Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #46
Re: Reprezentacja Anglii
John Terry – Catalogue of Shame

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-02-2010 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:Zdradzony przez swoją partnerkę Wayne Bridge rezygnuje z kadry. Bridge zrezygnował z gry w reprezentacji, ponieważ chce uniknąć niezdrowej atmosfery i podziałów w zespole.

- O swojej pozycji w tej drużynie myślałem długo i intensywnie w kontekście wydarzeń ostatnich tygodni. Gra w reprezentacji Anglii zawsze była dla mnie zaszczytem. Mimo to, po wnikliwej analizie uważam, że moja obecność w tym zespole spowodowałaby niepotrzebne podziały Ze względu na dobro drużyny zdecydowałem się nie przyjmować powołań do reprezentacji. Poinformowałem już o mojej decyzji krajowy związek piłkarski, a zespołowi życzę wszystkiego najlepszego na mundialu w RPA. - zadeklarował piłkarz Manchesteru City.

Ciekawie się teraz prezentuje sytuacja w reprezentacji Anglii na lewej obronie. Capello na nadmiar zawodników w tej formacji nie narzeka - groźnej kontuzji doznał Ashley Cole, teraz wyleciał Bridge.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
25-02-2010 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #48
Re: Reprezentacja Anglii
Po pierwsze : to mała strata dla Anglii, bo Bridge od czasu odejścia z CFC nie może się odnaleźć. W mojej opinii Baines jest lepszy, a w obwodzie jest przecież jeszcze Lescott. W ogóle gdyby zdrowy był Gibbs, to by żadnego problemu nie było bo IMO jest z tej całej trójki najlepszy.

Po drugie : szkoda mi samego zawodnika, bo jesli ktoś zasłużył na to, żeby nie pojechać na Mundial to na pewno Terry.

Po drugie : zapowiada się świetny mecz na Stamford - Terry vs Bridge

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-02-2010 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Reprezentacja Anglii
Gibbs? To ten, co genialnie asystował przy bramce Parka 1/2 LM na Emirates w zeszłym sezonie. Faktycznie, "sheer class". Lescott to raczej środek obrony, bynajmniej na tej pozycji grał w MC. Baines faktycznie świetnie gra w tym sezonie, ale czy uda mu się to utrzymać. Baines kojarzy mi się z Nickym Shoreyem i jego pierwszym sezonie w Reading, grał świetnie, zaczęto przebąkiwać o kadrze, zagrał, ale potem generalnie zawodził. Dla mnie Cashley jest jednak najlepszym obrońcą jakiego Anglicy mogą sobie wymarzyć na tej pozycji. Ciekawi mnie kto zagra na drugiej, bo Glen Johnson w tym sezonie raczej nie przekonuje, a nie widzę raczej żadnych kandydatów.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
27-02-2010 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #50
Re: Reprezentacja Anglii
Powiedzmy sobie szczerze. W tej reprezentacji najwięcej zależy od Rooneya. To jest jedyna osoba, która może wyprowadzić Anglików na wyższy level niż byli dotychczas. Doskonale sobie z tego zdają sprawę.
Ogólnie widząc braki na niektórych pozycjach, łącznie z bramkarzem i drugim napastnikiem nie napawa mnie to optymizmem, ale na pewno są w stanie raz na jakiś czas zagrać niezły turniej i walczyć o najwyższe cele.


Fan United od 1992 roku
28-02-2010 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #51
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:Gibbs? To ten, co genialnie asystował przy bramce Parka 1/2 LM na Emirates w zeszłym sezonie. Faktycznie, "sheer class".
Po prostu genialne. Weźmy kilka meczów Vidica z tamtego sezonu gdzie zachował się gorzej niż Titus Bramble w "czasach chwały" w Newcastle i wyjdzie nam, że jest dupa, a nie obrońca. Dla Gibbsa to były wtedy za wysokie progi, chłopak ewidentnie nie podołał psychicznie. Od tamtego czasu rozegrał jednak sporo meczów. Wszedł do kadry u-21 i z miejsca stał się wiodącą postacią. O jego klasie może również świadczyć fakt, że grywał w kadrze na środku pomocy. W Arsenalu w tym sezonie również robił wrażenie i jestem pewien, że gdyby nie uraz to by pojechał na Mundial. Przyszła gwiazda PL, wraz z kolegą z drużyny - Wilsherem.

Cytat: Lescott to raczej środek obrony, bynajmniej na tej pozycji grał w MC.
Brown też to raczej środek obrony, a w reprezentacji jak grywa to po prawej. Lescott grał w Evertonie często z lewej.
Cytat: Baines faktycznie świetnie gra w tym sezonie, ale czy uda mu się to utrzymać. Baines kojarzy mi się z Nickym Shoreyem i jego pierwszym sezonie w Reading, grał świetnie, zaczęto przebąkiwać o kadrze, zagrał, ale potem generalnie zawodził.
To nie pierwszy bardzo dobry sezon Bainesa.
Cytat:Ciekawi mnie kto zagra na drugiej, bo Glen Johnson w tym sezonie raczej nie przekonuje, a nie widzę raczej żadnych kandydatów.
Capello lubi stawiać na Browna. Chyba, że zawiódł się po fatalnym jego występie z Brazylią i będzie szukał innego wariantu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-02-2010 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Reprezentacja Anglii
Kadra na Egipt:
Cytat:David James, Robert Green, Joe Hart; Wes Brown, James Milner, John Terry, Matthew Upson, Joleon Lescott, Ryan Shawcross, Leighton Baines, Stephen Warnock; David Beckham, Theo Walcott, Frank Lampard, Gareth Barry, Steven Gerrard, Michael Carrick, Shaun Wright-Phillips, Stewart Downing; Emile Heskey, Jermain Defoe, Wayne Rooney, Peter Crouch, Carlton Cole

Liczę na to że:
Wayne zostanie oszczędzony (ewentualnie wejście z ławki w 60')
Wes zagra na prawej i pokaże się z dobrej strony
Wystąpi Carrick
Wystąpi Shawcross, któremu serdecznie współczuje spowodowania niechcący kontuzji Ramseya.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
02-03-2010 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #53
Re: Reprezentacja Anglii
A ja liczę na to, że Capello da szansę na bramce Hart'owi. W tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze i wydaję mi się, że spośród powołanej trójki rozgrywa najlepszy sezon. Przynajmniej, żeby dostał szansę, bo materiał na solidnego bramkarza na kilka lat dla reprezentacji jest.

A patrząc na potencjalnego partnera dla Roo na MŚ spośród powołanych to Capello chyba zdecydował się na to, że będzie nim ktoś z kategorii: duży, z predyspozycjami do gry głową, choć Wayne ostatnio tak gra głową, że inni mogą się schować.

A jeśli chodzi o lewą obronę, bo z nią zrobiły się kłopoty to jeśli nie sprawdzi się ani Baines, ani Warnock to wydaję mi się, że Lescott to pewniak. W końcu w rok nie zapomniał jak się gra na tej pozycji, a przecież bodajże 3 sezony temu został wybrany najlepszym lewym obrońcą w lidze.
02-03-2010 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Reprezentacja Anglii
Ma ktoś jakiś skrót z wczoraj?

Pele good, Maradona better, George Best
04-03-2010 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #55
Re: Reprezentacja Anglii
proszę

http://videos.sapo.pt/2zLip42POuKFzHY49rdz

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-03-2010 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #56
Re: Reprezentacja Anglii
Jakiś się znajdzie: link

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-03-2010 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Reprezentacja Anglii
michal85 napisał(a):Po prostu genialne. Weźmy kilka meczów Vidica z tamtego sezonu gdzie zachował się gorzej niż Titus Bramble w "czasach chwały" w Newcastle i wyjdzie nam, że jest dupa, a nie obrońca. Dla Gibbsa to były wtedy za wysokie progi, chłopak ewidentnie nie podołał psychicznie.

Wpadki Vidica chyba nie niosły ze sobą, aż tak poważnych konsekwencji. Ponadto bilans spotkań udanych w stosunku do tych nieudanych idzie na korzyść Serba, o czym może świadczyć chociażby nagroda Player of the Year przyznawana przez klub. Ponadto, "błyszczący" Gibbs jakoś nie pomógł Anglikom w blamażu 0:4 z Niemcami w finale, ponadto w półfinale przez drugą połowę był niemiłosiernie ogrywany przez Szwedów, chociażby przez Berga. Jeżeli Liga Mistrzów to dla niego za wysokie progi, to co dopiero gra na mundialu. Wolałbym prędzej zobaczyć atak Welbeck-Roo, niż boki Gibbs-Baines.

Cytat:To nie pierwszy bardzo dobry sezon Bainesa.

To dlaczego nie występował w kadrze dużo wcześniej, patrząc na brak Wesa przez praktycznie cały ubiegły sezon? Dla mnie dobre sezony miewał Osman, Arteta i Cahill. Bainesa bym raczej do tej grupy nie zaliczył, bo do tej pory kojarzył mi się z twadro grającym bocznym obrońca, grajacym na "kick and run". W tym sezonie faktycznie zmienił styl gry, jest szybki i dobrze centruje w pole karne, ponadto świetnie ubezpiecza środek obrony(tu:ostatni mecz z Egiptem).

Cytat:Capello lubi stawiać na Browna. Chyba, że zawiódł się po fatalnym jego występie z Brazylią i będzie szukał innego wariantu.

Brown przeciwko Egiptowi nie błyszczał. Był pewny, ale zagrał bez fajerwerków. Faktycznie jest dobrą opcją, ale Johnson + Cole/Baines w formie wnoszą zupełnie inną jakość do gry boków defensywy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
09-03-2010 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #58
Re: Reprezentacja Anglii
England's 30-man provisional squad for the World Cup finals:

Cytat:Joe Hart, David James, Robert Green,

Leighton Baines, Jamie Carragher, Ashley Cole, Michael Dawson, Rio Ferdinand, Glen Johnson, Ledley King, John Terry, Matthew Upson, Stephen Warnock,

Gareth Barry, Michael Carrick, Joe Cole, Steven Gerrard, Tom Huddlestone, Adam Johnson, Frank Lampard, Aaron Lennon, James Milner, Scott Parker, Theo Walcott, Shaun Wright-Phillips,

Darren Bent, Peter Crouch, Jermain Defoe, Emile Heskey, Wayne Rooney.
Miałem nadzieję, że Neville dostanie powołanie. Niestety się przeliczyłem. Aż 5 zawodników z Tottenhamu! Dziwi trochę brak Ashleya Younga, który przecież jest jednym z największych celów transferowych w Europie, a tu nawet w szerokiej kadrze go brakuje. Z bardziej znanych nazwisk brakuje Zamory, Browna, Lescotta, no i Hargreavasa, no ale kto o zdrowych zmysłach powołałby zawodnika, który nie grał w piłkę przez dwa lata. Wink

Ciężko wytypować mi skład. Defensywa według mnie Hart - Johnson, Rio, Terry, Cole. W pomocy pewniakiem jest Lampard i zapewne Gerrard. Zagra też pewnie Barry. Dałbym szansę Johnsonowi, który pokazał się ze świetnej strony w tym sezonie. Ułożyłbym coś z piątki: Lampard, Gerrard, Barry, Johnson, Joe Cole. W ataku pewniakiem jest Rooney. Jeśli miałbym wybrać jego partnera to raczej Bent, a następny w hierarchii Defoe.

Moja propozycja:

Hart
Johnson-Ferdinand-Terry-Cole
Joe Cole-Lampard-Barry-Johnson
Gerrard
Rooney


Coś złego stało się z Carrickiem. Gdyby nie jego koszmarna forma to postawiłbym na niego zamaist Barry'ego. Ten skład to raczej nie taki, jaki bym z chęcią widział tylko wydaje mi się, że tak to ułoży Capello. Jedynie Adama Johnsona tam pewnie zabraknie.

Gdyby to ode mnie zależało:

Hart
Johnson-Ferdinand-Terry-Cole
Joe Cole-Milner-Lampard-Johnson
Rooney-Bent


I jebać Gerrarda 8-)

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-05-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #59
Re: Reprezentacja Anglii
Tylko 3 graczy United?! Ale bieda.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-05-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #60
Re: Reprezentacja Anglii
A kogoś się spodziewał jeszcze?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-05-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości