Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #601
Re: Reprezentacja Polski
[Obrazek: prd_maxzoom_kb-65896.jpg]

Nasze nowe wyjazdowe stroje... Co sądzicie? Dla mnie lekka kicha, wolałem poprzednie czerwone.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-03-2010 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #602
Re: Reprezentacja Polski
dobry komentarz weszlo:

Cytat:A teraz, uwaga, sprawę komentuje rzecznik PZPN, Agnieszka Olejkowska. - Firma Nike, która jest sponsorem technicznym kadry, przyjęła strategię polegającą na szokowaniu. Stąd granatowe barwy na naszych ubiorach - stwierdziła.

Że co?! Strategię polegającą na szokowaniu? Stąd inne barwy? To może (uwaga, dzieci, zakryć oczy!), do kurwy nędzy, zagramy na różowo? Albo w centki? Może ubierzemy się w stroje Niemców lub Rosjan? Może na przodzie zamieścimy graficzny wzór kupy? Może zamiast orzełka damy wronę? Naprawdę, jest mnóstwo sposobów, by w pełni wykorzystać strategię szokowania. Rozumiemy, że granat plus flaga Monako to tylko pierwszy krok. Niby chcielibyśmy powrotu do barw biało-czerwonych, ale z drugiej strony przyznajemy - ciekawi nas, co będzie dalej...

Pele good, Maradona better, George Best
02-03-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #603
Re: Reprezentacja Polski
SKŁAD NA MECZ Z BUŁGARIĄ
Tomasz Kuszczak
Marcin Kowalczyk - Kamil Glik - Michał Żewłakow - Dariusz Dudka
Radosław Majewski - Rafał Murawski - Ludovic Obraniak
Jakub Błaszczykowski - Robert Lewandowski - Sławomir Peszko


Przyznam szczerze, że na papierze wygląda to ładnie. Podoba mi się to ustawienie 4-3-3, mam nadzieję, że dla zawodników nie będzie ono stanowiło problemu.
Obrona wygląda jak wygląda, jednak tam pewnie zajdą jeszcze zmiany. Jednak pomoc i atak wygląda naprawdę fajnie.
Murawski jako ten defensywny, a Maja i Ludo zajmujący się rozgrywaniem. Kuba i Sławek śmigający na skrzydłach, pewnie w czasie meczu będą się zmieniać. Gdy Smolarek wróci do regularnego grania i do optymalnej formy, to jego bym widział w miejsce Sławka.
Z przodu Lewandowski, mam nadzieję iż w końcu weźmie się do roboty. Gdy zdrowy będzie Jeleń to oczywiście on w miejsce Roberta. Trzeba też dać szansę Dawidowi Janczykowi, który odrodził się grając na wypożyczeniu w Belgii.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-03-2010 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #604
Re: Reprezentacja Polski
Ja osobiście nie widzę miejsca w kadrze dla Ebiego. Jak dla mnie to już się skończył i mimo iż umiejętności ma dobre to według mnie obecnie lepszy jest Peszko. Ponadto jest to piłkarz młodszy i szybszy. Wiąże z nim duże nadzieje w kadrze.

Cieszy mnie, że zagra Glik i Kowalczyk. Ten pierwszy dostaje kolejną szansę w Reprze, tym razem z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Ten piłkarz może stanowić o przyszłości naszej obrony.

Jestem również ciekaw jak poradzi sobie Dudka na lewej obronie. Nie pamiętam kiedy ostatnio grał na tej pozycji. Z resztą nie pamiętam kiedy w ogóle ostatnio grał... :roll:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-03-2010 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #605
Re: Reprezentacja Polski
Czary napisał(a):Ja osobiście nie widzę miejsca w kadrze dla Ebiego. Jak dla mnie to już się skończył i mimo iż umiejętności ma dobre to według mnie obecnie lepszy jest Peszko. Ponadto jest to piłkarz młodszy i szybszy. Wiąże z nim duże nadzieje w kadrze.
Owszem podjął kilka złych decyzji, jednak w Grecji się odradza i powoli zaczyna przypominać tego Ebiego z Dortmundu, dlatego moim zdaniem pisanie, że się skończył jest trochę nie na miejscu.
Owszem Peszko jest młodszy, ale co z tego? Na chwilę obecną Ebi jest o klasę lepszy od Sławka i wydaje mi się, że szybko się to nie zmieni. Peszko nie jest zły, jednak to nie jest zawodnik, który jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność i poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Ebi zaś przeciwnie. Do tego Peszko często na boisku zachowuje się nierozsądnie, głupio i w najważniejszym momencie potrafi osłabić zespół zbierając czerwoną kartkę.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-03-2010 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #606
Re: Reprezentacja Polski
Zawodnicy wyselekcjonowani do taktyki 4-3-3 w przeciwieństwie do piłkarzy Zagłębia Lubin, gdzie tym właśnie ustawieniem próbował grać "Franz", i nie wyglądało to wówczas najlepiej. Mam nadzieję, że w końcu nasza gra będzie jako tako wyglądać. Właściwie jedyną niewiadomą jest dla mnie forma Dudki - ostatni mecz w pełnym wymiarze czasowym zagrał on przed świętami Bożego Narodzenia.

Foster napisał(a):Owszem podjął kilka złych decyzji, jednak w Grecji się odradza i powoli zaczyna przypominać tego Ebiego z Dortmundu, dlatego moim zdaniem pisanie, że się skończył jest trochę nie na miejscu.
Jak na razie to dobija do pustej bramki, ale też trzeba umieć się ustawić w odpowiednim miejscu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-03-2010 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #607
Re: Reprezentacja Polski
Foster napisał(a):Na chwilę obecną Ebi jest o klasę lepszy od Sławka i wydaje mi się, że szybko się to nie zmieni.

IMO na chwilę obecną lepszy jest Peszko. Dobitnie mogą to pokazać statystyki obecnego sezonu.
W odrodzenie się Ebiego zwyczajnie nie wierzę.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-03-2010 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #608
Re: Reprezentacja Polski
nmz napisał(a):Jak na razie to dobija do pustej bramki, ale też trzeba umieć się ustawić w odpowiednim miejscu.
Dokładnie.

Czary napisał(a):IMO na chwilę obecną lepszy jest Peszko. Dobitnie mogą to pokazać statystyki obecnego sezonu.
Grecja >... ... ... ... ... > Polska

Czary napisał(a):W odrodzenie się Ebiego zwyczajnie nie wierzę.
Wierzyć nie musisz, rzeczywistość jest jednak jak jest Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
02-03-2010 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #609
Re: Reprezentacja Polski
Nie wierzę nie równa się temu, że nie chcę żeby się odrodził. Wink

Chodziło mi o to, że kariery już wielkiej raczej nie zrobi i pogra może z 2 sezony w Grecji później może wyjedzie na Cypr. Swoją szansę najprawdopodobniej już stracił (po transferze do Racingu).

Ebi w formie z czasów gry w Borussi kadrze bardzo by się przydał. Jednak do tej formy brakuje mu obecnie bardzo wiele.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-03-2010 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #610
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Podoba mi się to ustawienie 4-3-3

Polska powinna grać 444. To o to chodziło wieszczowi.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-03-2010 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #611
Re: Reprezentacja Polski
Było OK. Zdecydowanie więcej pozytywów, ciekawy mecz, ładne bramki, na pewno nie ma mowy o zmarnowaniu 2 godzin.

Następny domowy mecz tylko nie w tych 'strojach' i przede wszystkim w Lubinie lub Kielcach - na odpowiednich stadionach i murawie(!) za które nie będzie można się wstydzić przed nikim Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
03-03-2010 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #612
Re: Reprezentacja Polski
W Kielcach też nie ma wybitnie dobrej murawy Smile A mecz w porządku, taki bez historii. Cieszy gra Kuby, Lewego i Glika. Nieźle szarpał Muraś z Majewskim. Momenty były .Szkoda, że Berba nie pokazał na co go stać.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
03-03-2010 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #613
Re: Reprezentacja Polski
Co prawda oglądałem tylko pierwszą połowę, ale istotnie dało się zauważyć pozytywne aspekty w naszej grze. Niejednokrotnie dziwiłem się czy to na pewno nasi? Szybkie, nieszablonowe podania z pierwszej piłki zwróciły moją uwagę.
Poza tym oczywiście ładne bramki. Mecz na +

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-03-2010 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #614
Re: Reprezentacja Polski
Mata napisał(a):przede wszystkim w Lubinie

Dokładnie. Smile

Ładny mecz jak na Polaków, naturalnie, że zawsze nam lepiej idzie z mocnym przeciwnikiem (Portugalia, Czechy). Na papierze zajebiście prezentowała się polska ofensywa, na boisku również pokazali co potrafią. MOTM Błaszczykowski. I tak nie ma się co napalać, bo znając życie z jakimś średniakiem zaraz będzie wpadka. Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-03-2010 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #615
Re: Reprezentacja Polski
A wg. jednego z komentatorów TVP gra nogami to jeden z większych atutów Kuszczaka, rozwalił mnie kolo :lol:
04-03-2010 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości