Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #211
Re: Wayne Rooney
Fajnie, że z Rooneyem ale poza tym to reklama słaba - liczyłem, że czymś ciekawszym mnie zaskoczą niż oklepanym pomysłem Wayne1 pije wode i jest chujowy a Wayne2 pije Powerade i jest zajebisty

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-02-2010 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #212
Re: Wayne Rooney
Mam podobne odczucie jak fidain. Takie mało wyszukana reklama. Można było bardziej się postarać Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-02-2010 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #213
Re: Wayne Rooney
Rooney wciąż w wybornej formie, ma już 28 trafień, myślicie, że jest w stanie pobić wyczyn Ronaldo z sezonu 07/08 i zdobyć ponad 42 trafienia? Wink Spotkań jeszcze trochę zostało i jak ominą go kontuzję to wynik do tego zbliżony jest w jego zasięgu według mnie Wink
01-03-2010 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Wayne Rooney
Jak na moje, może nie ustrzeli aż 42 bramek, ale myślę, że może dojść do 27 bramek w Premier League. Cieszy mnie, że Roo tak poprawił grę głową, ale chciałbym zobaczyć Rooneya zdobywającego jeszcze gole zza 11 metra Big Grin Bo w tym sezonie takiej bramki jeszcze nie zdobył, wszystkie gole zdobył w przestrzeni pola karnego. Absolutnie nie mam żadnych pretensji, ale jeśli ktoś myśli o koronie króla strzelców i nagrodzie dla piłkarza roku, musi popracować nad uderzeniem z dystansu. Niemniej modlę się, a wespół ze mną cała Anglia z nadziejami na MŚ, że Roo nie złapie żadnej kontuzji. A już raz przed MŚ 2006 się tak zdarzyło...

Offtop:Moja ulubiona reklama z Roo: http://www.youtube.com/watch?v=fTtAERlf ... re=related

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
03-03-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #215
Re: Wayne Rooney
Moim zdaniem Wayne ma dobre uderzenie z dystansu. Przypadkiem jest, że mniej ostatnio takich bramek strzela, ale związane to jest z tym, że więcej grasuje w polu karnym. Bramki głową właśnie z tego się biorą. Nie można strzelać bramek głową, jak cię nie ma w czasie akcji w polu karnym.
Jeszcze w poprzednim sezonie gra Roo wyglądała inaczej, nie było tylu wrzutek, więc i rozkład bramek był inny.


Fan United od 1992 roku
03-03-2010 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Wayne Rooney
Mysle ze Rooney doprowadzi nas w tym roku do zwyciestwa w CL ! Po zmiazdzeniu Milanu nie moze byc inaczej Big Grin
15-03-2010 07:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #217
Re: Wayne Rooney
Cytat:WP napisało:

Anglicy mają sporo obaw 80 dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Tym razem nie chodzi o seks-aferę z udziałem Johna Terry'ego. Najprawdopodobniej odnowiła się kontuzja temu, na którego Anglicy liczą najmocniej - Wayne'owi Rooney'owi.

Gwiazdor Manchesteru United ma problemy z kolanem. Najlepszy strzelec Premier League najprawdopodobniej nie zagra w najbliższej kolejce przeciwko drużynie Boltonu. Pod znakiem zapytania stoi również jego występ w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Nie wiadomo, czy 24-letni piłkarz wyleczy uraz przed zakończeniem sezonu.

Brytyjska prasa idzie dalej - pyta, czy bramkostrzelny napastnik wyleczy się do mistrzostw świata. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana, ale sztaby Manchesteru i reprezentacji są pełne obaw.

:shock: Czy ja o czymś nie wiem?
E: Fakt jednak, że źródłem jest The Sun...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
23-03-2010 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #218
Re: Wayne Rooney
Też się zdziwiłem czytając o tym, ale wszelkie źródła o piłce milczą, oficjalna strona United, polskie serwisy, skysports.com. Jakiś wymysł chyba.
23-03-2010 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #219
Re: Wayne Rooney
JA już nie wiem czy media ostatnio sobie żartów nie robią. Tak celowo. Chociaż jak to The Sun to pewnie po prostu nie mają o czym pisać to wymyslają różne sensacje. Roo rzeczywiście może nei zagrac z Boltonem, ale nie ma kontuzji która mogłaby go wykluczyć na resztę sezonu, to już jest bzdura.
Na stronie oficjalnej MU napisali o tych doniesieniach prasy. Swoją droga fajnie nazwali artykuł 'pain Roo knee' 8-)

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-03-2010 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #220
Re: Wayne Rooney
To, że nie wyleczy urazu do końca sezonu nie oznacza, że nie zagra. Przecież z niezaleczonym urazem zmaga się Berbatov, zmagał się rok temu Ronaldo i teraz padło na Roo. Z pewnością przydałaby mu się przerwa, ale ani klub, ani reprezentacja nie może sobie na to pozwolić. Oby tylko nie skończyło się to tragicznie (czyt. groźniejszym urazem) i Roo był gotowy na poczatek przyszłego sezonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-03-2010 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
piasek28 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Wayne Rooney
Najbliższe mecze są najważniejsze i decydujące czy utrzymamy fotel lidera. Mam nadzieje, że Wazza będzie w pełnie sił na te mecze.
24-03-2010 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
piasek28 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Wayne Rooney
Gdzieś czytałem, że Roo może wystąpi w meczu z Bayernem...
Podobno jest bojowo nastawiony i bardzo chce zagrać w tym meczu. No ale zobaczymy jak to będzie. Jeśli zagra to znaczy, że to będzie magiczne uzdrowienie bo przecież miał nie grać przez 2-3 tygodnie Tongue
04-04-2010 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Wayne Rooney
Ja słyszałem, że w ostateczności zagra na ostatnie 20-15 min z Bm jeśli będzie taka potrzeba, ale nie wiem czy to nie był jakiś żart na 1 kwietnia. Rozsądek podpowiada mi, że jednak będzie,my musieli sobie poradzić bez niego... :cry:

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
04-04-2010 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Wayne Rooney
Szczerze w to wątpię. Pokazywali go na meczu z Chelsea jak siedział na łoży wipów. Jak wstawał to utykał ... Nie było widać na jego twarzy w ogóle uśmiechu, czy czegoś co by mogło wskazywać, że zaraz go zobaczymy w akcji (mecz z Bayernem). Tak sobie myślę ... jeżeli Manchester United nie wygra LM oraz PL to ciężko będzie mu zostać najlepszym piłkarzem globu. Z drugiej strony są jeszcze mistrzostwa świata. Niech wraca do nas szybko.

---
04-04-2010 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Wayne Rooney
ryba napisał(a):Szczerze w to wątpię. Pokazywali go na meczu z Chelsea jak siedział na łoży wipów. Jak wstawał to utykał ... Nie było widać na jego twarzy w ogóle uśmiechu, czy czegoś co by mogło wskazywać, że zaraz go zobaczymy w akcji (mecz z Bayernem). .

Nie uśmiechał się, bo pierwsze primo przegrywaliśmy z Chelsea, a po drugie primo złapała go kontuzja w okresie najlepszej formy. Myślisz, że jak byśmy wygrywali z Chelsea to by się nie uśmiechnął??

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
04-04-2010 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości