Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #346
Re: Wayne Rooney
Jaroldz napisał(a):W sumie jest to jakieś wytłumaczenie.

Przecież nie powie, że dla forsy. A tylko taki motyw wchodzi w grę jeśli przejdzie do Shitty.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-10-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #347
Re: Wayne Rooney
Jaroldz napisał(a):W sumie jest to jakieś wytłumaczenie. Każdy widzi, że Glazerowie nie mają zamiaru wzmacniać składu, a Rooney to ambitny zawodnik i widocznie wie, że w kolejnych latach nasza polityka transferowa się nie zmieni, a co za tym idzie będziemy oglądać plecy rywali zarówno w Premiership, jak i Lidze Mistrzów.

Wiesz, że piszesz bzdury? Ciekawe zatem po co np. taki Vida podpisywał z nami nowy kontrakt? i do tego ta pogoda. Poza tym powiedz to Giggsowi, który przeżył już niejednego ambitnego i wciaż tu tkwi, po co.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-10-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #348
Re: Wayne Rooney
Jaroldz napisał(a):
Cytat:Chicharito Chant In Light Of Rooney News

Viva Hernandez, viva Hernandez
Call him Little Pea,
Shits on Wayne Rooney,
Viva Hernandez!
To jedyne mądre z tego posta. Piosenka może być mocna jeśli Roo rzeczywiście siknie prostym sikiem na Manchester.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
19-10-2010 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #349
Re: Wayne Rooney
:plask: Nie wierzę w to co widzę, a zarazem ogarnia mnie wielkie wkurwienie. Również nie mam zamiaru stękać, aby został, niech idzie w pizdu! Nie potrzebujemy takich zasranych gwiazdorów. Nie ukrywam, że był jednym z moich ulubionych grajków, miałem nadzieję, że może jednak właśnie on pokaże, że dziś też są gracze przywiązani do barw klubowych, nic z tego :/ Cóż, stajemy w obliczu wielkiej próby, jestem strasznie ciekawy, jak z tego wybrniemy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-10-2010 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #350
Re: Wayne Rooney
Liczę na to, że ten baran jak nie jutro to w najbliższym czasie zabierze głos w całej sprawie. Też go uwielbiałem, ale skoro on tak traktuje United to jak ja niby mam jego potraktować? Wcześniej pisałem, że z bluzganiem wstrzymam się do oświadczenia samego gracza jednak jak większość tak i ja już teraz nie rozumiem ocb w tym wszystkim i czemu Roo postępuje tak a nie inaczej. Jeżeli nagle się ocknie i uświadomi sobie, że popełnia błąd a jego krok był wybitnie nieprzemyślany zapewne winę będzie chciał zrzucić na agenta.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-10-2010 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #351
Re: Wayne Rooney
Na jednej stronce gość napisał ciekawy artykuł, nie wiem czy czytaliście:
http://blog.mufc.pl/artykuly/238/proble ... tia-czasu/
Zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Roo rzeczywiście często najpierw robił, a potem myślał. Dał ciała, a teraz go żona namówiła żeby wyprowadzić się do słonecznej hiszpanii, bo nie chce już mieszkać pośród angielskich dziennikarzy, a Roo mądrością nie grzeszy niestety a może po prostu nie chce jej stracić i nie chce przedłużyć kontraktu. Ale z drugiej strony sam Roo powiedział do żony że gdyby nie on to dalej byłaby gruba,brzydka i biedna...
sic! chora sytuacja

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
19-10-2010 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #352
Re: Wayne Rooney
Ludzie, przeca on już w sierpniu zdecydował, że nie przedłuży kontraktu. Aż tak wolno myśli, że mijają dwa miesiące, a on dalej nie wie co zrobił? Próbowali to pewnie utrzymać w tajemnicy, myśląc, że może zmieni zdanie i nikt się o tym nie dowie, widocznie dłużej się nie dało z tym kryć.

Nie ma najmniejszych szans żeby został.

E: Co mnie jeszcze ciekawi, to czemu SAF go nie sprzedał latem. Myślał, że go przekona do pozostania czy po prostu nie pozwolił mu odejść.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-10-2010 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #353
Re: Wayne Rooney
matys napisał(a):E: Co mnie jeszcze ciekawi, to czemu SAF go nie sprzedał latem. Myślał, że go przekona do pozostania czy po prostu nie pozwolił mu odejść.
Może chciał poczekać na początek sezonu, kilka bramek Rooneya w lidze i w reprezentacji, może myślał że trochę się odbuduje po kontuzji i się sprzeda go za większą kasę. A może myślał, że jednak go przekona. Tego się raczej nie dowiemy już...

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
19-10-2010 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #354
Re: Wayne Rooney
A ja wciąż mam irracjonalną nadzieję, że to wszystko szwindel Fergiego, który w celu wydymania mediów wymyślił historię z Waynem, by jutro bądź pojutrze podpisać kontrakt z Waynem. <ściana>

Gdzie jest Groszek?
19-10-2010 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #355
Re: Wayne Rooney
Kris1908 napisał(a):A ja wciąż mam irracjonalną nadzieję, że to wszystko szwindel Fergiego, który w celu wydymania mediów wymyślił historię z Waynem, by jutro bądź pojutrze podpisać kontrakt z Waynem. <ściana>
Chciałbym żeby to była prawda, ale Ferguson aż tak ładnie to chyba nie potrafi ściemniać, zresztą w jakim celu?

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
19-10-2010 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #356
Re: Wayne Rooney
Kris1908 napisał(a):A ja wciąż mam irracjonalną nadzieję, że to wszystko szwindel Fergiego, który w celu wydymania mediów wymyślił historię z Waynem, by jutro bądź pojutrze podpisać kontrakt z Waynem.
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/p7w64fbqYQY[/flash]

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-10-2010 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #357
Re: Wayne Rooney
Śliwa napisał(a):J Traktuje United jak przeszłość, mówi o wszystkim z pogardą i nic mu się nie należy.

Też mi się trochę ciśnienie podniosło po tej informacji ale to jeszcze nie powód żeby wymyślać bajki. Rooney póki co w żaden sposób nie skomentował tej sytuacji wiec gdzie to "mówienie z pogardą"?

United > Rooney... i tyle na ten temat.

Who the fuck is Wayne Rooney?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-10-2010 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #358
Re: Wayne Rooney
Jeżeli to prawda, co mówią o Fergusonie (że na starość znacząco złagodniał), to nie podniecajmy się aż tak, że Rooney odejdzie. Dlaczego nie sprzedał go w sierpniu (ponoć to 14. sierpnia jego agent powiedział, że Wayne chce odejść)?
I teraz dalsza część mojego wywodu. Bardzo boli mnie to, że przez ostatni rok straciliśmy bardzo wiele jako firma. Odejście Krystyny, Teveza, makabryczne długi. Efekt tego jest taki, że rzadko który "topowy" piłkarz daje wywiad, w którym zaznacza, że chciałby dołączyć do nas. Zawsze tylko Barcelona, Real,Chelsea, Inter, nawet czasem Milan się zdarzy. Odejście Rooneya tylko potęguję tą sytuację. Za rok odejdą pewnie (albo i nie) Scholes, Giggs i Edwin. I co wtedy? Znowu będzie nam wmawiane, że zastąpimy ich 20latnimi zawodnikami, którzy nigdy nie wystąpili w poważnym meczu? Czy ktoś ze światowego topu będzie chciał nas jeszcze zasilić?
I trzecia kwestia: kto zastąpi Rooneya. Z dostępnych piłkarzy widzę tylko (w kolejności przydatności) Benzemę, Torresa, Forlana, Luisa Fabiano. Reszta jest raczej nie do ruszenia. No chyba, że SAF nagle wyjebie, ze nie trzeba wtedy kupować nikogo, bo mamy Owena i Machedę. Co nie jest tak znów nieprawdopodobne.

A teraz Offtop: widzicie, jak świetnie gra Ozil w Realu? I w dalszym ciągu ma 20 parę lat i na pewno się jeszcze rozwinie. No value for money, eh?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-10-2010 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #359
Re: Wayne Rooney
Póki co to Rooney`a nie brakowało - nie mamy problemów ze strzelaniem bramek. Największym problemem jest to, że bramki tracimy. Trzeba wzmocnić środek pola i ja bym z chęcią zobaczył Schweinsteigera na przykład. No, ale to takie tam moje mokre marzenie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-10-2010 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #360
Re: Wayne Rooney
panopticum napisał(a):Póki co to Rooney`a nie brakowało

Póki co - w tym sezonie, co warto zaznaczyć. Jeżeli Roo rzeczywiście odejdzie (bo to, że my go chcemy wyjebać to jedno a to, że SAF mimo wszystko jeszcze liczy na to, że Wayne zostanie to drugie) trzeba będzie przetransferować kogoś z duzym nazwiskiem i jeszcze większymi umiejętnościami. Forlan, czemu nie, ciekawe tylko za jaki hajs i z jakim skutkiem bo już raz próbował a skutki zna każdy. Może kolega z repry Suarez? a może Fiński talent z drugiej ligi, kto wie.

E: Przy okazji luknąłem na Twojego bloga i wpis o WR ;]

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości