Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #886
Re: Komentarze
Protestuję. W minionej kolejce powinienem zremisować, a nie przegrać. Bramki nie zdobył Kagawa tylko Lewnadowski.

Dowody:

Cytat:BORUSSIA DORTMUND - WERDER BREMEN 2:0 (1:0)

Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Kuba, Kagawa, Götze - Barrios.

Werder Brema:
Wiese - Schmidt, Mertesacker, Prödl, Pasanen - Frings, Fritz - Bargfrede, Hunt, Marin - Pizarro.

Zmiany: 60. Lewandowski za Barrios, 67. da Silva za Sahin, 79. Großkreutz za Götze - 66. Wagner za Pizarro, 69. Thy za Bargfrede, 79. Jensen za Fritz.
Bramki: 1:0 Sahin (9. z rzutu wolnego), 2:0 Lewandowski (70., Kagawa).
Rzuty rożne: 3:5 (2:2).
Sytuacje bramkowe: 5:4 (3:1).
Arbiter główny: Florian Meyer
Żółte kartki: Bender, Kagawa - Bargfrede, Fritz, Pizarro, Prödl, Jensen.
Widzów: 80.720 (komplet).

oraz link do filmiku, na którym ewidentnie widać, że to po głowie "Lewego" wpadł gol"

Cytat:http://bundesliga-fussball.blogspot.com/...remen.html

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-12-2010 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #887
Re: Komentarze
Kurfa, tak to z livescore biorą wyniki, a mi Mezengi jak nie zaliczyli, tak nie zaliczyli :<

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-12-2010 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #888
Re: Komentarze
Wybacz pan, ale

http://www.bundesliga.de/de/liga/matche ... r=b&tag=16

oficjalna strona Bundesligi mówi co innego. Wynik pozostaje bez zmian.

Nawet na oficjalnej stronie BVB brama została zaliczona Japończykowi.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-12-2010 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #889
Re: Komentarze
Proponuję dopisać do regulaminu, że sugerujemy się oficjalnymi stronami lig, i w zależności jak one zadecydują tak będziemy zaliczać strzelca, nie będzie wtedy już żadnych wątpliwości.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-12-2010 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #890
Re: Komentarze
"Ewidentnie" to co najwyżej był spalony.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-12-2010 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #891
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Proponuję dopisać do regulaminu, że sugerujemy się oficjalnymi stronami lig, i w zależności jak one zadecydują tak będziemy zaliczać strzelca, nie będzie wtedy już żadnych wątpliwości.

A jak wcześniej była taka sytuacja dotycząca gola strzelonego przez zespół Maty i oficjalna strona mówiła co innego to usłyszałem, ze kierujemy się jedynie livescore.com - zdecydujcie się Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-12-2010 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #892
Re: Komentarze
U Maty kierowaliśmy się oficjalką (ale nie Legii, bo w takich przypadkach zawsze się zapisuje na korzyść swojego piłkarza) ekstraklasy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-12-2010 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #893
Re: Komentarze
fidain
Nie pisałem, że kierujemy się jedynie livescore. Napisałem, że jak ja sie tym zajmowałem to tam sprawdzałem.

To, że oficjalne strony ligi są takim, że tak powiem ostatecznym wyznacznikiem, to jest chyba dość jasne. Bo różne strony różnie sobie piszą, a przecież liczy się tak jak uznają władze danej ligi. Co do zapisu w regulaminie, jak tylko skończę się uczyć to zmieszczę takowy w naszym regulaminie.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-12-2010 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #894
Re: Komentarze
Przez to, że 1/4 w weekend to w lidze, będę musiał grać dwójką :/
15-12-2010 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #895
Re: Komentarze
Miśki! Jak robimy z zimowym oknem? Tak jak w tamtym roku w lutym, po zakończeniu rzeczywistego okna?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-12-2010 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #896
Re: Komentarze
Wszystko fajnie, ale wtedy zostanie nam tylko 10 kolejek około do rozegrania, a to zdecydowanie za mało. Jakaś przerwa by się przydała zimowa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-12-2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #897
Re: Komentarze
Przerwa będzie przecie po tej kolejce do 15 stycznia, w styczniu rozegramy jeszcze jedną 18-stą kolejkę, a po niej zrobi się draft zimowy Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-12-2010 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #898
Re: Komentarze
W 1/4 tak jak w rozgrywkach grupowych, nie ma zasady, że gracze z jednej ligi nie mogą być wystawieni?
16-12-2010 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #899
Re: Komentarze
Tak.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-12-2010 00:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #900
Re: Komentarze
Tabele ligową wrzucę gdzieś w poniedziałek/wtorek, gdyż nie miałem ostatnio zbyt dużo czasu na zrobienie jej. Przepraszam za opóźnienia.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-12-2010 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości