napisał(a):W West Ham tez od razu nie blyszczal

i dlatego uważam że musi sobie zasłuzyc by byc partnerem Roo w ataku,bo jak dla mnie Saha bardziej na to zasłużył.

Jeszcze raz przypomniam że uważam Teveza za wielkiego zawodnika i ciesze sie z jego transferu,ale są napastnicy ktorych bardziej cenie (Roo i Saha) i jesli Carlos chce gra w podstawie gdy ww zawodnicy wroca do zdrowia to lepiej niech sie wezmie do roboty,bo jak narazie to widze go na ławie.
20-08-2007 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ja nie widzę innej opcji dla Rooneya póki 20 Legend nie wyzdrowieje. Uważam, że Ole spokojnie może wygryźć ze składu Teveza o ile będzie strzelał z lepszą częstotliwością niż 2 bramki na 10 okazji. Tevez napewno się jeszcze rozkręci i pokaze na co go stać no ale niestety musimy poczekać.

Troszeczkę nie podobało mi się, jak słabo radził sobie z urywaniem spod opieki obrońców. Od takiego zawodnika przedewszystkim oczekujemy szybkości i zdecydowania.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-08-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Wczoraj brakowało Tevezowi uzupełnienia w postaci Roo. Zagrał bardzo przyzwoite spotkanie. Typowy Diabeł i walczak. Nie było dla niego piłek straconych... IMO należała mu się bramka.
20-08-2007 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Skull napisał(a):Może Carlos tak samo jak Diego nie ma wystarczającej pewnosci siebie by byc gwiazdą na boiskach w Anglii?

Nie masz prawa tak twierdzic po rozegranych 2 meczach w UNITED, i 15-20 w WHU...

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości