Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #46
Re: Warszawa
Czy orientuje się ktoś może, czy będzie jutro gdzieś w Warszawie możliwość obejrzenia meczu z Otelulem?
17-10-2011 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #47
Re: Warszawa
Ja oglądałem w tamtym sezonie mecze United w Jimmy Bradley's Irish Bar niedaleko Złotych Tarasów. Jednak w tym przypadku nie wiem jak będzie bo na stronie nie ma żadnego info ale tak ogólnie to pokazują nie tylko PL ale też Ligę Mistrzów. Jeśli masz czas to możesz zajść sprawdzić bo na miejscu jest zawsze jakiś grafik albo po prostu dopytać kogoś.
17-10-2011 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #48
Re: Warszawa
Dzięki Sirius. A nie wiesz jak to jest, bo na stronie internetowej napisali, że będą transmitować i mecz z Otelultem i mecz City-Villareal? Dwie transmisje równolegle, czy będzie wybór?
18-10-2011 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #49
Re: Warszawa
Podejrzewam, że na jednym ekranie będzie mecz United a na drugim City. Z tego co pamiętam to mają trzy duże telewizory i na każdym może grać co innego.
18-10-2011 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KadoeL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Warszawa
Nieuchronnie zbliżają się wielkie derby Manchesteru, które w znaczącym stopniu zdecydują kto przez najbliższy rok cieszyć się będzie z mistrzostwa w BPL. Z tej okazji chciałbym zaproponować wszystkim sympatykom Czerwonych Diabłów wspólne obejrzenie spotkania w pubie. Jak każdy z Was wie mecz odbędzie się 30 kwietnia o godz. 21. Jest to bardzo trafna data, ponieważ dzień później mamy do czynienia ze świętem narodowym co sprawia, że większość osób będzie miała wolny dzień od pracy, szkoły i innych obowiązków. Z tego co się orientuje większość ‘warszawskich kibiców’ spotyka się w Championsie, choć osobiście wolałbym bardziej kameralne i klimatyczne miejsce. Piszcie swoje propozycje i uwagi apropo tego tematu. Zabierzcie ze sobą bliskich, zjednoczmy się w jednym miejscu i stwórzmy niesamowitą atmosferę!
18-04-2012 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Warszawa
Ja prawdopodobnie wybieram się do Bierhalle w Arkadii. Oby było czerwono Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
30-04-2012 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jimmy b. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Warszawa
Wszystkim sympatykom Czerwonych Diabłów chciałbym zaproponować rozpoczęcie nowego sezonu w zupełnie innym miejscu niz wszyscy wspominają. Ogólnie najlepszym miejscem do oglądania maczy a szczególnie Menchesteru Utd jest Jimmy Bradleys Irish Bar na Siennej 39, o którym w gruncie rzeczy nie wiele osób wie. Jest w centrum niedaleko od Chempionsa a mają znacznie lepsze i przystępne ceny. Do tego puszczają w orginalnej werscji z angielskiej telewizji. Dwa duże ekrany, w tak kameralnym miejscu które ciężko znaleść, robią wrażenia. Do tego teraz puszczają większość meczy w HD i jest super. Zapraszam wszystkich do dołączenia do mnie juz w poniedziałek 20 sierpnia kiedy gramy z Evertonem. Po więcej info piszcie. Pozdro
11-08-2012 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #53
Re: Warszawa
Polecam lokal, byłem kilka razy i byłem zawsze zadowolony. Browar 9 złotych, dużo miejsca i fajna atmosfera Wink
12-08-2012 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jimmy b. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Warszawa
Teraz w Jimmy Bradleys obniżyli ceny Wareczkę mozna wypić już za 8, wiec jak na Wawę to przyzwoicie. Sezon już za pasem więc jak ktoś nie wie gdzie to wpadajcie. Pozdro
12-08-2012 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jimmy b. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Warszawa
http://www.facebook.com/#!/jimmybradleys
14-08-2012 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jimmy b. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Warszawa
KTOŚ CHĘTNY ZAGRAC W LIGĘ ????, PRZEWIDZIELI NAWET JAKIEŚ NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH

POZDRO

Hi,

I've created a league in Fantasy Premier League called Jimmy Bradleys League.

Joining the league couldn't be easier. Simply use this link and you'll be added automatically after you've entered the game:
http://fantasy.premierleague.com/my-lea ... 588-274753.

You shouldn't need the league code, but just in case here it is: 1148588-274753.

Enjoy the game!
JIMMY BRADLEYS
14-08-2012 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #57
Re: Warszawa
==>> <!-- l -->gry-komputery-i-internet/fantasy-premier-league-2012-2013-t2178.html<!-- l -->

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-08-2012 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #58
Re: Warszawa
Na mecz z Evertonem spotykacie się w jakimś konkretnym lokalu, czy każdy gdzieś indziej? Bo tak się składa, że jestem teraz w Warszawie i może bym gdzieś zawitał Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-08-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #59
Re: Warszawa
Zapewne Jimmy Bradleys Smile
16-08-2012 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #60
RE: Warszawa
Czy ktoś z obecnych tu warszawskich forumowiczów wybiera się na jutrzejszy mecz do pubu?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-10-2012 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości