Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1111
Re: Komentarze
Ode mnie teraz taka prośba - niech każdy przejrzy swój skład i w razie gdy zauważy, że coś jest nie tak, niech pisze tutaj, bo jak ruszymy z ligą, a ktoś zobaczy, że coś się nie zgadza, to już będzie za późno.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-08-2011 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1112
Re: Komentarze
Dzięki ludzie.

Kogo nie było ma 2 dni na dobranie składu. Może wpisać go w tym temacie. Inaczej każdy poza Tomkiem otrzyma prezent.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-08-2011 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1113
Re: Komentarze
Także dzięki. Założyłem też tematy od żelaznych trójek. W miarę możliwości powpisujcie swoje przed startem nowego sezonu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-08-2011 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1114
Re: Komentarze
Dzięki Mata za wybór składu, tylko jedna sprawa: w mojej drużynie jest tylko 7 zawodników, mam dobrać jeszcze jednego czy po prostu przeoczyłeś go wpisując składy?

Są jeszcze 2 małe błędy: jest Toni Kroos (nie Kross), a Guiza ma na imię Daniel, ale to szczegóły.
01-08-2011 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1115
Re: Komentarze
Buri = poprawiłem już.

CyberMU - na ligę i puchar musisz mieć 2 różne żelazne (składające się z innych zawodników czyli: a - b,c to w pucharze d-e,f).

I wybrałem Ci tak jak chciałeś.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-08-2011 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #1116
Re: Komentarze
Czary napisał(a):Buri = poprawiłem już.

CyberMU - na ligę i puchar musisz mieć 2 różne żelazne (składające się z innych zawodników czyli: a - b,c to w pucharze d-e,f).

I wybrałem Ci tak jak chciałeś.


Dzięki. Big Grin

Zaraz poprawię.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
02-08-2011 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1117
Re: Komentarze
Z tego, co widzę, to na puchar i ligę trzeba mieć dwie inne żelazne trójki, ale mam pytanie. Czy potem, jak wystawiam skład przed weekendem, to może on być moim podstawowym, czyli żelazną trójką z ligi? Czy w pucharze grają rezerwy?

Tak poza tym w moim składzie brakuje Demby Ba.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-08-2011 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1118
Re: Komentarze
Już masz Dembe.

RedLucas napisał(a):Z tego, co widzę, to na puchar i ligę trzeba mieć dwie inne żelazne trójki, ale mam pytanie. Czy potem, jak wystawiam skład przed weekendem, to może on być moim podstawowym, czyli żelazną trójką z ligi? Czy w pucharze grają rezerwy?

W pucharze możesz dać nawet swoją najlepszą trójkę, ale wtedy w lidze grają ci słabsi. Wszystko zależy od taktyki. Od tego czy bardziej będzie zależeć Ci na pucharze czy na lidze. Jest tylko jedna zasada: w kolejce, w której jest puchar i liga muszą zagrać dwie różne trójki, a jakie one będą to już zależy wyłącznie od Ciebie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-08-2011 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1119
Re: Komentarze
Ja chciałem napomknąć, że wg tej strony transfermarkt Grosicki to pomocnik a u nas w zabawie jest napastnikiem... Tak ma być czy to przeoczenie?
02-08-2011 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1120
Re: Komentarze
Jeśli tak jest jak mówisz, to już poprawiam. Nie mam w głowie wszystkich pozycji na których grają nasi piłkarze, dlatego prosiłem o sprawdzenie.

Jest pomocnikiem, dlatego znów musisz edytować swoją żelazną Cyber.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-08-2011 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1121
Re: Komentarze
To jak będzie z tym moim ósmym zawodnikiem?
02-08-2011 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1122
Re: Komentarze
Willie Overtoom w moim składzie powinien być traktowany jako pomocnik.
Link dla szybkiego sprawdzenia: http://www.transfermarkt.de/de/willie-ov...80709.html.
02-08-2011 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1123
Re: Komentarze
Dobra przygotowałem swój skład, jeśli któryś z piłkarzy jest już zajęty to krzyczeć, choć patrzyłem w wybranych z pomocą ctrl+F, więc powinno być ok.

Smile.jpg

pomocnicy- Josh Simpson (Manisaspor) i Tim Cahill (Everton)

napastnicy- Johan Voskamp (Śląsk), Francesco Totti (Roma), Theofanis Gekas (Eintracht Frankfurt), Modibo Maiga (Sochaux), Everton Ramos da Silva (Heracles) oraz Baba Diawara (Maritimo)
02-08-2011 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1124
Re: Komentarze
Cytat:Theofanis Gekas (Eintracht Frankfurt)
Nie możesz go wziąć, bo jego kluby gra w drugiej lidze.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-08-2011 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1125
Re: Komentarze
My bad, to zamiast niego Didier Ya Konan z Hannoveru. Reszta ok? Wink
02-08-2011 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości