Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obejrzeć mecz United?
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #196
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Foster, niesamowity program. Świetna jakość, zero przycinki, coś nieprawdopodobnego. Duża ilość kanałów do oglądania. Dla mnie o tyle ważne, że nie posiadam telewizora, a czasami przyda się włączyć nawet te ogólne programy jak Polsat czy TVP. Jeszcze raz dzięki! Smile
22-10-2014 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #197
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Super program! Jestem w podobnej sytuacji co Kaka, co prawda telewizor mam, ale tylko podstawowe kanały. Niestety nie gramy w LM więc program często używany nie będzie Tongue

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-10-2014 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #198
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Ja mam pytanie. Zainstalowałem, wszystko cud, miód, ale jak biorę na pełny ekran to mam cały monitor czarny. Jak wyjdę z full screena i jestem tam, gdzie się wybiera kanały to w tle mam obraz, ale jak wchodzę na pełny ekran to nie ;/ Ktoś pomoże?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-10-2014 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #199
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Jakiego trzeba mieć neta, żeby to uciągło?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-10-2014 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #200
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Nie wiem jakiego mam neta, ale do tej pory każdy stream mi ciął i nigdy nie mogłem obejrzeć normalnie meczu. A jak już oglądałem to raczej walkę pikseli bo żaden inny stream nie chciał chodzić płynnie. Ten program ogromnie mnie zaskoczył. Zero buforowania, zero przycinki i bardzo dobra jakość. Nie wiem jak oni to osiągnęli, ale dla mnie nie było nigdy wcześniej lepszego programu do oglądania spotkań. Na pewno warto spróbować bo instalacja nie trwa długo.
26-10-2014 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #201
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Pisałem wcześniej, że program się nie przyda zbyt często...Od kiedy go zainstalowałem to C+Sport leci non-stop Big Grin Jest też jakość SD, nie powala, ale jest płynnie. Spróbuj, bo warto.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
26-10-2014 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #202
RE: Jak obejrzeć mecz United?
http://pokazywarka.pl/iwefqk/

Polecam bardzo! Ale tutaj trzeba w miarę dobrego neta.

Co do XBMC to polecam wtyczke SportsDevil - jest Sky Sports, BBC, ESPN, Eurosport i inne na który lecą mecze. Nie ma co prawda HD ale działa nawet na słabszych netach bez zacinki. Jak zainstalować? Instrukcja w linku, który dotyczy XBMC Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2014 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #203
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Cytat:Ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+.
W efekcie tych działań nie mamy zezwolenia na transmitowanie na antenach CANAL+ meczu rozgrywanego dziś o godzinie 16:00.
Ubolewamy, że bezprawne działanie niewielkiej grupy ludzi poza granicami Polski doprowadziło do niezawinionej kary dla prawdziwych kibiców piłki nożnej.
Chcielibyśmy także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację.
Będziemy na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń.

No wiesz co Red, żeby aż tak...Confused

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-11-2016 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #204
RE: Jak obejrzeć mecz United?
(05-11-2016 17:44)robaldo napisał(a):  
Cytat:Ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+.
W efekcie tych działań nie mamy zezwolenia na transmitowanie na antenach CANAL+ meczu rozgrywanego dziś o godzinie 16:00.
Ubolewamy, że bezprawne działanie niewielkiej grupy ludzi poza granicami Polski doprowadziło do niezawinionej kary dla prawdziwych kibiców piłki nożnej.
Chcielibyśmy także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację.
Będziemy na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń.

No wiesz co Red, żeby aż tak...Confused

Rolleyes To dopiero początek...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 18:51 przez RedLucas.)
05-11-2016 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości