Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #811
Re: Reprezentacja Polski
Obraniak ostatnio gra mega padakę, dla mnie nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2011 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #812
Re: Reprezentacja Polski
Ale to jest taki zawodnik który jednym zagraniem może stworzyć taką sytuację, że głowa mała. A jak zamierzasz to podważać to odsyłam do meczów Lille z tamtego sezonu.
06-09-2011 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #813
Re: Reprezentacja Polski
<śpi>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-09-2011 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #814
Re: Reprezentacja Polski
Hubercik napisał(a):Ale to jest taki zawodnik który jednym zagraniem może stworzyć taką sytuację, że głowa mała. A jak zamierzasz to podważać to odsyłam do meczów Lille z tamtego sezonu.
A ja odsyłam Capello do meczów Owena w Liverpoolu...

Niestety, Obraniak kichę pokazuje, więc po cholerę go wciskać, bo kiedyś coś tam może pokaże. Szału nie ma, ale na jego pozycję znajdą się inni ludzie, a jak trochę odpocznie od pierwszego składu, to przeca nie zapomni jak się kopie piłkę z tymi chłopakami.

Gdzie jest Groszek?
06-09-2011 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #815
Re: Reprezentacja Polski
Mecz fajny, byliśmy blisko wygranej, ale znów zabrakło kilku sekund.

Kapitalny mecz rozegrał Szczęsny. Nie lubię go, ale muszę mu oddać to, że jest naprawdę świetny. Gdyby nie on, to wczoraj Niemcy wpakowaliby nam 3-4 bramki więcej.

Podobał mi się także Perquis, który poza jednym katastrofalnym błędem, co mogło się skończyć straconym golem, zagrał dobre zawody.

Murawski i Lewandowski. Ich także trzeba pochwalić, bo zagrali naprawdę bardzo dobrze. Widać, że Lewy gra już jakiś czas w niemieckiej lidze i nabrał obycia. Potrafił przytrzymać piłkę.

Brożek także dał świetną zmianę i chciałbym,aby w końcu Smuda grając ze słabszym rywalem, wystawił zarówno Lewego jak i Brożka. Raz obaj panowie przebywali razem na boisku i ich współpraca wyglądała świetnie. Szkoda, że Smuda marnuje taki potencjał.

Teraz o tych, którzy zawalili mecz.

Głowacki- kilka błędów, jeden katastrofalny. przez niego był rzut karny, zasłużenie wyleciał z boiska.

Peszko- niech odpocznie od reprezentacji. Żałosny mecz w jego wykonaniu. Wczoraj pewnie nawet jakby miał pustą bramkę i stał 5 metrów przed nią, to też by nie trafił.

Wawrzyniak- Legia traci bramki, kiedy rywale idą jego stroną i wczoraj także dał dupy. Jak to jest nasz najlepszy obecnie lewy obrońca, to tylko można usiąść i płakać...

Kibice na początku byli żałośni, kiedy Lahm czytał coś o Fair Play. Aż musiał przerwać. Normalnie wstyd.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-09-2011 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #816
Re: Reprezentacja Polski
Z jednej strony mieliśmy masę szczęścia i mega bramkarza, bo w przeciwnym razie Wojtek mógłby nie wrócić przed piątą. Z drugiej - też mieliśmy wiele dobrych sytuacji, które powinniśmy wykorzystać. Ta nasza gra do przodu naprawdę wygląda fajnie, widać ogromny postęp w porównaniu do tego, co było na początku. Niestety, cały czas cuda dzieją się w obronie.

Aczkolwiek nie było Piszczka no i Boenisha (czy jak to tam się pisze), którzy są graczami o klasę lepszymi od tych, którzy wczoraj zagrali na ich pozycjach. Po Perquisie widać, że ten facet da nam spokój w obronie i tak naprawdę brakuje nam tylko partnera dla niego. A Peszko od lat jest dla mnie nieporozumieniem, on może do Jagi by się nadawał, nic więcej.

-----------------Szczęsny------------------
-Piszczek---?---------Perquis------Boenish
---------Murawski/Polański---Dudka--------
--Kuba------------Lewy--------Mierzejewski
--------------------Brożek------------------

Ja bym tak to widział i szczerze nie mam żadnych obaw względem tego ustawienia. Muraś i Dudka to typowe DMy, Lewy lubi grać naprawdę głęboko i potrafi kreować tą grę, a Obraniak jest obecnie daremny, więc na lewym zagrałby Mierzej. Do mnie nie docierają argumenty, że to ustawienie jest zbyt ofensywne, bo dla mnie pod względem gry w obronie prezentuje się ono tak samo, jak wczorajsze. Czy Adrian naprawdę tak bardzo udziela się w destrukcji? No nie, czasem dołączy się do pressingu, a tak to raczej zajmuje się grą do przodu. Dwaj tak mocno defensywni gracze w środku pola naprawdę wystarczą, nie przesadzajmy z tym murowaniem własnej bramki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-09-2011 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #817
Re: Reprezentacja Polski
Może by tak najpierw Boenish wyleczył kontuzję i wywalczył ponownie miejsce w Werderze :? Dla przypomnienia dodam, że Brema pozyskał Lukasa Schmitza i wypożyczył kolejnego lewego obrońcę 8-)

Cudem będzie jak załapie się na euro, ale z Dyzmą jest wszystko możliwe.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-09-2011 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #818
Re: Reprezentacja Polski
Tak sobie pomyślałem, że ten remis to najlepszy wynik. Nie tylko dlatego, że sprawiedliwy. Zwycięstwo spowodowałoby niepotrzebne nadmuchanie balonika z napisem "jesteśmy najlepsi". A nie jesteśmy. Na pewno dwa gole podbudowały nastroje wystarczająco, tak samo jak ładna gra. Pierwsza w historii wygrana z Niemcami nie powinna też być w sparingu. To musi być rozgrywka toczona przy wtórze burzy z piorunami i godna legendy meczu na wodzie. No i o stawkę i nie z Niemcami B.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-09-2011 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #819
Re: Reprezentacja Polski
http://www.weszlo.com/news/7884-Jak_Izr ... ial_zdanie

kiedy ten cyrk się skończy :plask:

Człowieka kiedyś ściskało z emocji przed meczem reprezentacji. A teraz? Powoli czas sobie dać spokój i czekać na lepsze czasy.


Polska kadra na Euro 2012:

- Gib mir den Ball!
- Quoi?! La balle?!
- Den Ball
- Podaj mu *****!
- געבן אים דעם פּילקע


<ściana>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-09-2011 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #820
Re: Reprezentacja Polski
Kabaret, a nie Reprezentacja Polski. Bierzemy ludzi do kadry z całego świata, którym nie powiodło się w swoich krajach, a teraz udają, jak to im zależy na biało-czerwonych barwach.

Taki Melikson jeszcze niedawno mówił, że chce grać dla Izraela, a nie dla Polski, a teraz nagle zmienił zdanie, kiedy jego kraj nie ma szans na wejście do Euro.

Mam gdzieś taką reprezentację... Niech jeszcze Mańka Arboledę sobie do kompletu wezmą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-09-2011 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #821
Re: Reprezentacja Polski
Strasznie boli, że tak się ośmieszamy, jako naród. Naprawdę wolałbym dostać po dupie na tym Euro, ale mieć możliwość być jakoś emocjonalnie związanym z tą drużyną.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-09-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #822
Re: Reprezentacja Polski
[Obrazek: 1317815557_twitter.jpg]
Trafiony, zatopiony. :lol: :lol: :lol:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-10-2011 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #823
Re: Reprezentacja Polski
[Obrazek: nowe_koszulki_reprezentacji_polski_640x480.jpg]

next:

[Obrazek: nowestroje.jpg]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-11-2011 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #824
Re: Reprezentacja Polski
Gdzie jest ORZEŁ!?

Chujnia, a nie koszulki.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-11-2011 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #825
Re: Reprezentacja Polski
http://www.weszlo.com/news/8436-Oglasza ... _Euro_2012

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-11-2011 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości