Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #466
Re: Wayne Rooney
Ja pierdzielę, sam nie wiem.

Albo to był jeden wielki szwindel od początku do końca, albo możemy się cieszyć tylko i wyłącznie z aspektu czysto sportowego.

Nie ogarniam. :shock:

E:
Kris1908 napisał(a):A ja wciąż mam irracjonalną nadzieję, że to wszystko szwindel Fergiego, który w celu wydymania mediów wymyślił historię z Waynem, by jutro bądź pojutrze podpisać kontrakt z Waynem. <ściana>

Gdzie jest Groszek?
22-10-2010 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #467
Re: Wayne Rooney
To jest coś niebywałego. Przez tak długi czas nie można było tego normalnie załatwić? Potrzebna była ta konferencja Fergusona, oświadczenie Rooneya? A tak Wayne stracił bardzo wiele w oczach wszystkich kibiców United i nikt już do końca nie będzie wierzył w jego oddanie dla klubu. Nagrabił sobie strasznie zarówno u kibiców jak u kolegów z drużyny. Już nic będzie takie samo.
Mam nadzieję, że to Rooney zrozumiał swój błąd i po tej reakcji wszystkich osób, piłkarzy, menedżerów doszedł do wniosku jaki błąd mógł popełnić, niemniej bardziej pasuje opcja, że mimo wszystko dostał znaczącą podwyżkę.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-10-2010 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #468
Re: Wayne Rooney
Mnie jedno zastanawia - czy tak jest z każdym piłkarzem? Tylko z Rooneyem wyszło na jaw jak oni są 'przywiązani' do klubu? Każdy jest takim palantem, że chodzi mu tylko o kasę? Albo uważa, że MU to klub bez ambicji?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
22-10-2010 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #469
Re: Wayne Rooney
WTF? nie kumam tej zagrywki...teraz pół roku odzysku zaufania conajmniej.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-10-2010 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #470
Re: Wayne Rooney
Najważniejsze, że to już prawdopodobnie koniec tej opery mydlanej.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-10-2010 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #471
Re: Wayne Rooney
Szreku swoją drogą, ale po co Ferg robił tą konferencję prasową raz, że przed meczem LM, dwa że w środku rundy gdzie było wiadomo, że i okienko transferowe daleko i pismaki podchwycą temat z miejsca i zacznie się medialny sajgon. Jestem tylko skromnym absolwentem AWFu i nie ogarniam współczesnych praw panujacych na rynku, zwłaszcza tym piłkarskim ale ni chuja nie rozumiem i nie zrozumiem tej całej szopki, która miała miejsce przez te 4 dni.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-10-2010 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #472
Re: Wayne Rooney
Ja już tego zupełnie nie rozumiem...Po co cała ta afera? Konferencje, psucie atmosfery w drużynie, niepotrzebne konflikty...Widzę 3 powody:
a) Rooney został poważnie przestraszony przez fanów MU: bannery, fora internetowe, 30 zamaskowanych ludzi pod jego domem + takie obrazki na ulicach Manchesteru:
[Obrazek: 2572bfm.jpg]
Coleen z małym dzieckiem szepnęła mu co nieco do ucha i został.
b) Kasa, misiu, kasa! Podpisał kontrakt, lecz tajemnicą Poliszynela jest to, że odejdzie w zimie za grubą kasę. Tym samym da Fergiemu trochę kasy na transfery, a te powystawia go od czasu do składu w podstawowym składzie ( Rooney podobno wypadł na 3 tygodnie teraz...)
c) Naprawdę SAF przemówił mu do rozsądku, Roo zrozumiał całe to zamieszanie, jakie wywołał i to jak bardzo na niego liczą w tym klubie.

Mimo wszystko czuję się trochę zniesmaczony tą sprawą - myślałem, że SAF będzie bardziej konsekwentny ( możliwe, że Rooney sam przyszedł i usprawiedliwił swoje zachowanie, co zmiękczyło Szkota), a jednak po swoim stanowisku i słowach, że Rooney jest uparty i raczej odejdzie, nagle takie zawirowanie, zupełnie niepotrzebne dla fanów i całej drużyny. Ja jednak nie będę wśród tych, którzy będą wyzywali Rooneya. Jeżeli by odszedł - jak najbardziej. Jeżeli zostaje - obrażając jednego z naszych, obecnych zawodników obrażamy całą drużynę i trenera. Musimy to uszanować.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
22-10-2010 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #473
Re: Wayne Rooney
Tylko po co była ta cała szopka. Pytam po co! Tak czy inaczej nadszarpnięte zaufanie i mniejszy szacunek do Rooneya zostanie. Musi teraz na treningach zapierdzielać trzy razy tyle, a jak już wyjdzie na boisku to niech gryzie trawę, upuści trochę krwi, strzeli kilka bramek, to może wtedy odzyska kawałek tego co stracił tym bezsensownym zagraniem.
I co teraz? Nowy baner na OT? Nowa kampania marketingowa jaki to Roo wspaniały i że łaskawie został w klubie?
Wybaczyć? - Wybaczę jeśli potwierdzi oddanie dla klubu.
Zapomnieć? - O takich sprawach się nie zapomina, skaza zostanie...

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-10-2010 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #474
Re: Wayne Rooney
I kolejny szok (nie mylić z radość)! Strasznie dziwna sytuacja. Jednak moim zdaniem Roo rzeczywiście chciał odejść, tylko pewnie działacze się ugięli i zapewnili, że będą transfery (dziwnym trafem w tym samym momencie SAF mówi, że wzmocnienia będą) i pewno dostał większą tygodniówkę. Niestety, ale jeśli tak się stało, to pokazaliśmy, że Roo>United :/

Druga opcja, to może podbicie ceny i Wazza w styczniu odejdzie. Choć pierwsza chyba jest bardziej prawdopodobna.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-10-2010 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #475
Re: Wayne Rooney
http://www.mysoccerplace.net/video/sir- ... w-1?ref=nf
SAF twierdzi że Roo przeprosił za swój błąd. Jest jakiś niby progres.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-10-2010 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #476
Re: Wayne Rooney
branka napisał(a):Mnie jedno zastanawia - czy tak jest z każdym piłkarzem? Tylko z Rooneyem wyszło na jaw jak oni są 'przywiązani' do klubu? Każdy jest takim palantem, że chodzi mu tylko o kasę
Niestety jest coraz mniej takich piłkarzy jak Giggs, Zanetti czy Etxeberria. W dzisiejszym świecie to już rzadkie wyjątki i pieniądze zepsuły wielu. Dlatego ceńmy ludzi, którzy miłość do klubu, lojalność stawiają wyżej niż sukcesy i mamonę. Ceńmy ich choćby grali u największego wroga.


Fan United od 1992 roku
22-10-2010 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #477
Re: Wayne Rooney
Cytat:Ja jednak nie będę wśród tych, którzy będą wyzywali Rooneya. Jeżeli by odszedł - jak najbardziej. Jeżeli zostaje - obrażając jednego z naszych, obecnych zawodników obrażamy całą drużynę i trenera. Musimy to uszanować.

Chyba najważniejsze zdanie napisane tutaj dziś.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-10-2010 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #478
Re: Wayne Rooney
Niesamowite zamieszanie, w życiu nie spodziewałbym się czegoś takiego. Swoje zdanie wyraziłem tutaj i jeśli kogoś one interesuje to sobie je przeczyta.

Jedno jest pewne. Wayne stracił mój szacunek i szybko go nie odzyska. Wątpię by go kiedykolwiek odzyskał...



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2010 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #479
Re: Wayne Rooney
No rzeczywiście. Zauważcie że Gerrard i Terry też nie chcieli podpisywać nowych kontraktów i ? Totti też miał zawirowania w Romie i? Rooney gra obecnie dla nas. Nie dla City. Nie przeszedł tam, choć na pewno dostałby większy hajs. Każdy może zbłądzić, ważne jest tylko, żeby w porę się opamiętać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-10-2010 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #480
Re: Wayne Rooney
Popełnił błąd, trudno się mówi, każdy może popełnić, szczególnie jak się ma taką gorącą głowę jak Roo. Dla mnie najważniejsze jest to co powiedział SAF, że Roo przyszedł i przeprosił trenera i co ważne, kolegów z drużyny. Jeśli oni przyjmą przeprosiny za głupie zachowanie to może nie być żadnego fermentu w zespole, czego najbardziej teraz się obawiam. U nich teraz też musi sobie zaufanie od nowa wyrabiać.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-10-2010 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości