Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #346
Re: Komentarze
Co nmz, specjalnie wybrałeś felernego screena? Żeby nie było, Micanski strzelił dwa razy. Albo to LiveSports jest felerny, a Onet bezmyślnie przepisał wynik i strzelców do artykułu, ale nie sądzę.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
20-11-2009 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #347
Re: Komentarze
To nie o wynik chodzi bo on nie ma żadnego znaczenia (ja bez szans na awans, Bartez pewny), ale o sam fakt, że gra i strzela. Przy drugiej bramce dla Zagłębia nogi chyba rzeczywiście nie dołożył do toczącej się do bramki piłki obawiając się, czy nie był na spalonym (ale był we właściwym miejscu, o właściwym czasie), stream na który rzucałem okiem był marnej jakości.

A Onet i bezmyślność - co w tym nowego?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-11-2009 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #348
Re: Komentarze
Faza grupowa Pucharu Piłkarzyków zakończona!


W ostatni weekend zakończyliśmy fazę grupową naszego pucharu. Pierwsze mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostaną 18-20 grudnia bieżącego roku. Tu znajdziecie rozpiskę, kto z kim i kiedy Wink

Z Grupy A awans uzyskały
WKS Dicks i Hell Team

Z Grupy B awans uzyskały
Sokół Kołbiel i Team Luman

Z Grupy C awans uzyskały
FM United i FC Nikaragua

Z Grupy D awans uzyskały
Pogoń Szczecin i FC Krowiarki

Reszcie drużyn, dziękujemy i życzymy szczęścia w lidze Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
23-11-2009 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #349
Re: Komentarze
maju napisał(a):Czy tylko ja mam niezaktualizowaną tabelę? Czy też może nmz specjalnie jej nie aktualizuje Big Grin
U mnie jest jak najbardziej aktualna.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-11-2009 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #350
Re: Komentarze
***** Kiessling strzela hattricka, a ja go w trójce nie mam ;/

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-11-2009 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #351
Re: Komentarze
Lol kolejki dla Ciebie Big Grin Dzeko strzelił 2x i też go nie wystawiłem.
29-11-2009 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #352
Re: Komentarze
Foster26 napisał(a):Endeavour - LZS Zimna Wódka

No, no szykuje nam się mecz na szczycie Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-11-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #353
Re: Komentarze
Dwa hity nam się szykują.

Foster26 napisał(a):WKS Dicks - Grande Equipo

Lider z wiceliderem i czwarty zespół z piątym.

Swoją drogą, póki co wyniki są dość zaskakujące. FC Krowiarki i FC Nikaragua zupełnie nie przypominają tych wymiataczy sprzed roku. Z czołówki został w czołówce tylko maju.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-11-2009 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #354
Re: Komentarze
Ale ostatnio dwie porażki z rzędu... a ostatnia 4-0 :shock: Ale teraz pocisnę Big Grin

Ale w poprzednim sezonie było podobnie. Jak tylko zostałem liderem, to potem leciałem w dół na łeb na szyję.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-11-2009 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #355
Re: Komentarze
Heh... ja mam taką wąską ławkę, że sam się dziwie, ze zajmuje takie miejsce w tabeli. Ale to już długo nie potrwa. Mam 3 zawodników którzy strzelają regularnie i resztę, która nie strzela prawie w ogóle (1 gol w pucharze :o ). Przerwa zimowa mnie zabije niestety - nie mówiąc o kontuzjach (tfu!)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-11-2009 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #356
Re: Komentarze
fidain napisał(a):Heh... ja mam taką wąską ławkę, że sam się dziwie, ze zajmuje takie miejsce w tabeli. Ale to już długo nie potrwa. Mam 3 zawodników którzy strzelają regularnie i resztę, która nie strzela prawie w ogóle
Witaj w klubie... u mnie tylko jeden Boyd strzela w miarę regularnie. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-11-2009 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #357
Re: Komentarze
Gignac, Dzeko, Lewandowski, Aguero. Jak ten pierwszy się obudzi to wrócę do czołówki.
30-11-2009 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #358
Re: Komentarze
Cytat:Napastnik Realu Madryt Karim Benzema miał niebezpieczny wypadek samochodowy tuż po meczu swojego zespołu z FC Barceloną. Choć samochód Francuza został bardzo uszkodzony, samemu zawodnikowi na szczęście nic się nie stało.

Do wypadku doszło w Madrycie około godziny 2 nad ranem w poniedziałek. Prowadzone przez Benzemę Audi wjechało w przydrożne barierki, a potem uderzyło w stojący blisko domu piłkarza dąb.

Samochód francuskiego napastnika jest mocno rozbity, ale sam Benzema nie ma żadnych obrażeń. Na szczęscie do wypadku doszło przy małej prędkości - piłkarz jechał z prędkością około 40-50 kilometrów na godzinę.
Chociaż w drzewo mu się udało trafić... :?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-11-2009 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #359
Re: Komentarze
Nareszcie zwycięstwo...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-12-2009 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #360
Re: Komentarze
uff i ja odbiłem się od dna, wreszcieee

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-12-2009 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości