Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1096
Re: Komentarze
Lasq napisał(a):W pierwszej kolejce bierz gracza, który zagwarantuje przynajmniej te 25-30 goli w sezonie. Pomocnicy nie są tak ważni

No logicznie na to patrząc tak, ale... :lol:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-07-2011 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1097
Re: Komentarze
dobra głupie pytanie ale... gdzie ten draft? Tongue Bo przeczytałem temat o drafcie 3 razy i tam nic o tym nie ma Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-07-2011 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1098
Re: Komentarze
http://soccerlog.net/czat.php

Tutaj odbędzie się jutrzejszy draft! Po wejściu w link, w miejscu nick wpisujecie taki sam nick jaki macie na forum, hasła żadnego się nie wpisuje, klikacie OK i wchodzicie.

21-35 zaczynamy! Kto się spóźni i nie zdąży na swoją kolejkę to uzupełni ten brak na końcu draftu, gdy wszyscy już wybiorą zawodnika.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-07-2011 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1099
Re: Komentarze
Czas zacząć robić listę ;d

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-07-2011 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1100
Re: Komentarze
Lista w zasadzie już skompletowana! Nie wiem jak Wy, ale ja nie oszukiwałem i żadnych piłkarzy Liverpoolu i City (chyba, że kogoś z mojej listy kupią, ale to wtedy nie będzie moja wina) do swojego składu nie biorę.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-08-2011 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1101
Re: Komentarze
Wielka prośba, mógłby ktoś wybrać za mnie skład w drafcie? Niech chętny napisze na PW.
01-08-2011 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1102
Re: Komentarze
Wyślij na PW listę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-08-2011 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1103
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Nie wiem jak Wy, ale ja nie oszukiwałem i żadnych piłkarzy Liverpoolu i City (chyba, że kogoś z mojej listy kupią, ale to wtedy nie będzie moja wina) do swojego składu nie biorę.
A co oni na jakimś dopingu jadą, że wybór zawodnika z City czy Poolu równa się oszukiwanie?



Mój Blog: Pod presją czasu
01-08-2011 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1104
Re: Komentarze
Ci z Liverpoolu jedzą scouce - kto wie, może to doping?

Poza tym, może po prostu chciałem powiedzieć coś z przymrużeniem oka? Nie dość, że gra o której mówimy, czyli piłkarzyki, to tylko zabawa, której poważnie traktować nie powinno się, to jeszcze ja pozwoliłem sobie tylko na odrobinę uszczypliwości w stosunku do rywali mojego ukochanego klubu, a Ty od razu sprawiasz wrażenie oburzonego i wyskakujesz na mnie z pretensjami.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-08-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1105
Re: Komentarze
Ale sens w tym, że Ty przy każdych tego typu zabawach chcesz być "fajniejszy", lepszy, bo nie wybierasz graczy City i Live i zawsze musisz nam o tym przypomnieć mimo, że np. tak jak w Fantasy widzimy na sreenie, że rzeczywiście byłeś tak bohaterski, że w istocie tak uczyniłeś. A to ani śmieszne, ani nic. Aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć, że te wcześniejsze tego typu teksty też były Twojego autorstwa Wink

Pozdr.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-08-2011 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1106
Re: Komentarze
Pierdolicie.
Suareza bym z chęcią przygarnął :-D
01-08-2011 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1107
Re: Komentarze
Intel napisał(a):...a Ty od razu sprawiasz wrażenie oburzonego i wyskakujesz na mnie z pretensjami.
Zadałem zwyczajne, acz uszczypliwe pytanie, bowiem śmieszy mnie tak "bycie fajniejszym" (jak to Redzio określił ^^), tyle Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
01-08-2011 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1108
Re: Komentarze
Redzio, tekst o oszukiwaniu był chyba autorstwa Muchy/Matysa przy wybieraniu składu w FPL przed rokiem. Ja tylko podchwyciłem temat, korzystając z przypomnienia tego przez Muchę w tym roku, również przy okazji FPL. I dobrze, że nie dałbyś sobie ręki uciąć, bo w tego typu zabawach biorę udział po raz bodajże siódmy i tylko dwa razy, w tym roku, o czymś takim mówiłem.

Jeśli odbieracie to jako "bycie fajniejszym" - OK, ktoś może tak uważać. Ja uważam, że w tym momencie przesadzacie i nadinterpretujecie moje słowa. Jak aż tak Wam to przeszkadza - OK, wezmę sobie Suareza w Fantasy, w piłkarzykach ściągnę jakiegoś Teveza czy innego Kuna. Po prostu, człowiek ma jakiś wstręt do tych piłkarzy i woli mieć innych zawodników w teamie i po prostu starałem się to jakoś oprawić, ale widzę, że nie miało to sensu.

Co nie zmienia faktu, że w sumie teksty powtarzane kilkakrotnie z czasem robią się coraz nudniejsze i w tym momencie tekst o "oszukiwaniu" chyba się wyczerpał i śmieszny nie jest (jeśli kiedykolwiek był).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-08-2011 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1109
Re: Komentarze
Sorry Panowie za nieobecność, najpierw burza i brak prądu, a teraz mam jakieś problemy z dostaniem się ten czat. W związku z tym, nie udało mi się nikomu przekazać listy, więc nie ma sensu, żebym brał udział w tym roku w grze :x
01-08-2011 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1110
Re: Komentarze
Tomek, jeszcze zostało sporo zawodników do wybrania i może jeszcze ładną paczkę zebrać.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-08-2011 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości