Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #256
Re: Ekstraklasa S.A.
Paluchowski ładnie zastąpił Takesure. Dwa gole. Co prawda, to tylko Polonia Bytom, ale mecz żaden pogromiasty. Jakoś nikt inny się do ich wbicia nie kwapił, więc szacuneczek.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-05-2009 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #257
Re: Ekstraklasa S.A.
Dwa gole i asysta!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-05-2009 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #258
Re: Ekstraklasa S.A.
No to wejście smoka. Może w końcu w Legii będzie drugi dobry napastnik?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-05-2009 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #259
Re: Ekstraklasa S.A.
Lepsze to niż czasy gdy na trybunach skandowano : Hej Włodar jak to zrobiłeś :lol:

2 mecze do końca , Tejksiur może nie zagrać w żadnym. Jeśli wbije w każdym po golu to wreszcie coś zacznie się dziad. Wisła jutro traci punkty!

A doping miodzioooooooooooo

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-05-2009 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #260
Re: Ekstraklasa S.A.
Może w końcu skończy się gadanie, że Legia bez Tejksiura nie potrafi wygrywać.

Pele good, Maradona better, George Best
16-05-2009 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #261
Re: Ekstraklasa S.A.
A Górnik opuścił ostatnie miejsce w tabeli Big Grin Mimo, że to Górnik to chcę, aby zostali w ekstraklasie, bo są tam pieniądze, są kibice, ma być nowy stadion Smile Takie kluby mogą napędzać tą ligę. Mieli nieudany początek sezonu i do tej pory płacą tego cenę. A Wieczorek, który jest za to odpowiedzialny może z ligi spuścić Odrę. Nie udało się z Górnikiem, to może uda się w Wodzisławiu. Uparty facet!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-05-2009 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #262
Re: Ekstraklasa S.A.
Miejsce takich zespołów jak Górnik jest w ekstraklasie, więc trzymam za chłopaków kciuki. Za tydzień jeden z ciekawiej zapowiadających się pojedynków, walka o życie: cracovia- zabrze. Warto będzie obejrzeć.


Fan United od 1992 roku
17-05-2009 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #263
Re: Ekstraklasa S.A.
Najwidoczniej rozmowa z kibicami przynosiła skutek Wink

[Obrazek: pilkarzyki.jpg]

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,66138 ... __Nie.html

Pele good, Maradona better, George Best
17-05-2009 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #264
Re: Ekstraklasa S.A.
No, a Wisła 4:0, dwa gole Brozia, który chyba zdobędzie koronę króla strzelców w tym sezonie. Wisła teraz stoi przed łatwym/trudnym zadaniem. Dlaczego? Gra z klubami, których kibice mają ze sobą zgody (Śląsk, Lechia), ale Lechia walczy o utrzymanie, a Śląsk już dwa razy w tym sezonie pokonał Wisłę ( 4:0 PE i 2:1 liga). Mam nadzieję na dwa zwycięstwa i zdobycie drugiego mistrzostwa z rzędu. A Amici i Ległę do Ligi Europejskiej. Tejksiur, trzymaj tak dalej, świetna gra defensywa na ReymontaBig Grin

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
19-05-2009 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #265
Re: Ekstraklasa S.A.
Mi się chyba będą śnić po 30-tej kolejce zmarnowane setki Tejksiura w Krakowie gdy to Wisła stanie na najwyższym stopniu podium. Nie ma co się łudzić. Wiślacy mają najlepszy terminarz z pośród czołowej trójki. Czy Lechia jest w stanie ich zatrzymać? Tylko cud. Pech nie wierzę w cuda :x

Tak czy siak w Polsce tylko Legia , Legia Warszawa :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-05-2009 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #266
Re: Ekstraklasa S.A.
Wisła jest bardzo blisko mistrza. Dzięki zwycięstwu nad Lechią i przy remisach Lecha oraz Legii, Biała Gwiazda na kolejkę przed końcem ma 3 pkt przewagi nad pozostałą dwójką. Wystarczy jej remis ze Śląskiem. Chociaż z drugiej strony wrocławianie to trudni przeciwnicy więc wszystko się może zdarzyć. Wojskowi grają z Ruchem, a Lechici z Cracovią, więc w tych meczach nie powinno być niespodzianek.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
23-05-2009 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #267
Re: Ekstraklasa S.A.
Wybacz, sir_matt, ale wątpię, żeby Śląsk Wrocław wygrał w Krakowie. Czemu?
1.Wisła gra o mistrza, Śląsk o nic tak naprawdę. Wiadomo, kto wyjdzie na boisko z większą żądzą sukcesu.
2.Spójrz na składy...Śląsk bez F(o)juta i Mili mocno traci na wartości. Za to na spotkanie z Śląskiem powinien wykurować się "Bogucki", co daje wiecej opcji w ataku.
3. Wisła na swoim boisku w tym sezonie przegrała tylko raz- w meczu z Lechem. Bez urazy, ale Śląsk i Lech to troche inna półka.
4.Kolejnym atutem Wisły jest to, że gra u siebie. Na Reymonta pojawi się ok.17 000 widzów, a dodatkowo można policzyć fanów Śląska, z którymi zarówno Wisła jak i Lechia są w zgodzie.
5. Spodobała mi się dzisiejsza wypowiedź Mariusza Pawelca z Śląska : "Cieszę się, że pomogliśmy Wiśle". Mam nadzieję,że pomogą nam w przyszłym tygodniu .
Jakoś tak się złożyło, że moje dwie ukochane drużyny potrzebowały zaledwie punktu z drużyną, która o nic już nie walczy, żeby zdobyć mistrzostwo kraju. Mam nadzieję jednak, że Wisełka oszczędzi mi takiego stresu jak w końcówce meczu z Arsenalem i wygra pewnie 2:0 po bramkach Boguskiego i Brożka i pokaże, "kosmicznemu, europejskiemu" Lechowi i "fantastycznej" Legii, kto tak naprawdę rozdaje karty w lidze polskiej. Smile . Mam nadzieję, iż Bednarz sięgnie po rozum do głowy i podpisze kontrakt z Zieńczukiem. To jest fantastyczny zawodnik i dzisiaj to udowodnił strzelając ważną bramkę, świetnie kierując akcjami Wisły, no i mając wymierny wpływ na destrukcję akcji przeciwnika. Szkoda, że Baszczyński juz podpisał z Atromitosem, ale może w zamian pojawi się jakiś nowy, młody boczny obrońca. Oprócz Garguły przydałyby się jeszcze jakieś wzmocnienia przed bitwą o Ligę Mistrzów. Konieczne jest sprowadzenie kogoś na miejsce Zieńczuka, jeśli nie uda się go zatrzymać. Ponadto Brozkowi potrzebny jest dobry partner, a nie jakieś brazylijskie drewno "Beto". Mam nadzieję, że Dawid Nowak przekona sie ,co do oferty Wisły i wtedy wraz z Garguła i Brożkiem stworzą tercet na miarę Ligi Mistrzów. Wiem, że się trochę spieszę z tymi prognozami, ale wybaczcie strata 3 punktów w meczu z Śląskiem jest dla mnie aż nierealna.
E:Dla kochanych kibiców Legii W.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
24-05-2009 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #268
Re: Ekstraklasa S.A.
Ech i znów Wisła (na 90%). Nie lubię Polskiej ligi, nie kibicuje żadnemu zespołowi ale miałem nadzieje na jakieś odświeżenie. Bo o ile Wisłę lubię to trochę już się nudzi na tym fotelu mistrzowskim. A ponieważ za Legią delikatnie mówiąc nie przepadam (kwestia wychowania) to sympatyzowałem w końcówce z Lechem. Szczególnie, że oglądałem ich w PUEFA i bardzo mi się podobała piłka jaką pokazywali. Szkoda, że nie sięgnęli po mistrza. Gratulacje dla Wisły.

PS. Oczywiście wiem, że wszystko się jeszcze możne zmienić ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Śląsk wygrał w Krakowie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-05-2009 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #269
Re: Ekstraklasa S.A.
truered napisał(a):E:Dla kochanych kibiców Legii W.

Po chuj zaczynasz?

Pele good, Maradona better, George Best
24-05-2009 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #270
Re: Ekstraklasa S.A.
dende napisał(a):Po chuj zaczynasz?
Ale z Widzewa to już się można śmiać, no nie?

Btw, zajebiste :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-05-2009 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości