Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #106
Re: Wayne Rooney
Rooney biega wolniej? Nie wpadł bym na to. Wayne jak mało kto potrafi odjebać taki sprint, że głowa boli. Jeden z najszybszych graczy w United. Masz racją natomiast, jeśli chodzi o strzały z dystansu. Szkoda, że uderza tak rzadko, bo ma i siłę, i celność, i doskonałą technikę, żeby do takiego uderzenia się złożyć. Niech bierze przykład z Naniego, ten tylko zobaczy w oddali bramkę, to już się szykuje do strzału... w 8 rząd.

Zbyszek1994 napisał(a):Fakt Branka pewnie pamiętasz co zrobił z romą [champions league] ten hmmmmmmmmmmmmm bieg w 90min po prostu lol sezon 2006/07

Ja nie pamiętam. O, którym meczu mówisz? Tym 7-1? A nie pomyliło Ci się czasem z Milanem?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-04-2009 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Wayne Rooney
Podejrzewam że chodzi o tą sytuację:

http://www.youtube.com/watch?v=wx2E063QPGY

Dodałbym jeszcze-z tego samego sezonu:

http://www.youtube.com/watch?v=pfkRKmJn ... re=related
12-04-2009 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Wayne Rooney
To jest cały Rooney. Prawie 90 min a ten biegnie sprintem przez całe boisko i do tego przepycha sie z przeciwnikami. Za to go tak lubię, za jego waleczność i grę do końca Smile
12-04-2009 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Wayne Rooney
Warto wspomnieć że to w tym meczu na Stadio Olimpico strzelił bramkę-bodajże pierwszą w LM od pamiętnego hat-tricka z Fenerbache; potem pamiętny rewanż 7-1 i też dołożył jedno trafienie
12-04-2009 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Wayne Rooney
No tak,ale Rooney sporo się zmienił od czasu jego przyjścia z Evertonu. Stał się lisem pola karnego (bramki z Wigan,Blackburn,Chelsea,czy Newcastle), ale jednocześnie ma tę swoją starą iskrę i potrafi być wszędzie to świetnie dośrodkować(Inter,Sunderland), to celnie trafić zza pola karnego, czy też mocnym strzałem w górny róg ustalić wynik spotkania ( B'burn,czy Celtic). Jeśli Rooneya będą omijały kontuzje, to naprawdę w przyszłym sezonie moze stac sie jeszcze ważniejszym ogniwem w MUFC. Mam na mysli taki sezon, jaki miał Ronaldo.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-04-2009 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Wayne Rooney
Moim zdaniem Rooney właśnie kiedyś lepiej odnajdywał się w polu karnym. Ten jego "boom" w reprezentacji Anglii, przejście do Man Utd, debiut w LM ... coś pięknego. Później doszły kontuzje, trochę gorsza forma, ale nadal był to piłkarz, który w swojej słabej formie, był lepszy od wielu. Dzisiaj Rooney powraca do swojej optymalnej formy. Czyli w chwili obecnej jest po prostu niezastąpiony ...

---
29-04-2009 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #112
Re: Wayne Rooney
Jak dla mnie to Rooney mógłby popracować nad jedną bardzo istotną kwestią, a mianowicie nad strzałami lewą nogą. Często widziałem sytuacje, gdzie aż prosiło się by kropnąć piłkę od razu, ale zamiast tego widzieliśmy Wayne'a "szukającego" prawej nogi.
Może to taka moja fanaberia, ale denerwuje mnie to, że napastnik nawet nie próbuje strzelać z drugiej nogi Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-04-2009 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Wayne Rooney
Lukas napisał(a):denerwuje mnie to, że napastnik nawet nie próbuje strzelać z drugiej nogi

Po prostu boi sie, że kogoś zrani na trybunach Big Grin

Bardzo sie cieszę, że akurat teraz Roo jest w świetnej formie. Świetnie podaje, strzela(bramki również), walczy i w każdym meczu jest wyróżniającym sie zawodnikiem. A w tym czasie bardzo jest nam potrzebny taki Roo.
01-05-2009 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
czacha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Wayne Rooney
No trzeba przyznać, że Rooney jest teraz w formie. Szkoda tylko, że pod koniec sezonu. Na pewno będzie z niego jeden z najlepszych zawodników na świecie. Skoro teraz jest młody, bardzo dobry, to co będzie za kilka lat.
12-05-2009 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #115
Re: Wayne Rooney
On jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-05-2009 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Wayne Rooney
Co do formy Roo to jest ona wysoka, przez dłuższą część sezonu niż tylko teraz.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-05-2009 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #117
Re: Wayne Rooney
czacha napisał(a):Szkoda tylko, że pod koniec sezonu.

Lepiej późno niż wcale Wink Poza tym nie ma co narzekać, bo początek wszyscy mieli średni, co jeśli powtórzy się i w tym roku to powoli stanie się tradycją, że United zalicza falstart. Wink

Z resztą Rooney na lewej flance spisuje się równie dobrze, o ile nie lepiej niż w ataku. Tak więc zastanawiam się jak to będzie wyglądać za kilka lat, czy już w przyszłym sezonie Rooney będzie grał częściej jako skrzydłowy, czy wynika to jedynie z problemów kadrowych (brak formy lub zmęczenie graczy, którzy na skrzydle grać powinni) i był to jedynie eksperyment, który Fergusonowi się udał, ale za rok Rooney znów wraca na atak. Wink
13-05-2009 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Wayne Rooney
Jak to pod koniec sezonu, a jak miał passę, że w kilku kolejnych spotkaniach zdobywał bramkę. ( mecze z WBA, Celticiem itd.), bez przesady Roo nawet braki w formie nadrabia walecznością, dlatego tak rzadko go krytykujemy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-05-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Wayne Rooney
truered napisał(a):Jak to pod koniec sezonu, a jak miał passę, że w kilku kolejnych spotkaniach zdobywał bramkę. ( mecze z WBA, Celticiem itd.), bez przesady Roo nawet braki w formie nadrabia walecznością, dlatego tak rzadko go krytykujemy.

Tu się zgodzę. Rooney prezentuje imponującą formę przez praktycznie cały sezon. Końcówka września i październik to czas, w którym Rooneya zdobył 5 bramek (w pięciu spotkaniach). Następnie nie potrafił trafić do bramki rywala przez 11 spotkań, gdzie się przełamał i zdobył decydującego gola w derbach Manchesteru, wygranych przez United 1:0. Kolejne tygodnie to czas Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Zdobył gola w zremisowanym 2:2 mecz z Aalborgiem i trzy bramki podczas Klubowych MŚ w Japonii. Chyba każdy pamięta jak w półfinale wszedł na boisko i w ciągu kilku minut zdobył dwie bramki, a w finale decydująca.

Styczeń, luty i marzec - te miesiące należały właśnie do Rooneya. W 12 spotkaniach zdobył 6 bramek. 25 kwietnia strzelił ostatnią bramkę z Tottenhamem. Od tamtego czasu nie może się przełamać i przez 6 kolejnych meczów nie zdobył bramki. Jednak z drugiej strony był najlepszym zawodnikiem w tych kilku spotkaniach, grał kapitalnie.
24-05-2009 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Wayne Rooney
To prawda Rooney nawet jak nie strzela bramek to w pełni nadrabia walecznością. Wszyscy pamiętamy jak zagrał w wygranym 5-2 meczu z Tottenhamem. Strzelił dwa gole, po jego kapitalnym zagraniu przewrócił sie w polu karnym Carrick a karnego wykorzystał Ronaldo. A także przy drugim golu Ronaldo i bramce Berbatova popisał sie świetną asystą, czyli przy wszystkich golach miał bardzo duży wkład.

Myślę, że jak w finale z Barceloną zagra tak jak nas do tego ostatnio przyzwyczaił to ich obrona i Valdes będą mieli z nim kłopoty.
24-05-2009 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości