Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1171
Re: Komentarze
[Obrazek: matavz2334bb_jpg_45902k.jpg]
Tim Matavž -remember this name!

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-08-2011 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1172
Re: Komentarze
Zna ktoś jakieś strony, gdzie pokazana jest lista kontuzjowanych z danych lig. Taki odpowiednik na inne ligi tego czegoś:

http://www.physioroom.com/news/english_ ... _table.php
14-08-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1173
Re: Komentarze
Trochę się czepiam, ale skoro gramy na zasadzie, że im więcej bramek straconych, tym wyższe jest miejsce w tabeli, to nie powinienem być ex aequo z innymi zespołami, które przegrały 0:1 (bo ja przegrałem 0:2, czyli straciłem więcej goli). Czyli DPFI wciąż powinno zajmować 15. miejsce, ale już Pogoń, Goryle i następne teamy powinny razem zajmować miejsce 16.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-08-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1174
Re: Komentarze
tak tak tak racja, już poprawiam Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2011 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1175
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Trochę się czepiam, ale skoro gramy na zasadzie, że im więcej bramek straconych, tym wyższe jest miejsce w tabeli

A gramy tak? :shock: Raczej myślę, że macie coś się powaliło w arkuszu Tongue

Edit: Nvm, chociaż trochę dziwna ta zasada Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-08-2011 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1176
Re: Komentarze
No ale to jest już ostatnia zasada przy ustalaniu tabeli. Adis mi płakał kiedyś i wprowadził tą zmianę Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2011 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1177
Re: Komentarze
Cytat:Red Łódź 0 - 1 Speedway United
( David Silva- Mario Gomez <<-->> Willie Overtoom - Dymitar Berbatov, Srdjan Lakic. )
Trzeba być fair bo chyba o to chodzi w tej zabawie. Wynik mojego meczu został zatwierdzony i uwzględniony w tabeli.
Problem w tym, że u Jaroldza gra przecież jeszcze David Silva, który ma swój mecz o 21:00.
15-08-2011 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1178
Re: Komentarze
No spoko, chociaż to trochę dziwne bo zespoły o dużo gorszym bilansie są wyżej w tabeli Tongue Ale rozumiem, że to się stosuje tylko w wypadku równej ilość strzelonych?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-08-2011 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1179
Re: Komentarze
kaka napisał(a):Trzeba być fair bo chyba o to chodzi w tej zabawie. Wynik mojego meczu został zatwierdzony i uwzględniony w tabeli.
Problem w tym, że u Jaroldza gra przecież jeszcze David Silva, który ma swój mecz o 21:00.

Wiem. Gracze którzy już rozegrali swoje mecze i nie zdobyli bramki są zaznaczeni kursywą, strzelców mamy pogrubionych, a tych którzy jeszcze nie zagrali zwyczajnie. Wszystko jest aktualizowane na bieżąco Wink

Lasq napisał(a):Ale rozumiem, że to się stosuje tylko w wypadku równej ilość strzelonych?


dokładnie tak Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2011 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1180
Re: Komentarze
3 gole Rudnievsa i jeszcze 25 minu. Adaaaaaaś :?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2011 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1181
Re: Komentarze
No stress.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-08-2011 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1182
Re: Komentarze
1. kolejka oficjalnie zakończona Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2011 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1183
Re: Komentarze
[Obrazek: pRL0Wi.jpg]


Słyszałem, że kończymy już rozgrywki. :lol:

amor patriae nostra lex
15-08-2011 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1184
Re: Komentarze
Niech Gomez z Muellerem się wezmą do gry, bo na razie zawodzą. Myślałem, że w tym sezonie gra Bawarczyków wróci do normy, a oni nadal grają piach jak w poprzednich rozgrywkach.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-08-2011 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1185
Re: Komentarze
Widzę, że kilka osób już podało składy na 2. kolejkę, ale nie zapomnijcie ich pozmieniać, bo dzisiaj się okazało, że liga hiszpańska nie wystartuje w ten weekend.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-08-2011 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości