Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #661
RE: Wayne Rooney
A MY SOBIE KUPIMY NEYMARA I BĘDZIEMY FAJNI!!11oneoneone
08-03-2013 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #662
RE: Wayne Rooney
Przeciesh on jush umówiony z Barcom Sad(((((((((((((((

Gdzie jest Groszek?
08-03-2013 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #663
RE: Wayne Rooney
Dla mnie dyskusja nie wymaga większych wylewów słów. Roo to piłkarz bardzo, ale to bardzo dobry, ale nigdy ścisłą światową czołówką nie był i już raczej nie będzie. Niemniej grajek BARDZO ważny, lecz nie kluczowy. Lepiej jednak pod żadnym pozorem po raz kolejny nie zachwiać równowagi zespołu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-03-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #664
RE: Wayne Rooney
Jeśli już Rooney miałby od nas odchodzić, w co osobiście nie wierzę tym razem i uważam, że te newsy ostatnie traktujące o jego odejściu za jedyne 20 mln funtów od nas, to plotki, to na pewno nie byłoby to spowodowane tym, że nie wyszedł w pierwszym składzie na mecz z Realem. Także kwota transferowa jest śmieszna. Owszem, często sprzedajemy piłkarzy za niskie kwoty w porównaniu z innymi wielkimi klubami, ale proszę Was, te 20 baniek, to jakaś aberracja. Mamy czasy, gdy za byle jakiego nastolatka z Brazylii płaci się więcej, a tutaj Roo miałby odejść za takie marne pieniądze?!

Jeśli już nawet doszłoby do jego sprzedaży, to uważam, że nie musielibyśmy już teraz kupować w jego miejsce nowego napastnika, tylko zainwestować w pomoc i kupić Bale'a na lewe skrzydło. Wtedy nasza ofensywa mogłaby prezentować się tak:

Nani- Kagawa- Bale
van Persie


Na ławce mielibyśmy jeszcze Chicharito oraz Welbecka. Patrząc na rozwój Bale'a, Walijczyk mógłby gwarantować nam podobną liczbę goli, co Wayne.

Ale to taka fikcja, pisanie dla samego pisania, pod wpływem ostatnich niezbyt wiarygodnym plotek.

P.S. Co nie oznacza, że nie moglibyśmy zakręcić się koło Bale'a, bo koleś rozwija się w zastraszającym tempie i coraz bardziej przypomina mi Ronaldo, kiedy ten był w wieku Walijczyka i śmigał po murawie OT.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-03-2013 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #665
RE: Wayne Rooney
(08-03-2013 21:45)RedLucas napisał(a):  Roo to piłkarz bardzo, ale to bardzo dobry, ale nigdy ścisłą światową czołówką nie był i już raczej nie będzie.

No nie mogę się zgodzić. Rooney w formie jest w ścisłej światowej czołówce. Inna sprawa, że stałą cechą jego formy jest to, że nie jest stała. W formie nie do zatrzymania, gra gdzie chce i robi to genialnie. Bez formy jest brzydki, gruby i przyjmuje piłkę tak, że nie chcieliby go w Stoke City.

A teraz, przede wszystkim, nie jest niezbędny. Odejście Rooney`a nie byłoby tak wielkim ciosem dla drużyny jak byłoby podczas tej dziwacznej minisagi transferowej.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-03-2013 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #666
RE: Wayne Rooney
Scott napisał mądre zdania:
Cytat:One long-term injury to Van Persie, who spent all his seasons before us with the exception of one with lengthy spells out, and we’d be desperate for him to be playing for us, wondering how we could have ever been open to him leaving.
Link do artykułu

A to Fergie zabronił wpuszczania na konferencję dwóch gazet dopóki nie przeproszą za mielenie tegoż tematu Smile

Gdzie jest Groszek?
09-03-2013 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #667
RE: Wayne Rooney
(09-03-2013 14:21)panopticum napisał(a):  
(08-03-2013 21:45)RedLucas napisał(a):  Roo to piłkarz bardzo, ale to bardzo dobry, ale nigdy ścisłą światową czołówką nie był i już raczej nie będzie.

No nie mogę się zgodzić. Rooney w formie jest w ścisłej światowej czołówce. Inna sprawa, że stałą cechą jego formy jest to, że nie jest stała. W formie nie do zatrzymania, gra gdzie chce i robi to genialnie. Bez formy jest brzydki, gruby i przyjmuje piłkę tak, że nie chcieliby go w Stoke City.

A teraz, przede wszystkim, nie jest niezbędny. Odejście Rooney`a nie byłoby tak wielkim ciosem dla drużyny jak byłoby podczas tej dziwacznej minisagi transferowej.

Jeśli mówimy o takiej naprawdę, naprawdę najwyższej formie, w której jest przez jakieś 5 meczów w sezonie, to fakt, wtedy czołówka. Ale że robi to tak rzadko, to w moim mniemaniu czołówką nie jest.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-03-2013 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #668
RE: Wayne Rooney
Krix napisał(a):A to Fergie zabronił wpuszczania na konferencję dwóch gazet dopóki nie przeproszą za mielenie tegoż tematu

Robią z igły widły. To, że menedżer posadził zawodnika na ławce to już zapewne odejdzie. Dodgy

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-03-2013 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #669
RE: Wayne Rooney
I teraz pytanie. Ostatnio pisaliśmy tutaj zgodnie raczej, że Roo nigdy nie był wybitny i przestał być niezastąpiony w naszej ekipie. Osobiście nie jestem przekonany czy gdyby grał lub gdyby był na ławce i wszedł to zrobiłby coś o wiele więcej, ale jednak brak Rooneya i znowu nie mamy zwycięstwa. No i jak to teraz jest z tą obecnością Rooneya? Nie wiem czy to jest kluczowe ale na pewno nie jest bez znaczenia... Jest to trochę zastanawiające i smutne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2013 15:25 przez Hubson.)
01-04-2013 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #670
RE: Wayne Rooney
W sobotę graliśmy bez niego i sobie poradziliśmy. Z Realem sobie dawaliśmy świetnie radę bez niego. Nie uważam, by Rooney zmienił cokolwiek dzisiaj. Cała drużyna zagrała fatalnie i jeden zawodnik nic by nie zmienił.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-04-2013 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #671
RE: Wayne Rooney
W sobote to graliśmy z Sunderlandem, więc gdzie Rzym, gdzie Krym. Z Realem to były piłkarskie szachy, tu dobrą robotę odwalił Ferguson, element zaskoczenia + wystawienie walczaka, wybieganego Welbecka na pozycji "10", aby odcinał Xabiego Alonso od długich podań (brał się za to Khedira, słabo mu to wychodziło). Nie wiem, czy tutaj były szachy, ale wiem tyle - to było gówno.

A Rooney? Jak to Rooney, charakterny zawodnik, nawet jak gra totalną kupę to zawsze zrobi coś takiego, co zrobi wrażenie i przyniesie efekt.
01-04-2013 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #672
RE: Wayne Rooney
Rooney w tym meczu nei zmieniłby nic, nie mógł zrobić czegokolwiek by każdy prócz Welbza zaczął biegać

Walczak, wybiegane to nie tylko jedyne cechy dla których Welbeck wystąpił z Realem, prócz tego za nim przemawiały umiejętności indywidualne bardziej pasujące to taktyki jaką wtedy obraliśmy.
01-04-2013 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #673
RE: Wayne Rooney
Sorry ale na City, Reale itp nie.

Na zespoły które nie cechuje wysoka kultura gry Rooney na 10 jest fajny, na lepsze już siada, to widać nie od tego sezonu i to był powód jego ławki z Realem.
09-04-2013 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #674
RE: Wayne Rooney
Jakbyśmy wczoraj grali z Reading, czy innym gównem, to i tak Roo zagrałby tego samego chuja. A czemu? A no bo wczoraj problem nie był w rywalu, tylko w Angliku. Roo znów bez formy po kontuzji i nie wiem, jak tak łatwo można zapominać świetne mecze Roo na szczycie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2013 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #675
RE: Wayne Rooney
Mówię o meczach na szczycie na pozycji którą się oznacza "10"
09-04-2013 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości