Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #301
Re: Komentarze
Cytat:Nie tak dawno zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie doznał Jose Paulo Guerrero. W niedzielnym meczu z Herthą Berlin poważnego urazu kostki nabawił się z kolei Mladen Petrić. W kadrze "Rothosen" jest więc tylko jeden zdrowy napastnik - Marcus Berg.

Guerrero wypadł ze składu HSV na co najmniej sześć miesięcy. Petrić z kolei będzie odpoczywał przez minimum osiem tygodni. Sytuacja w ataku drużyny z Hamburga robi się więc nieciekawa. Co prawda na pozycji napastnika z powodzeniem może występować też Eljero Elia, ostatnio grający na lewej pomocy, ale nie zmienia to faktu trener Bruno Labbadia ma poważny problem.

Niech zacznie w końcu strzelać. :?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-10-2009 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #302
Re: Komentarze
Przez to, że Rengifo gra w młodej ekstraklasie mam 3 napastników dostępnych, i jak tu pogodzić kolejkę z pucharem? :/
13-10-2009 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #303
Re: Komentarze
gra w młodej ekstraklasie, a gole Argentynie strzela :oops:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-10-2009 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #304
Re: Komentarze
Mata napisał(a):gra w młodej ekstraklasie, a gole Argentynie strzela :oops:

bo w Lechu nie mają na podwyżki dla najlepszych graczy.
13-10-2009 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #305
Re: Komentarze
Najprawdopodobniej odejdzie już w zimę. Ostatnio pisano, że zainteresowany nim jest Shachtar, a mówi się i o innych mniejszych klubach z dobrych lig europejskich.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-10-2009 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #306
Re: Komentarze
Cytat:Jak informuje wielkopolskisport.pl Krzysztof Chrapek, napastnik Lecha poznań, zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i nie zagra przynajmniej przez sześć miesięcy.
Zawodnika czeka operacja rekonstrukcji uszkodzonych więzadeł, a po niej długa rehabilitacja.

Przed szlagierowym meczem z Wisłą Kraków Lech będzie miał spore kłopoty z ofensywą. Hernan Rengifo został odesłany do Młodej Ekstraklasy, a na dodatek dopiero w piątek wraca do Polski z Ameryki Południowej. Tomasz Mikołajczak także nabawił się urazu. Wygląda na to, że trener Jacek Zieliński będzie miał do dyspozycji tylko Roberta Lewandowskiego.

Blog
14-10-2009 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #307
Re: Komentarze
http://livescore.com/default.dll/game?co...ame=352378

Hamsik daję zwycięstwo :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2009 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #308
Re: Komentarze
Chyba jakaś pomyłka, bo gola strzelił Maggio. Tongue

E: http://www.youtube.com/watch?v=_00c30zolBI
Realizator pokazał cieszącego się Hamsika, sam się nabrałem na początku.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-10-2009 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #309
Re: Komentarze
Kerwa czyli internet jednak kłamie Sad

Dobry remis nie jest zły :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2009 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #310
Re: Komentarze
Lewandowski dla mnie w pucharze ^^
19-10-2009 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #311
Re: Komentarze
Coś mi nie bangla z linkiem do tabeli, też macie ten problem?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-10-2009 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #312
Re: Komentarze
Yes. Też nie mogę sprawdzić tabeli.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-10-2009 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #313
Re: Komentarze
nmz, co się stało się?



Mój Blog: Pod presją czasu
19-10-2009 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #314
Re: Komentarze
teraz śmiga? Wink

(tylko 2 gole w tej kolejce ligowej? :? )

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-10-2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #315
Re: Komentarze
Ja mam dalej problemy :/ No ale jeśli tylko u mnie coś nie dyga to olać to Wink Byłbym tylko wdzięczny, gdyby ktoś mi powiedział, na którym miejscu jestem i ile mam pktów straty do lidera Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-10-2009 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości