Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #976
Re: Komentarze
Tabela + puchar dodane. Gratulacje dla mistrza - paolo! Sobie obrony pucharu gratulować nie będę. Przepraszam za wszystkie opóźnienia, ale wiązało się to z problemami osobistymi, a co z tym szło brakiem czasu. Mam nadzieję, że następny sezon będzie wyglądał lepiej niż ten.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-06-2011 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #977
Re: Komentarze
:O

Gratulacje również dla wicemistrza!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-06-2011 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #978
Re: Komentarze
W zeszłym roku zacząłem pisać skrypt, który trochę by nam zautomatyzował piłkarzyki. Jednak w połowie przestałem bo większość opowiedziała się za tym, ze obecna "ręczna" wersja jest lepsza. Jak pokazał ten sezon ma ona jednak jedną zasadniczą wadę - jeśli coś wypadnie osobom organizującym je, to nie ma się kto tym wszystkim zająć. Mata deklaruje się, ze się przyłoży i ja mu wierze ale każdy wie, że mogą nastąpić różne sytuacje i to wcale nie musi być prawda. Może skończę ten skrypt przed nowym sezonem, każdy zobaczy jak to działa i wtedy ewentualnie zadecydujemy?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-07-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #979
Re: Komentarze
Ja cały czas mogę odpowiadać za piłkarzyki jeśli nie macie nic na przeciwko.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-07-2011 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #980
Re: Komentarze
Lasq pisz, pisz może akurat ułatwi nam ten skrypt podliczanie Smile Fakt, faktem nie ma kogoś przez tydzień i jest potem straszna bida :/

Tak wstępnie planowałbym, aby sezon zaczął się od 12 sierpnia. Jakbyś dał radę wyrobic się do tego czasu,t o super Smile



W razie czego z Czarkiem damy radę, byś się pierw zapisał Czary, a nie :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2011 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #981
Re: Komentarze
Myślę, że bez problemu, tam już tak z 50% jest zrobione

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-07-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #982
Re: Komentarze
Fajnie jakby w tym sezonie zapisali się userzy, a nie widma, które i tak mają wyjebane na grę i jadą tylko żelazną - w takim wypadku nie ma to najmniejszego sensu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-07-2011 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #983
Re: Komentarze
Zawsze będzie trochę takich osób, które zrezygnują po słabym starcie sezonu. Tego ciężko uniknąć. Przypomnę, że nawet Mata w pierwszej edycji miał wyjebane jak był ostatni w tabeli i nawet żelaznej nie miał Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-07-2011 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #984
Re: Komentarze
Tak, tak, to jest nieuniknione, ale w poprzednim sezonie była prawie połowa takich widm - dlatego nie wiem, czy nie lepiej będzie zmniejszyć może trochę liczebność ligi i mieć swoich 'pewnych' graczy i grać tak jak np w Szkocji? No nie wiem, w każdym razie licho to w poprzednim sezonie wyglądało.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-07-2011 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #985
Re: Komentarze
Wiem, wiem, że sam dawałem dupy, ale miałem wtedy ciężki okres i w ogóle :cry:

Może zlikwidujemy żelazne trójki? Jak na razie lista graczy wygląda świetnie. Nie można mieć zastrzeżeń.


Zacząłem tworzyć tabelę wszech czasów, ciężko idzie, ale może zmobilizuje to co niektórych do zaciętej walki :mrgreen:

Jakby nie patrzeć idzie nam nieźle, zaczynamy czwarty sezon już Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2011 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #986
Re: Komentarze
Czy jak zapiszę się drugi raz, to dostanę drugie piwo od Maty? Big Grin

Gdzie jest Groszek?
10-07-2011 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #987
Re: Komentarze
Mata kiedy planujecie zrobić draft? 8 sierpnia wyjeżdżam, więc jesli będzie to po 8 to sie nie zapisuje bo nie bardzo ma to sens.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-07-2011 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #988
Re: Komentarze
Kris1908 napisał(a):Czy jak zapiszę się drugi raz, to dostanę drugie piwo od Maty? Big Grin
ha ha ha <śpi>

Kto nie wie do końca o co chodzi niech poczyta sobie regulamin. Popatrzy na stare kolejki, powinno się rozjaśnić, w razie czego pytajcie 8-)

Adis, Foster, Zashi, Paolo, Wrogu, Tomek - stara gwardio nie zawiedź mnie!

Redzio też by mógł się zapisać, w pierwszym sezonie grywał chłopczyk, inni napeleńcy z haxa też mile widziani Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2011 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #989
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Mata kiedy planujecie zrobić draft? 8 sierpnia wyjeżdżam, więc jesli będzie to po 8 to sie nie zapisuje bo nie bardzo ma to sens.

No.... Foster mnie uświadomił co nieco. Dołączam się do pytania.

Gdzie jest Groszek?
10-07-2011 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #990
Re: Komentarze
Hmmmm

7 sierpnia (niedziela)

:?:

A nawet na pewnno 7ego, jak pisałem w jednym z wcześniejszych postów, sezon planowo zacząć miałby się 12ego sierpnia w piątek Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2011 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości