Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #631
Re: Komentarze
Mata, Czary, nmz - podejmijcie decyzje. Mnie to obojętne... Jak postanowicie tak będzie.

Tak będą żelazne trójki Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
11-08-2010 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #632
Re: Komentarze
Wszyscy trzej wypowiadaliśmy się już w związku z inauguracyjną kolejką. :tuptup:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-08-2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #633
Re: Komentarze
Przekładamy i spokojnie kończymy draft. Smile

//Amen. /Adis

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-08-2010 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #634
Re: Komentarze
A ja łudziłem się, że Bastos doczeka do 7-ej kolejki draftu. <ściana>

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-08-2010 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #635
Re: Komentarze
Adis napisał(a):A ja łudziłem się, że Bastos doczeka do 7-ej kolejki draftu. <ściana>
Ja natomiast nie podejrzewałem fidaina, że mi go podbierze przed samym nosem... Smile

Blog
12-08-2010 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #636
Re: Komentarze
A ja byłem pewny, że on już dawno wzięty. Byłem w szoku, że jednak nie Tongue

@Adis: Ja sie łudziłem, ze Dzsudzsak doczeka do 3 Big Grin Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-08-2010 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #637
Re: Komentarze
Zgodnie z Waszą wolą, pierwsza kolejka została przeniesiona na 20-22 sierpnia. Najprawdopodobniej wtedy też odbędą się pierwsze mecze w pucharze, ale to jeszcze do ustalenia i jak zapadnie decyzja zostaniecie poinformowani.

Po raz kolejny proszę o przyśpieszenie wybierania zawodników w drafcie! Ostrzegam, kolejnego przeniesienia kolejki nie będzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-08-2010 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #638
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Po raz kolejny proszę o przyśpieszenie wybierania zawodników w drafcie! Ostrzegam, kolejnego przeniesienia kolejki nie będzie.

Sorry, że dopiero teraz wybrałem, ale siedzenie przed kompem w takie słoneczne popołudnie byłoby grzechem. Wink A czekałem na Mikołaja prawie do 15:00.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-08-2010 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #639
Re: Komentarze
I dlatego za rok wybieramy na czacie! ^^ wiem wiem, powtarzam się

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-08-2010 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #640
Re: Komentarze
Adis masz moje błogosławieństwo :tuptup:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-08-2010 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #641
Re: Komentarze
Aiden McGeady odchodzi do Rosji, a tym samym odpada z naszych Piłkarzykowych zmagań.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-08-2010 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #642
Re: Komentarze
Wróg Arsenalu napisał(a):Wrogie Oddziały - Mamadou Niang

Sory Czary, Miko i wszyscy którzy czekali bym wybrał, ale nie mogłem się zdecydować. Zakładałem już tak przeróżne warianty, kto w jakiej lidze gra, jaki ma status w drużynie i jaki może być przyszły sezon w jego wykonaniu plus moje przewidywania jak mogą wybierać pozostali użytkownicy. Smile I tak, wciąż nie wiem czy dobrze zrobiłem biorąc trzeciego napastnika, a nie pomocnika by skompletować podstawową trójkę. Od wyboru fidaina, aż do tej pory się zastanawiałem - z przerwą na prawie godzinną jazdę rowerem, bo myślałem że zwariuje. :plask: Do jutra już tutaj nie zaglądam. :lol:
Chyba przegapiłeś jeden istotny szczegół... Niang właśnie dołączył do Fenerbahce, a od pewnego czasu było głośno o tym. Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-08-2010 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #643
Re: Komentarze
To było dawno i wtedy jeszcze info nie było aktualne. Tongue

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-08-2010 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #644
Re: Komentarze
Wróg wybrał Nianga 5 sierpnia, natomiast dzień wcześniej było info o tym, że "Niang chce odejść, Marsylia się nie zgadza". Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-08-2010 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #645
Re: Komentarze
Tak samo ja przegapiłem sprawę z McGeady'm z Celticu, któremu się zachciało wyjechać do ligi rosyjskiej.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-08-2010 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości