Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #91
Re: Reprezentacja Anglii
Ukryty tekst:
[Obrazek: theo-walcott.jpg]

Działa?
08-09-2010 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #92
Re: Reprezentacja Anglii
Działa.

Kolejna nieprzyjemna kontuzja, szkoda Theo.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-09-2010 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #93
Re: Reprezentacja Anglii
Kadra Anglików, na najbliższe mecze:
Cytat:Ben Foster (Birmingham City), Robert Green (West Ham United), Joe Hart (Manchester City);

Ashley Cole (Chelsea), Phil Jagielka (Everton), Glen Johnson (Liverpool), Rio Ferdinand (Manchester United), Joleon Lescott (Manchester City), John Terry (Chelsea), Stephen Warnock (Aston Villa);

Gareth Barry (Manchester City), Joe Cole (Liverpool), Steven Gerrard (Liverpool), Tom Huddlestone (Tottenham Hotspur), Adam Johnson (Manchester City), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur), Jack Wilshere (Arsenal), Shaun Wright-Phillips (Manchester City), Ashley Young (Aston Villa);

Darren Bent (Sunderland), Peter Crouch (Tottenham Hotspur), Kevin Davies (Bolton), Wayne Rooney (Manchester United)
Mam tylko nadzieję, że Ferdinand wróci w całości do Manchesteru.

Hart
G. Johnson - R. Ferdinand - J. Terry - A. Cole
A. Young - J. Wilshere - S. Gerrard - A. Johnson
W. Rooney/D. Bent - P. Crouch



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2010 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #94
Re: Reprezentacja Anglii
Tego się obawiałem... :/

Pojedzie, zagra, wróci z kontuzją. Chyba znamy już ten scenariusz.

Pomoc teraz prezentuje się zajebiście, a będzie jeszcze lepiej jeśli gerrard utrzyma formę z kadry, a nie z klubu.

Kevin Davies :o
04-10-2010 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Reprezentacja Anglii
Kwas napisał(a):Kevin Davies :o

Nie tylko on dziwi mnie w kadrze, bo Wright-Phillips, Joe Cole też nie zasługują na powołanie.

Mam nadzieję, że Roo nie zagra przynajmniej w tym pierwszym meczu. Nie chciałbym, żeby powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, gdzie nie zdążył skutecznie wyleczyć kontuzji kostki i później pauzował zdecydowanie dłużej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-10-2010 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #96
Re: Reprezentacja Anglii
Czary napisał(a):Mam nadzieję, że Roo nie zagra przynajmniej w tym pierwszym meczu.
Zagra na pewno, w końcu Anglicy grają tylko jedno spotkanie. Dobre jest to, że mecz odbędzie się dopiero za tydzień we wtorek.
04-10-2010 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Reprezentacja Anglii
A to w takim razie dobrze, bo myślałem, że grają też jakieś spotkanie w weekend.

W takim razie skład kadry zapewne będzie wyglądać tak:

Hart
Johnson - Ferdinand - Terry - A.Cole
Wright Phillips - Barry - Gerrard - Johnson
Bent - Rooney

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-10-2010 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #98
Re: Reprezentacja Anglii
Kwas napisał(a):Kevin Davies :o

Równie dobrze można napisać Wayne Rooney :o raz, że nie wyleczył jeszcze do końca kontuzji (no chyba, że coś mnie ominęło), dwa, że jest bez formy. Fakt można powiedzieć, że jak nie w klubie to w reprze się przełamie, no i na pewno tak czy inaczej ma większe skillsy od Davies'a. Na powołanie w moim odczuciu zasłużył Kenwyne Jones. Standardowo nie mam bladego pojęcia co w składzie robi SWP.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-10-2010 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Reprezentacja Anglii
daniel napisał(a):Na powołanie w moim odczuciu zasłużył Kenwyne Jones.

Chyba do reprezentacji Trynidadu i Tobago. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-10-2010 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #100
Re: Reprezentacja Anglii
Czary napisał(a):Chyba do reprezentacji Trynidadu i Tobago.

Łosz kurwa Tongue Nie wiem czemu ale jakoś zawsze sądziłem, że to Angol, to Jones mnie zmyliło. Tak czy inaczej mogłem zerknąć w byle google zamiast robić z siebie parówę Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-10-2010 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #101
Re: Reprezentacja Anglii
daniel napisał(a):Równie dobrze można napisać Wayne Rooney :o
Tak jak powiedziałeś
daniel napisał(a):ma większe skillsy od Davies'a.
A poza tym ( uwaga, miażdżący argument ) Rooney to Rooney.

To jest właśnie totalnie popierdolone. Piłkarz nie grał kilka miesięcy, następnie tylko trzy razy pojawił się na boisku i od razu każą mu lecieć na kadrę. A przecież trener klubowy sam podkreślał, że takiego gościa należy wprowadzać do drużyny powoli. I nie interesuje mnie zagranie w dwóch meczach pod rząd. Teraz jest dobry moment, aby nabrać lepszej formy, ale nie, bo selekcjoner musi mieć takiego zawodnika już, natychmiast.

Z Rooney'em trochę inna sprawa. Pauzuje zaledwie tydzień z hakiem, a sir Alex sam mówi o włączeniu do do kadry po meczach reprezentacyjnych.
04-10-2010 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:Fabio Capello is considering giving the England captaincy back to John Terry for this month's Euro 2012 qualifier against Wales - and beyond.


http://www.dailymail.co.uk/sport/footbal...ello.html?

John Terry, Uniting Dressing Rooms Since 1998
15-03-2011 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #103
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:Zgodnie z wcześniejszymi obawami Football Association po rozmowach z policją zdecydowała się odwołać zaplanowane na środę towarzyskie spotkanie reprezentacji Anglii z Holandią. Wszystko z powodu zamieszek, które od kilku dni toczą się na ulicach Londynu.

Już wcześniej media na Wyspach sugerowały, że mecz na Wembley może się nie odbyć. Od soboty ulice Londynu przypominają działań wojennych. Codziennie płoną budynki oraz samochody. Tłum biorący udział w zamieszkach okrada także lokalne sklepy. Nie jest wykluczone, że wkrótce w rejon zamieszek zostanie skierowane wojsko.

W związku z zaistniałą sytuacją odwołano zaplanowany na środę towarzyskie spotkanie reprezentacji Anglii z Holandią. Fabio Capello powołał na ten pojedynek piątkę graczy Manchesteru United - Rio Ferdinanda, Toma Cleverleya, Ashleya Younga, Wayne'a Rooneya oraz Danny'ego Welbecka.

mufc.pl

Z jednej strony szkoda, że hitowe spotkanie, na które oczekiwałem, zostało odwołane, z drugiej strony dobrze, że nasze Diabły po tygodniu odpoczynku przystąpią do inauguracji ligi z WBA. Mimo wszystko, źle się dzieje, skoro sprawy polityczne wpływają na wydarzenia sportowe.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2011 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #104
Re: Reprezentacja Anglii
Mi szkoda tylko Toma, że nie zadebituje, bo na następne powołanie może poczekać dłużej. No i spotkanie mogło by być ciekawe. Może nie to jak Hiszpania 0-4 Portugalia ale napewno trochę fajerwerków by było. Niemniej nie ma tego złego i dzięki temu rozniesiemy WBA na inaugrację Wink
09-08-2011 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #105
Re: Reprezentacja Anglii
Benitez na selekcjonera Anglików
09-02-2012 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości