Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #496
Re: Komentarze
Jak liczone jest miejsce w tabeli w przypadku tej samej liczby punktów? FC Poznań United i KS Hardcore mają tyle samo punktów, ale pierwsza drużyna ma więcej wygranych meczów, ma więcej strzelonych goli i ma lepszy bilans bramkowy. Mimo to jest niżej. Czyli liczycie bezpośredni pojedynek? Dziwne... Tongue

amor patriae nostra lex
15-02-2010 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #497
Re: Komentarze
Tabelownik liczy troszkę inaczej, na koniec sezonu tabela zostanie zweryfikowana zgodnie z regulaminem.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-02-2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #498
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Oczywiście zależy to od faktu, czy Castro to napastnik, a Barreto to pomocnik, lub też odwrotnie. Z tego co się orientuję, prawdziwa jest druga wersja.
Jak dla mnie nie ma wątpliwości, że Barreto (właściwie: Paulo Vitor Barreto De Souza) to napastnik, wszystkie źródła tak podają, a Diego Castro - pomocnik.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-02-2010 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #499
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Grande Equipo

Castro - Saha, Barreto
lub też
Barreto - Saha, Castro

Oczywiście zależy to od faktu, czy Castro to napastnik, a Barreto to pomocnik, lub też odwrotnie. Z tego co się orientuję, prawdziwa jest druga wersja.

Cytat:Grande Equipo - Endeavour 1:1
Castro - El Hamdaoui, Riordan<<-->>Dzsudzsak - Milito, Keane

Khem... :roll:

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-02-2010 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #500
Re: Komentarze
Cytat:Jak dla mnie nie ma wątpliwości, że Barreto (właściwie: Paulo Vitor Barreto De Souza) to napastnik, wszystkie źródła tak podają, a Diego Castro - pomocnik.
Dla mnie również nie ma wątpliwości. 5 różnych źródeł podaje że Barreto to napastnik, a Castro to pomocnik - także sprawa wyjaśniona.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-02-2010 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #501
Re: Komentarze
OK, tylko przez pewien czas w składzie Castro widniał jako napastnik, a Barreto jako pomocnik. Chciałem to po prostu wyjaśnić.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-02-2010 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #502
Re: Komentarze
IMO C. Ronaldo jest obecnie napastnikiem.

Kto za, kto przeciw?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-02-2010 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #503
Re: Komentarze
Jak najbardziej za.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-02-2010 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #504
Re: Komentarze
Imo sytuacja podobna jak z Messim. Również opowiadam się za tym by liczyć go jako napastnika.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-02-2010 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #505
Re: Komentarze
Ja przeciw. Jestem za tym żeby liczyć go jako napastnika ale od kolejnego sezonu. Trochę chamsko zmieniać zasady w środku zabawy

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-02-2010 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #506
Re: Komentarze
Tak jak mówi Fidain, od kolejnego sezonu jego i Messiego jako napastnika. Btw. Nene z Monaco raczej też gra jako napastnik Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-02-2010 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #507
Re: Komentarze
Jestem przeciw.
20-02-2010 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #508
Re: Komentarze
Jestem za co do Ronaldo i Messiego.

amor patriae nostra lex
21-02-2010 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #509
Re: Komentarze
ja się wstrzymuje <ściana>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-02-2010 01:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #510
Re: Komentarze
fidain napisał(a):Ja przeciw. Jestem za tym żeby liczyć go jako napastnika ale od kolejnego sezonu. Trochę chamsko zmieniać zasady w środku zabawy

podpisuję się pod tym Wink
21-02-2010 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości