Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #796
Re: Reprezentacja Polski
http://www.weszlo.com/news/7502-Smuda_p ... _zwolniony

Cytat:-------------------Szczęsny-------------------
Piszczek----Perquis-----?----------Boenish
------------Matuszczyk/Dudka---------------
-Kuba------------Mierzejewski------Ludo---
------------------Lewy-----------------------
--------------------------Brożek-------------
Przy tak dziurawej obronie chcesz żebyśmy grali jednym zawodnikiem w pomocy odpowiedzialnym za defensywę? Lewandowski na szpicy i tyle! Tym bardziej jeśli będzie grał tak jak w ostatnich meczach w BVB. A pro po BVB, to własnie musimy grac takim ustawieniem jakie serwuje Jurgen Klopp, czyli:

GK
PO - ŚO - ŚO - LO
DM - CM
PS - AM - LS
N

Tak wiem, pomieszałem różne nazewnictwa, ale każdy wie o co chodzi.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-08-2011 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #797
Re: Reprezentacja Polski
No pod to ustawienie Borussi w zasadzie mamy wszystko poza obrońcami. Mimo wszystko postawiłbym chyba na Jodłowca i Głowackiego. Ewentualnie tego Perquisa.
11-08-2011 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #798
Re: Reprezentacja Polski
http://www.weszlo.com/news/7521-Mecz_Po ... norancji__

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-08-2011 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #799
Re: Reprezentacja Polski
Perquis odstąpił od przyznania mu obywatelstwa. To się Franzowi posypała koncepcja :lol:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-08-2011 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #800
Re: Reprezentacja Polski
To teraz tym bardziej będzie naciskał na Arboledę...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
24-08-2011 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #801
Re: Reprezentacja Polski
Wiadomo czemu taka decyzja ze strony gracza?
24-08-2011 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #802
Re: Reprezentacja Polski
Peszko :plask:
Głowacki :plask:
Wawrzyniak :plask:

atmosfera na trybunach

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2011 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #803
Re: Reprezentacja Polski
2-2

Z jednej strony chce się napisać, że mieliśmy olbrzymie szczęście, że w ogóle jest remis, a z drugiej strony, że frajerstwo podobne do frajerstwa United z zeszłego sezonu. Nie wygląda ta nasza gra tragicznie, ale wciąż jest wiele do poprawy i jeszcze długo minie zanim będzie tak jak trzeba.

Szczęsny - kapitalne spotkanie. Chłopak jest niesamowity. Jak Arsenal miał skład to nie miał bramkarza, jak nie ma składu to mają świetnego bramkarza.

Wasilewski - bardzo słabo, kręcili nim jak mały dzieckiem, gubił krycie. Widać, że ta straszna kontuzja odcisnęła na nim spore piętno.
Głowacki - momentami bardzo fajnie, a momentami straszne klopsy. Karny ewidentny, drugie żółtko zasłużone.
Perquis - udany debiut. Widać, że piłkarsko wychowany gdzie indziej. Będziemy z niego mieli wiele pożytku.
Wawrzyniak - widać, że z Legii (wybacz Mata). Kręcili nim podobnie jak Wasilewskim.

Dudka & Murawski - całkiem całkiem, tylko w dalszym ciągu nie rozumiem jaki jest sens granie nimi dwoma. Przez to mamy za mało kreatywności w środku pola i tracimy głupio piłkę.
Kuba - w pierwszej połowie niezbyt widoczny, w drugiej kilka bardzo fajnych akcji.
Mierzejewski - dobre zagrania przeplatał słabymi
Peszko - TRAGEDIA! Zawsze uważałem go za słabego zawodnika i po raz kolejny utwierdził mnie w tym przekonaniu. Facet nie ma nic prócz szybkości, przed każdym zagraniem musi popatrzeć na piłkę. Już nie wspomnę o 3 zmarnowanych sytuacjach sam na sam
Lewandowski - widać po nim jak wiele dał mu rok gry w Bundeslidze. Świetny technicznie, dobrze się zastawia, potrafi posłać świetną piłkę. Popracuje nad skutecznością (dziś było ok) i będziemy mieli super napastnika.

Brożek - nie ma co ukrywać pokazał się z bardzo dobrej strony w tych dwóch meczach. Ostatnio bramka, dzisiaj wywalczył karnego, brawo.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-09-2011 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #804
Re: Reprezentacja Polski
Szkoda , że taka szansa przeszła nam koło nosa, bo mimo tego, że byliśmy dużo słabsi od rywali to mogliśmy cieszyć się jak by nie patrzeć prestiżowym zwycięstwem.

Można nie lubić Szczęsnego ale ponadprzeciętnych umiejętności nie można mu odmówić. Dalej beznadziejnie obrona tylko, że pomoc za dużo im nie pomagała nie potrafiąc utrzymać się dłużej przy piłce. Pochwalić nas można za to, że graliśmy mądrze i z realną oceną własnych możliwości. Dużo gry z kontry i skrzydłami. Peszce brakowało wykończenia ale pozostali gracze ofensywni mogą się podobać. Lewandowski pokazuje, że przydałby się jeszcze jakiś Brożek przed nim. Ładnie prezentuje się też Mierzejeski w roli playmakera. Błaszczykowski- bramka i udział w akcji bramkowej, więc nie jest źle ale dosyć mało widoczny jak na jego możliwości.

@ Foster- Chyba z Niemcami byśmy zbyt wiele nie ugrali bez Dudki i Murawskiego w środku. Z nimi dwoma nie mogliśmy utrzymać piłki a bez nich to nie wiem co by było. Do tego Murawski (w formie) też potrafi ładnie rozegrać. Po tym meczu przyszło mi do głowy, że moglibyśmy spróbować grać jak United. Dwójka w środku (Mierzejewski, Dudka) i Lewandowski jak Roo ale mocny rywal rozbił by nas pewnie w 45 minut.
06-09-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #805
Re: Reprezentacja Polski
Co wam powiem, to wam powiem ale brakuje nam Żewłaka. Głowacki najlepsze spotkania grał właśnie obok niego.

Szczęsny kapitalnie, jeden z lepszych występów golkipera jakie widziałem.

Wawrzyniak był bliski zabrania LE dla Legii, teraz taki klops, facet bez formy ostatnimi czasy.

Na Peszke brak słów, drewno straszne. Fajna druga połówka Kuby.

Lewy powinien grać cofniętego napadziora, lubi się cofać do tyłu, włączać do rozgrywania. Przed nim idealnym wyborem staje się Brożek.

Cholera szkoda, prędko z nimi nie wygramy, bo taki skład Niemiec i taka dyspozycja naszego bramkarza nie zdarzy się dwa razy.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2011 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #806
Re: Reprezentacja Polski
Szczęsny to idealny bramkarz dla Polski, bo w klubie też gra z chujową defensywą.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-09-2011 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #807
Re: Reprezentacja Polski
Ludzie zrozumcie, że jeśli zagramy z Brożkiem i Lewandowskim, to przy naszej dziurawej obronie zostaniemy rozbicie przez każdą lepszą reprezentację. Dudka/Murawski - ?? Matuszczyk jedyna rozsądna opcja. Potrzeba nam takiego Carricka, ogarniętego w defensywie i ofensywie.

Jeszcze jedno, kibice :plask: sytuacji z początku spotkania gdy Lahm czytał, a raczej próbował czytać nawet nie skomentuje. WSTYD!



Mój Blog: Pod presją czasu
06-09-2011 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #808
Re: Reprezentacja Polski
Matuszczyk z tego co wiem to ostatnio w klubie zbyt wiele nie gra, więc nie wniesie super jakości do naszego środka pola. W dzisiejszym meczu miał trochę czasu i też nic nie pokazał. Dudka i Murawski dobrze zabezpieczali tyły i taka była dziś ich rola. Na tą chwilę nie widzę lepszego partnera dla Dudki, bo czy Murawski bez formy, czy Matuszczyk bez formy dużej różnicy nie zrobi .

Lewandowski musi grać bo na dzień dzisiejszy to nasz dzisiejszy gracz z pola. Trzeba dać mu możliwość grać tak jak lubi czyli za napastnikiem (Brożkiem, który w takim ustawieniu dużo zyskuje). Można spróbować tak zagrać, wystawiając dwóch defensywnych graczy w pomocy. Tylko szkoda, że w takim wariancie Mierzejewski musiałby grać ewentualnie na lewej, no ale innej opcji nie ma bo sam to zauważam i już zresztą pisałem, że na lepszych przeciwników nie możemy tak wyjść. Czemu jednak nie spróbować takiej opcji gdyby miał trafić się mecz z Norwegią, Danią czy Czechami.
06-09-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #809
Re: Reprezentacja Polski
Dudka i Murawski w środku na defensywnym. Nie ma co kombinować. Muraś zagrał wreszcie jak na reprezentanta przystało. Podobał mi się.

Za Engela graliśmy Kałużnym i Świerczewskim, za Janasa Sobolewskim z Radomskim, na Euro z Dudką i Lewandowskim. W najnowszej historii jesteśmy skazani na dwóch DMów i nie zanosi się aby cokolwiek uległo zmianie. Z rywalem dysponującym pokaźną siłą rażenia należy grać tak jak dzisiaj z kontry i skrzydłami, ale z takim Meksykiem Dyzma mógł śmiało wyjść jak pisałem Lewym i Brożkiem. Wynik czasami trzeba gonić, z 1 napadziorem może nie wystarczyć czasu jak i umiejętności.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2011 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #810
Re: Reprezentacja Polski
Jest trudna ta reprezentacja bo z jednej strony Błaszczykowski a z drugiej jeżeli miałby być Lewy i Brożek to na lewej pomocy trzeba by wybierać pomiędzy Obraniakiem a Mierzejewskim a nie wiem czy stać nas na sadzanie jednego z nich na ławce, chyba, że Mierzejewski miałby grać na środku obok Dudki czy Murawskiego. Co do Matuszczyka to troche lipa z kontuzją bo przed nią na prawdę grał ładnie i kto wie jakby grał teraz.

Co do obrońców to uważam, że dziś zagrała najlepsza możliwa para stoperów. Daleki jestem od stwierdzenia, że Żewłakow zagrałby lepiej niż Głowacki. Niestety Wasilewski to nie poziom Piszczka a Wawrzyniak zgasł po niezłym początku sezonu.

A kto wie czy wyjście dwoma napadziorami nie zmieniło by naszej gry?? Z Lewandowskim i Brożkiem i dość solidnymi skrzydłowymi moglibyśmy stwarzać dużo większe zagrożenie niż teraz. Będziemy gospodarzami, jeżeli mamy odpaść to niech chociaż będzie to odpadnięcie z hukiem.

Z drugiej strony wielkich turniejów nie wygrywa się stylem. A i Niemcy dziś sporo klopsów zanotowali.
06-09-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości