Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #676
Re: Reprezentacja Polski
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/Rtn9bjVMNPg&feature=player_embedded[/flash]

Brawo Jasiu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-11-2010 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #677
Re: Reprezentacja Polski
Franciszek Smuda ogłosił wyjściowy skład reprezentacji Polski na dzisiejszy mecz z Bośnią i Hercegowiną:

Cytat:Grzegorz Sandomierski, Hubert Wołąkiewicz, Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Wojtowiak, Maciej Sadlok, Adrian Mierzejewski, Ariel Borysiuk, Dawid Plizga, Maciej Rybus, Kamil Grosicki, Paweł Brożek.

Początek spotkania o godz. 20:30 na TVP1.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-12-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #678
Re: Reprezentacja Polski
Plizga złapał kontuzję, więc za niego wchodzi Kikut.


Fan United od 1992 roku
10-12-2010 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #679
Re: Reprezentacja Polski
Po obejrzeniu całkiem przyjemnego reportażu N Sport pt. " Europejczyk " o Perquisie stwierdzam, iż Smuda nie ma wcale trudnego zadania przed Euro. Wg mnie 11 na ten turniej powinna wyglądać tak:

Szczęsny/Fabiański/Kuszczak - Boenich, Arboleda, Perquis, Piszczek - Błaszczykowski, Murawski, Obraniak, Matuszczyk, Peszko - Lewandowski/ Jeleń.

Nie wygląda to tak źle Smile

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
04-02-2011 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #680
Re: Reprezentacja Polski
Nie ma mocnych na reprezentację Polski! W 2011 jesteśmy niepokonani, nasze Orły wygrały wszystkie spotkania nie tracąc nawet gola!

A schodząc trochę na ziemię, po nudnym spotkaniu pokonaliśmy dziś reprezentację Norwegii, jedyną bramkę spotkania zdobył Robert Lewandowski po ładnej indywidualnej akcji i mocnym strzale z dystansu. Gra defensywna wyglądała nawet nieźle, brakowało jednak pomysłu na konstruowanie akcji, z drugiej strony Norwegom także to nie wychodziło, przez co oglądaliśmy bardzo niewiele sytuacji podbramkowych.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-02-2011 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #681
Re: Reprezentacja Polski
Polska niepokonana od 6 meczy :shock:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-02-2011 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #682
Re: Reprezentacja Polski
Wytrzymałem zaledwie pierwsze dziesięć minut tego gniota i musiałem wyłączyć ten mecz. Tego się nie dało oglądać. Fajnie, że wygraliśmy, ale z tego co wyczytałem, to zagraliśmy słabo, a w drugiej połowie to tylko się broniliśmy ponoć.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-02-2011 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #683
Re: Reprezentacja Polski
Dobrze, że z meczu na mecz się rozkręcają. Na prawdę gra wygląda coraz lepiej. Czuję, że na EURO nie będzie wstydu Tongue

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
10-02-2011 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #684
Re: Reprezentacja Polski
Mecz oglądałem, wprawdzie tylko jednym okiem, no ale swoje i tak widziałem.

1) Nie rozumiem dlaczego z Lewandowskiego na siłę, stara się zrobić ofensywnego pomocnika czy tam cofniętego napastnika. Rozumiem, że w BVB tak czasem zagra, ale to z przymusu. Nie rozumiem po co ustawiany jest tak w rep. Polski. Ofensywny pomocnik ma być kreatywna, to przez niego ma przechodzić większość piłek, a Robert się do tego nie nadaje. Jego miejsce jest w ataku. Wprawdzie gra jak gra, ale kogoś mieć musimy, bo znając życie to Jeleń będzie kontuzjowany i na EURO nie zagra.

2) Kolejna rzecz której nie rozumiem, to dlaczego z Grosickiego się na siłę robi napastnika. Przecież Kamil jest szybki, ma dobry drybling - mielibyśmy zawodnika ala Kuba, tylko że po lewej stronie. Obraniak na skrzydle prezentuje się gorzej niż w środku pola. To właśni Ludwik powinien grać na pozycji ofensywnego pomocnika.

3) Szukać kogoś do rywalizacji na lewą obronę. Dudka to nieporozumienie, jeszcze jako def. pomocnika da się go oglądać, jednak jako lewy obrońca jest daremny. Nie wierzę, że nie ma w Polsce jakiegoś młodego lewego obrońcy, który dobrze rokuje na przyszłość. Wziąć takiego i niech się chłopak ogrywa.

4) Glika wypierdolić w pizdu i jeszcze dalej. Ten koleś to jakieś wielkie nieporozumienie.

5) Perquis i Arboleda - dawać ich do kadry. Co do Damian nie mam wątpliwości. Jest związany z Polską, chce dla nas grać, więc dawać mu obywatelstwo czym prędzej, niech się zgrywa z chłopakami. Co do Arboledy to mam wątpliwości. Co z tego, że mieszka już u nas tyle lat? Żaden Polak z niego... no ale patrząc na inne rep. to dlaczego by tego nie spróbować? Na pewno nam to nie zaszkodzi.

6) Podobał mi się Szczęsny. Chodź go nie lubię, to uważam, że jest to naprawdę wielki talent i za parę lat będzie z niego klasowy bramkarz.

Skład na EURO?

Bramkarze:
Fabiański, Szczęsny, Kuszczak, Tytoń

Obrońcy:
Piszczek, Wasilewski, Wojtkowiak, Głowacki, Arboleda, Perquis, Głowacki, Boenish, Dudka (bo pewnie innego zmiennika dla Sebka nie weźmie). W zależności od formy w jakiej będą można wziąć Jodłowca, Sadloka

Pomocnicy:
Błaszczykowski, Peszko (jako zmiennik dla Kuby), Murawski, Matuszczyk, Bandrowski, Obraniak, Mierzejewski, Grosicki, Smolarek (ostatnio wraca do wysokiej formy),

Napastnicy:
Jeleń, Brożek, Lewandowski,

Szczęsny/Fabiański
Piszczek - Perquis - Arboleda - Boenish
Murawski - Matuszczyk
Kuba - Obraniak/Mierzejewski - Grosicki
Lewandowski/Jeleń



Mój Blog: Pod presją czasu
10-02-2011 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #685
Re: Reprezentacja Polski
Foster napisał(a):Arboleda

NIE !!! koleś ma tyle współnego z Polską że szkoda gadać. Pierdole taką reprezentacje. Już byłem kiedyś przeciwny Rogerowi, a teraz znowu szukają jakiegoś cwaniaka do repry. Koleś kiedy wygrywał z Lechem biegał jak porąbany z flagą kolumbii, a teraz ma grać dla Polski ? czy naprawde musimy się tak frajerzyć i brać jakiś najemników z ameryki ? szanujmy się.
11-02-2011 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #686
Re: Reprezentacja Polski
Dokładnie. Co to za przyszły reprezentant, który stawia warunki: albo Lech da mi najlepszy kontrakt w lidze, albo ja dla was nie zagram :!: Przecież on ma nas w dupie. Koleś już do młodzieniaszków nie należy, zagra co najwyżej te trzy mecze na mistrzostwach i tyle. Dodajmy do tego, że jak zdobył mistrzostwo Polski to po murawie biegał z flagą Kolumbii. A gdzie flaga Polski :?: W szatni zostawił :?:

W dupie mam takiego reprezentanta. Tak samo, jak Rogera.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-02-2011 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #687
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Sebastian Boenisch przejdzie operację kolana w klinice w Augsburgu. Trenera Franciszka Smudę poinformował o tym ojciec piłkarza - Piotr.

Ostatnie miesiące dla 24-letniego Boenischa to prawdziwa gehenna. W grudniu 2009 roku zerwał więzadła w kolanie. Kilka miesięcy później wrócił na boisko, zagrał m.in. w dwóch meczach reprezentacji Polski z Ukrainą w Łodzi i Australią w Krakowie i - okazało się - że musi znowu poddać się operacji.

Wydawało się, że rehabilitacja po tym zabiegu przebiega prawidłowo, Boenisch myślał o powrocie do gry, wznowił treningi, nagle poczuł ból okazało się, że musi znowu poddać się zabiegowi. Do gry wróci dopiero we wrześniu.

Informacją o kolejnych kłopotach zdrowotnych Boenischa załamany jest trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. - Nie muszę tłumaczyć, jak liczyłem na Sebastiana - powiedział dla INTERIA.PL Smuda. - Dwaj boczni obrońcy z Bundesligi - Piszczek z prawej i Boenisch z lewej - to był mój pierwszy wybór. Obaj imponują grą w ofensywie.

Boenisch urodził się w Gliwicach, ale - gdy był dzieckiem - jego rodzina wyjechała do Niemiec. Grał w reprezentacjach młodzieżowych tego kraju, wywalczył mistrzostwo Europy U-21. W ubiegłym roku zdecydował się na grę dla "Biało-czerwonych".

W piątek trener Smuda powoła kadrę na najbliższe mecze z Litwą i Grecją.

Szkoda go, liczyłem, że niedługo piłkarz Werderu powróci do gry i zagości na dłużej w naszej kadrze. Teraz pozostaje tylko czekać kolejne miesiące na niego i próbować na lewej obronie innych rozwiązań.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-03-2011 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #688
Re: Reprezentacja Polski
Franciszek Smuda podał listę zawodników powołanych na towarzyskie spotkania z Litwą (25 marca) i Grecją (29 marca).
Bramkarze: Przemysław Tytoń (Roda JC Kerkrade, Holandia), Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok), Sebastian Małkowski (Lechia Gdańsk).

Obrońcy: Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy), Kamil Glik (AS Bari, Włochy), Dariusz Dudka (AJ Auxerre, Francja), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Hubert Wołąkiewicz (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (MKE Ankaragücü SK, Turcja, tylko na mecz z Grecją).
Pomocnicy: Ludovic Obraniak (OSC Lille, Francja), Roger (AÉK (Ateny), Grecja), Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Sławomir Peszko (1.FC Köln, Niemcy), Rafał Murawski (Lech Poznań), Cezary Wilk (Wisła Krakó), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Napastnicy: Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre, Francja), Kamil Grosicki (Sivaspor Kulübü, Turcja), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa).

Żewłakow kończy karierę reprezentacyjną a Peszko powraca.
11-03-2011 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #689
Re: Reprezentacja Polski
Roger, Małkowski i Kucharczyk... :plask:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-03-2011 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #690
Re: Reprezentacja Polski
Co chcesz od Michała? Zapierdala aż miło 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-03-2011 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości