Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Wayne Rooney
[Obrazek: 1ed0775c5d0a354226fc4d821cedf996.jpg]

10. WAYNE ROONEY

Data urodzenia: 24 października 1985
Miejsce urodzenia: Croxteth, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: napastnik
Wzrost: 178 cm

Poprzedni klub: Everton
Debiut w MU: 28 września 2004 v Fenerbahce (H)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 19:14 przez Intel.)
26-01-2008 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Wayne Rooney
Po VIdicu, drugi mój ulubieniec. Równie waleczny co serb, a moze i bardziej. Jak dla mnie przypomina mieszankę Keano z Cantoną. Najbardziej cenię sobie jego lojalność i oddanie klubowi, to kibice widzą i tez to doceniają.
26-01-2008 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Wayne Rooney
Skuteczny, waleczny, charyzmatyczny. Lew pod bramką, genialny napastnik. Bez Roo nasz klub były o wiele słabszy.
26-01-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Wayne Rooney
Ja też Wayne'a bardzo lubię,właśnie za to że jest tak bardzo zaangażowany w każdy mecz,biega od bramy do bramy i nawet nie w głowie mu zmiana klubu za rok czy za 10 lat.
26-01-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Wayne Rooney
Nie dość, że świetny technicznie, niesamowity strzał to jeszcze waleczny i umie dobrze podać ;] bez niego sporo tracimy, z nim w składzie jeszcze nie przegraliśmy w tym sezonie!
Daje sobie rękę uciąć, że będzie grał do końca kariery w United i będzie o nim sie mówiło 'człowiek legenda'. Big Grin
26-01-2008 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Wayne Rooney
Mimo tego,że ma 22 lata,jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Bardzo silny,waleczny,świetne strzały i niesamowity instynkt strzelecki. Poświęca się dla klubu w każdym meczu,jeśli będzie grał tak dalej zostanie jednym z najlepszych zawodników MU w historii.
26-01-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuchar15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Wayne Rooney
Drugi mój ulubiony zawodnik po Kuszczaku. Rooney jest dobrym piłkarzem wie gdzie piłka powinna się znaleźć madobre oko i instynkt bez niego nie było by United. Pozdrawiam Wayn'a i was Big Grin
26-01-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #8
Re: Wayne Rooney
Kuchar15 napisał(a):bez niego nie było by United
:roll: Byłoby było.
Co do Wayna, dla mnie to jest taki naturalny następca Cantony. Wiele podobieństw w sposobie gry, jak i charakterze można dostrzec między nim i francuzem. Nie wątpliwie kiedyś na Old Trafford Wayne będzie cieszył się równie wielka estymą co King Eric. Taki prawdziwy czerwony diabeł i przede wszystkim swój chłop Wink


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Wayne Rooney
Roo jest świetny, dużo biega, angażuje się w gre i ma bardzo dobrą technika, przede wszystkim celne oko. Odnosze wrażenie, że dzię,i jego charyzmie, cały zespoł odrazu lepiej gra, bo gdy oglądam mecze, gdy Roo jest kontuzjowany, to jakoś już nei to samo. Nie wyobrażam sobie w tej chwili Manchester United bez Roo
27-01-2008 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TRSWS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Wayne Rooney
Mój ulubiony napastnik z Premiership. Tyle powiem Smile
PS Gdyby tylko nie te kartki... Ale ostatnio chyba dorósł, na szczęście.

//tego posta ci jeszcze daruję, ale na przyszłość rozwijaj zdanie, bo nabijanie jest karane
\\muszeq
27-01-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Wayne Rooney
Rooney i kartki? 8-)

A prawdę mówiąc, w Premiership zarobił w tym sezonie 4, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na napastnika. Ja tam w nim to kocham. Mam po prostu wspaniały charakter, ze świecą szukać drugiego takiego zawodnika. Jest to mój ulubiony piłkarz obok Rio i nie chciałbym, aby się zmienił, choć brak kartek byłby z korzyścią dla zespołu. Przede wszystkim, na pewno już dojrzał i potrafi skupić się na futbolu, a nie na... nałogach? (o ile domy publiczne można nazwać nałogiem 8-) ). Wazza jest wielki i jest bezcennym piłkarzem dla United. Mam nadzieję, że spędzi tutaj swoją całą karierę. Nie ma innej opcji. Będzie legendą.
27-01-2008 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cris111 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Wayne Rooney
Po Cristianie Ronaldzie mój drugi ulubiony piłkarz. Jest świetny technicznie i potrafi mocno uderzyc. Smile Smile
05-02-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Wayne Rooney
Roo jest świetnym napastnikiem, walecznym i ze wspaniałym charakterem. Naprawdę ciężko pracuje w każdym meczu i jego wkład w grę drużyny jest widoczny. Mam nadzieję, że zacznie jednak więcej strzelać i poprawiać się pod tym względem, choć tak naprawdę lisem pola karnego nigdy nie zostanie.
06-02-2008 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: Wayne Rooney
Dzisiaj ze Szwajcarią najczęściej widywany na lewej obronie Smile Nie wykorzystał paru szans, ale naprawdę dobry mecz Roo. Miał udział przy jednej z bramek, najaktywniejszy angielski piłkarz.


Fan United od 1992 roku
06-02-2008 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #15
Re: Wayne Rooney
sebos_krk napisał(a):Dzisiaj ze Szwajcarią najczęściej widywany na lewej obronie Smile Nie wykorzystał paru szans, ale naprawdę dobry mecz Roo. Miał udział przy jednej z bramek, najaktywniejszy angielski piłkarz.
Nie przesadzajmy. Do wejścia Croucha grał cały czas jako jedyny napastnik. Po tym jak na placu gry pojawił się napastnik Scousersów, Roo przeszedł na lewą pomoc, a w takim wypadku to niekiedy normalne, aby pomagać lewemu obrońcy. Wazza rozegrał dobry mecz, ale widać było, że w okolicach 80 min. był już wykończony. Mam nadzieję, że ta przerwa dobrze mu zrobi Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-02-2008 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości