Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moto GP/Superbike/Formuła 1
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Heikki Kovalainen wygrał kwalifikacje do dzisiejszego GP. Drugie miejsce zajął niespodziewanie Mark Webber.
Kubica miał problemy z tylnym zawieszeniem i nie wystartował w ostatniej serii kwalifikacyjnej. Przed jutrzejszym GP nie jestem wielkim optymistą. Jeśli zajmie 5 miejsce będzie dobrze. BMW ma sporo problemów, i zamiast gonić Ferrari i McLarena, muszą się bronić przed Renault oraz Red Bull Racing.

Wyniki kwalifikacji

Początek wyścigu - 14:00
05-07-2008 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Nic nie jest potwierdzone maju. Nie wcześniej niż w połowie sierpnia dowiemy się, czy Robert podpisał nową umowę z BMW, czy nie. Jak nie, to pewnie pójdzie do Ferrari, pojeździ 2-3 lata. Zdobędzie 2-3 tytuły Mistrza Świata i odejdzie z F1.
06-07-2008 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Lucas napisał(a):Jak nie, to pewnie pójdzie do Ferrari, pojeździ 2-3 lata. Zdobędzie 2-3 tytuły Mistrza Świata i odejdzie z F1.

A później będzie uczestniczył w rajdach samochodowych Smile
06-07-2008 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
No np. Sam ostatnio wypowiadał się, że nie zagości na długo w F1. Z jednej strony szkoda, ale niech robi to co chce. Wink

A na Silverstone deszczyk. Heidfeld szaleje. Manewry pierwsza klasa. Jak nie on. Kubica dobry start, nawet sobie radzi. Porażka Ferrari. Najpierw Massa, teraz źle dobrana strategia dla Raikkonena. No i przez to Hamilton ucieka wszystkim. Sad Niech się wyjebie. Życzę mu tego!
06-07-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Lucas napisał(a):Niech się wyjebie. Życzę mu tego!

To tak pozyczyłeś, że wypadł Robercik. Ale nie mam za złe bo tez nie trawię Hamiltona.

Wyścig fajny, szkoda, że xle sie skończył dla Kubicy.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
06-07-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #96
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Szkoda Kubicy- niemal przez cały wyścig radził sobie bardzo przyzwoicie, popełniał mało błędów, ale niestety w końcowej fazie wyścigu jeden błąd przesądził o braku zdobyczy punktowej w tym GP :/ Hamilton pokazał klasę- dawno nie widziałem wyścigu w którym zwycięzca miał aż tak wielką przewagę nad 2 kierowcą. Podobała mi się jazda Heidfelda- szczególnie jak 2 razy w tym samym miejscu jednocześnie wyprzedził 2 kierowców Smile Ogólnie teraz jest bardzo ciekawa sytuacja w klasyfikacji mistrzostw świata:
1. Lewis Hamilton 48 pkt
2. Felipe Massa 48 pkt
3. Kimi Raikkonen 48 pkt
4. Robert Kubica 46 pkt

Oj będzie się działo Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-07-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #97
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Dwa punkty różnicy po między czterema kierowcami , oj kiedy tak było . Od zawsze wręcz Shumi i przepaść , sezon wcześniej wielka trójka a w tym dołączył do nich nasz Robert . Jedno jest pewne że ma prze ogromne szanse na podium w tym sezonie czego bym bardzo chciał .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-07-2008 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Pierwszy wyścig w tym sezonie, który mnie zaciekawił. Szkoda Kubicy który popełnił chyba pierwszy tak poważny błąd w swojej karierze w F1. Zaimponował mi dzisiaj "kolega" z teamu Kubicy, Heidfeld, który udowodnił że nie jest w cale gorszy od naszego rodaka Wink

Pele good, Maradona better, George Best
06-07-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Co do wyścigu to jedynie zaskoczyła mnie piękna jazda Lewisa. Do przewidzenia było, że Massa na deszczu będzie się ślizgał i tak było. Wiadomo nie od dziś, że Kubica lubi jeździć w deszczu lecz dziś tego nie pokazał. Takie rzeczy się zdarzają, jadąc za Heikim nic nie widział więc po prostu jak to mówili experci Polsatu "wstrzelił w zakręt".

Co do podium Kubicy na koniec sezonu nie byłbym takim optymistą. BMW ma duże szanse na podium kiedy warunki są podobne do panujących dziś na torze. Pewnie teraz Ferrari będzie chciało odzyskać straty w następnym GP. Jakoś ostatnio widzę, że BMW straciło dystans do McLarena do Ferrari już nie mówiąc.

dende napisał(a):Szkoda Kubicy który popełnił chyba pierwszy tak poważny błąd w swojej karierze w F1.

Prędzej błąd, którego powodem była pogoda niż brak umiejętności kierowcy. Największy błąd Kubicy? Podczas zeszłorocznego GP Kanady gdzie roztrzaskał swój bolid. Kubica jechał zbyt agresywnie i chcąc wyprzedzić Truliego podbiło jego BMW a później co było dalej doskonale pamiętamy.
06-07-2008 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #100
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Noż kurcze szkoda Sad była dziś szansa chyba na 4 miejsce no i na odzyskanie pozycji lidera, no ale cóż... fatalna pogoda...

Początek wyścigu nie był udany dla Kubicy, no może poza pierwszym kółkiem gdzie z zyskał 2 pozycje. Później ugrzązł za Trullim... praktycznie na dwa okrążenia przed planowanym zjazdem dopiero wyprzedził Włocha.
Po pierwszym boksie Robert zaczął jechać jakby lepiej. Wypracował sobie w miarę dobrą pozycje no i zjechał po raz drugi do pit stopu, wyjechał zrobił dwa kółka... no i potem wszyscy wiemy co się stało.

Dziś Massa po raz kolejny pokazał ze nie radzi sobie w czasie deszczu, szczególnie teraz gdy nie ma tej całej elektroniki. Hamilton jechał świetnie i pewnie wygrał wyścig...

Teraz bardzo ciekawie się zrobił w tabeli, Hamillton, Raikonnen i Massa maja tyle samo pkt a Robert jest 2 za nimi.

MaTa napisał że Kubica ma "prze ogromne szanse na podium w tym sezonie" - on będzie na podium pod kilkoma warunkami:
1 Kierowcy Ferrari i Mercedesa muszą popełniać błędy
2 Kubica musi jechać bezbłędnie
3 BMW nie może zostać w tyle za w/w i musza spróbować ich troszkę dogonić

Robert jest bardzo dobrym kierowaną, popełnia najmniej błędów ze wszystkich (praktycznie w ogóle ich nie popełnia) ale niestety bolid ma jaki ma...
Nie w tym sezonie ale za 2 czy 3 lata Kubica będzie mistrzem świata



Mój Blog: Pod presją czasu
06-07-2008 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
A ja nad naszym Robercikiem rozczulał się nie będę. Fakt, szkoda, jak cholera albo i bardziej jego wysokiego miejsca (patrząc na pozycję startową), ale to on spieprzył sprawę. Nie w tym miejscu wyprzedzał! Zbytnio się podpalił na spory awans... Za bardzo wierzył w siebie i przedobrzył. A to nie była jego pierwsza przygoda na wczorajszym GP. Wcześniej 2 razy był już poza torem, ale bez większych dla niego konsekwencji.

2 punkty straty do liderów. Nie jest źle, ale powinno być lepiej. Powinny być, jeżeli nie 6 pkt za trzecie, to 5 pkt za czwarte miejsce.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-07-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Głupoty Maju piszesz Smile
onet.pl napisał(a):- Co się stało na 40. okrążeniu? 300 – 400 metrów przed zakrętem, jadąc na piątym biegu, nagle straciłem kontrolę nad samochodem, w środku prostej. Wcześniej wiele razy podłoga bolidu dobijała do asfaltu, no ale tym razem miałem większego pecha, bo nie udało mi się utrzymać na torze – powiedział po GP Wielkiej Brytanii Robert Kubica.
- Pech, czy błąd? Trudno to nazwać błędem. Gdybym wyleciał w zakręcie, można by spokojnie powiedzieć, że przeszarżowałem. Na prostej niewiele można poradzić na tak niespodziewane zachowanie samochodu, choć wcześniej parę razy udało mi się wyjść obronną ręką z takich sytuacji. Tym razem to był koniec.

Jakbyś zauważył to bardzo wielu kierowców wypadło z toru. Ale warunki były fatalne. I nadal się będę upierał to nie był błąd Kubicy.

maju1309 napisał(a):Nie w tym miejscu wyprzedzał!
Na pewno nie chciał wyprzedzać Wink
07-07-2008 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #103
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Jeśli ma się słabszy technologicznie sprzęt to jedyna szansa na równą walkę z czołówką to podejmowanie ryzyka. Wie o tym Robert, wiedzą wszyscy. Czy błąd, czy nie to już nie ma żadnego znaczenia. Wypadł i tyle.
W jego sytuacji czwarte miejsce w generalce to świetny rezultat. Może przy odrobinie pecha rywali da radę jednego przeskoczyć i to z tego co widzę będzie maksimum możliwości Roberta w tym aucie.
Szkoda wczorajszego wyścigu, bo polak cieszył się na deszcz. Zawsze wyścigi są mniej przewidywalne. Ale cóż. Cieszmy się z tego co jest.


Fan United od 1992 roku
07-07-2008 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #104
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Kubica i tak już zrobił wiele. Jako pierwszy Polak i jako pierwszy kierowca BMW zdobyło pole position oraz jako pierwszy kierowca BMW wygrał wyścig. Mimo że Ferrari i Mercedes są lepsze to Kubica cały czas gdzieś tam (wpycha się miedzy nich) i zdobywa kolejne cenne pkt. 4 miejsce na koniec sezonu będzie bardzo dobrym wynikiem, a jeśli uda mu się wyprzedzić któregoś z 3, która jest przed nim to będzie super Smile
Nie oczekujmy od niego zbyt wiele. I tak juz w tym sezonie pokazał, że jest The Beast. Będzie miał lepszy bolid to będzie wygrywał i pewnie będzie mistrzem Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2008 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylvinha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Moto GP/Superbike/Formuła 1
Do jutrzejszego wyścigu w Walencji Robert wystartuje z 3 miejsca. Przed nim Massa i Hamilton,
obok Raikkonen. Bardzo mi się podoba ten tor.
23-08-2008 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości